Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Літня обрізка винограду

Літня обрізка винограду

Ви просто садите виноградну лозу і хочете отримати урожай смачних літніх фруктів. Потім хтось ускладнює вам життя запитавши, чи не обрізаєте ви пагони. Що це означає? Все залежить від того, наскільки ви захоплені виноградарством і чого ви хочете, - отримувати високі врожаї або ж просто дати лозі розростися на паркані. У будь-якому випадку лоза принесе вам плоди, хоча при структурованій обрізці ви отримаєте більше великих і красивих грон з меншою кількістю хвороб і шкідників. Якщо ж ви не будете робити обрізку, то створите джунглі із зарослів пагонів, що ускладнюють збір грон, і зменшують повітряний потік; це в свою чергу буде збільшувати ймовірність хвороб, виникаючих через підвищену вологість.

Сьогодні я хочу поділитися з вами дійсно важливим аспектом вирощування винограду: літньою обрізкою виноградних лоз!

Як ви, ймовірно, вже знаєте (або скоро дізнаєтеся, якщо ви новачок); вирощування винограду - це щось більше, ніж просто полив і підгодівля виноградних лоз. Якщо ви серйозно ставитеся до вирощування винограду та хочете бути успішним виробником винограду, то вам потрібно більше дізнатися про те, що потрібно для отримання хороших, стабільних урожаїв винограду, окрім добрив для винограду, і сьогодні ми розглянемо літню обрізку виноградних лоз - маніпуляцію, яку так багато виноградарів, на жаль, не роблять!

Літня обрізка виноградної лози - це коли ви видаляєте непотрібні зелені пагони або частина пагонів з виноградної лози протягом активного вегетаційного періоду. Найважливіша причина, по якій необхідно проводити літню обрізку, - поліпшити проникнення сонячного світла в виноградну лозу, а також поліпшити потік повітря через виноградну лозу.

Правильне проникнення сонячного світла і вентиляція виноградної лози поліпшать забарвлення, врожайність і підвищать контроль над хворобами.

Літня обрізка виноградних лоз - 3 різних методи

  1. Видалення зайвих пагонів (присосок) і видалення водяних пагонів.

Те, що виглядає як бутон виноградної лози, насправді складається з трьох бутонів (складний бутон). Іноді буває, що не тільки первинний пуп`янок розвивається, але також розвивається вторинний і / або третинна пуп`янок. Під час літньої обрізки виноградної лози ми видаляємо пагони, які виросли з вторинних і третинних пуп`янків. Причина, через яку ми їх видаляємо, полягає в тому, щоб дозволити тільки основним паросткам використовувати доступну воду і поживні речовини.

Водяні пагони - це пагони, які ростуть з каркаса (гілок і стебла) виноградної лози. Ці пагони зазвичай не дають винограду, а тільки ущільнюють навіс виноградної лози. Коли ви проводите літню обрізку виноградних лоз, вам необхідно видалити ці пагони, крім тих випадків, коли ви хочете створити нове місце для майбутньої обрізки шпор.

 

  1. Видалення бічних пагонів.

На кожному пагоні є безліч пуп`янків, які також можуть давати пагони. Ці пуп`янки розташовані між стеблом листя і самими пагонами, і їх слід видалити, якщо виноградна лоза занадто компактна. Це особливо важливо, коли ви нарощуєте молоду виноградну лозу.

 

  1. Літня обрізка виноградних лоз - Відкриття навісу за рахунок обрізки пагонів.

Ближче до збору врожаю я зазвичай відкриваю навіс своїх виноградників, щоб більше сонячного світла проникало через виноградні лози. Не робіть цього занадто рано, якщо ви живете в кліматі, де часто виникають сонячні опіки винограду. Як тільки виноградні лози почнуть фарбуватися, ви можете обрізати кінці пагонів, щоб відкрити грона винограду для  сонячного світла, це значно поліпшить забарвлення винограду (особливо червоних і чорних сортів).

Я сподіваюся, тепер ви розумієте, що літня обрізка виноградних лоз важлива, і пам'ятайте, що ці маніпуляції ПОВИННІ бути зроблені, щоб забезпечити здоровий, правильно пофарбований вид винограду, як на картинці нижче.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...