Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Міфи навколо рослин бонсай та їх садівництва, які потрібно розвіяти

Міфи навколо рослин бонсай та їх садівництва, які потрібно розвіяти

Міфи вигадуються з часом до такої міри, що коли більше ніж одна особа посилається на ті самі факти, це стає оманливим і заплутаним. Те саме стосується бонсай! Отже, давайте почнемо з розвінчання міфів навколо рослин бонсай та їх потреб у садівництві.

 

Бонсай призначений лише для внутрішнього використання

Коли рослини ростуть у звичайному зовнішньому середовищі, вони повністю розкривають свій потенціал. Оскільки рослини бонсай вирощують далеко від природних відкритих просторів, вони мають обмежений доступ до необхідного сонячного світла та води. Ще одним фактором, що уповільнює ріст бонсай, є обрізка гілок і листя. Обрізка листя та гілок також обмежує кількість сонячного світла та споживання води.

Рослини бонсай

 

Єдині справжні рослини бонсай імпортуються

Хоча деякі рослини бонсай можна імпортувати, це не означає, що справжній бонсай потрібно імпортувати! З огляду на різні кліматичні умови в усьому світі та різні види рослин, найкращий спосіб виростити бонсай – використовувати місцеві види рослин. Зважаючи на те, що бонсай зростає, багато батьківських рослин і тих, хто тільки починає вирощувати рослини, було б мудрим вибором вибрати місцеві рослини, які не потребують особливого догляду. Рослини бонсай з видів інжиру процвітають у тропічному кліматі, тоді як сосни добре почуваються в помірному кліматі.

Рослини бонсай

 

Рослини бонсай надто дорогі

Рослини бонсай вирощують у контрольованих умовах, щоб маніпулювати їхнім ростом і формою. Залежно від типу рослини, яка використовується для рослини бонсай, потрібно багато часу та відданості, щоб мати повністю вирощену рослину бонсай. Іноді навіть поколіннями! Визначальним фактором у ціні є вік рослини бонсай. Вам не потрібно викладати купу грошей, щоб мати бонсай у своєму домі.

Рослини бонсай

 

Не давайте рослинам бонсай добрива

Коли рослини ростуть у природному середовищі, їх коріння мають доступ до основних поживних речовин у ґрунті. Тримання рослин у вазі вже означає, що вони не мають доступу до природних поживних речовин, наданих матінкою-природою. Якщо ви вирощуєте бонсай, покладаючись на міф про те, що відмова від добрив допоможе стримати ріст, ви завдасте більше шкоди, ніж користі.

Рослини бонсай

 

Рослини бонсай надто складно виростити

Хоча порядок догляду за рослинами може дещо відрізнятися від звичайного догляду та догляду за кімнатними рослинами, їх досить легко зробити. Все, що вам знадобиться, це відповідні інструменти та інструкції. Коли хтось купує бонсай, він також дізнається про основи догляду за рослинами. Флористи нададуть вам всю інформацію та допомогу, яка вам знадобиться, щоб вирощувати бонсай як професіонал.

Рослини бонсай

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...