Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Максимально використовуйте невеликий сад

Максимально використовуйте невеликий сад

Маленький сад не обов’язково означає маленькі амбіції. Навіть у найменшому саду можна вирощувати різноманітні рослини – навіть дерева – і створювати чудовий відкритий простір, яким можна насолоджуватися цілий рік.

Невеликий сад часто добре працює як «кімната на свіжому повітрі», даючи вам додатковий простір для розваг і відпочинку. При проєктування невеликого простору краще бути сміливим – використовувати кілька великих елементів, а не безліч маленьких, і повторювати такі елементи, як жорсткий ландшафтний дизайн або рослини. Ознайомтеся з нашими основними порадами щодо дизайну невеликого саду або саду у внутрішньому дворику.

 
 

Рослини для невеликих садів

У невеликому саду ви не можете дозволити собі розкіш створювати зони, які досягають піку в одну пору року. Вибирайте працьовиті рослини, які дійсно заслужили своє місце і виглядають добре майже цілий рік.

 
Рослини для бджіл – Erysimum 'Bowles's mauve'

Газони в невеликих садах

У невеликому саду газон може бути привабливим елементом, особливо якщо він має характерну форму та добре доглянутий. Або ви можете замінити її іншою водопроникною поверхнею, такою як гравій, настил або ромашковий газон.

 

Дерева для невеликих садів

Поширена помилкова думка, що в маленькому саду немає місця для дерев. Але це далеко не так – є багато дерев, у тому числі кленові та крабові яблука, які є ідеальними.

 

Контейнерне садівництво

Обов’язково додайте багато контейнерів для внутрішнього дворика, щоб ви могли зв’язати зміни з сезонами та вирощувати рослини, які можуть не рости в землі, наприклад кислотолюбиві камелії.

 

Віконні коробки

Не забудьте про віконні ящики, в яких можна вирощувати декоративні та навіть їстівні рослини.

 

Альпіністи

В'юнки є незамінними в маленькому саду – вони займають дуже мало місця на землі, але вражають своїм листям і квітами. Дізнайтеся, як висаджувати в’юнкі рослини. Вирощуйте їх на обелісках або над перголами, уздовж стін або парканів або навіть у горщику.

 

Компактні фрукти та овочі

Багато видів овочів не займають багато місця – прочитайте наші поради щодо вирощування овочевих культур, які заощаджують місце. Картопля дуже добре росте в старих мішках для компосту на подвір’ї, а полуниця чудова в кашпо для полуниці та підвісних кошиках.

 

Ставки на невеликих просторах

Думаєте, що ваш сад замалий для ставка? Подумати ще раз! Ставки не обов’язково мають бути великими: якщо у вас немає місця для одного, ви можете створити гарний ставок у горщику.

Зелені стіни

Важливо максимально використати кожен дюйм простору в маленькому саду, включаючи стіни та огорожі. Зелена стіна може бути гарним елементом, і її легко зробити – можна придбати кілька наборів.

 

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...