Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Листяні рослини для вологої тіні

Листяні рослини для вологої тіні

Якщо ви садите у вологій тіні, цінність пишного, ефектного листя неможливо переоцінити.

 

Незважаючи на те, що багато рослин, які ми зібрали, також дадуть приголомшливі квіти, вони були обрані за їхнє чудове листя. Маєте справу з сухою тінню? Подивіться на нашу добірку приголомшливих рослин для сухої тіні.

 

 


Папороть язичкова

 
Як вирощувати папороть - де вирощувати папороть

Ця чудова папороть почувається як вдома в прохолодних, вологих і тінистих умовах, які створюють ліси. Вічнозелене рослина, уроджене Великобританії, часто росте на вапняних ґрунтах.

 

Копитняк європейський

 

Чудова маленька ґрунтопокривна рослина з глянцевим листям, Asarum europaeum має виразно округле листя та волохаті фіолетові квіти в середині літа. Вирощуйте його у вологому, але добре дренованому ґрунті.

 

Царська папороть

 

Синонім тіні, папороті обожнюють життя в прохолодному вологому ґрунті під деревами або в місцях, захищених від прямих сонячних променів. Листопадна Osmunda regalis любить вологий і дренований ґрунт.

 

Хости

 

Хоста незамінна в тінистому саду. Багато з них строкаті, їх пишне яскраво-зелене листя виблискує на темних краях. Додайте мульчу, щоб зберегти ґрунт вологим. Слимаки можуть бути проблемою, тому захистіть листя.

 

Роджерс

 

Роджерсія, відома своїми великими привабливими листками, також має кремові квіти, які восени стають бронзовими. Постійно вологі умови є ідеальними.

 

Ескулентна колоказія

 
ескулентна колоказія

Colocasia esculenta, також відома як вуха слона, є приголомшливою екзотичною багаторічною рослиною з величезними розлогими листками. Ідеально підходить волога, півтінь. Він росте з бульб і морозостійкий, тому потребує такої ж обробки взимку, як і жоржини.

 

Хаконехлоа

 

Ця густа трава утворює щедрі смуги листя. Вирощуйте хаконехлою в прохолодній тіні, на вологому, багатому ґрунті. Ось як ви можете використовувати його як частину екзотичного контейнерного дисплея.

 

Осока

 

Є багато видів осоки, які із задоволенням перебувають у вологій тіні, зокрема осока дволистна (на фото), а також осока звичайна та осока ошіменська.

 

Дешампсія

 
Deschampsia cespitosa

Дешампсія, або волосяна трава, росте, утворюючи елегантні горби, які в середині літа увінчуються поцяткованою масою квіткових колосків. Вирощують його в півтіні та вологому ґрунті.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...