Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Лісові рослини для вирощування

Лісові рослини для вирощування

Щоб вирощувати їх, вам не обов’язково жити поруч із лісом або серед нього. Створити середовище існування, яке подобається лісовим рослинам, дуже просто – посадіть дерева чи кущі, щоб створити тінь, або використовуйте тінь, яку створюють межі саду.

 

Майте на увазі, що ґрунт на цих ділянках може бути досить сухим, тому додайте багато добре перепрілої органіки під час посадки та щедро замульчуйте навесні. Для цього ідеально підходить листова цвіль.

 


Деревні анемони

Деревні анемони (Anemone nemorosa) — гарні багаторічні рослини, що походять з Європи, включаючи Велику Британію, де вони вкривають підлогу лісів своїм цвітінням. 

 
Як виростити анемони - анемона деревна, Anemone nemorosa

Первоцвіти

Звичайні первоцвіти, Primula vulgaris, є звичним видом навесні. Вони процвітають у вологих затінених місцях, у тому числі на глинистих ґрунтах, і є джерелом нектару та пилку для запилювачів ранньою весною. 

Первоцвіт, примула звичайна

Червоний табір

Ця красива багаторічна рослина часто росте в дикому вигляді на підлозі широколистяних лісів. Коли квіти закінчаться, струсіть насіннєві головки, де потрібно, щоб допомогти їм самостійно розсіятися. Спробуйте вирощувати червоний кемпіон поряд зі стеклярусом і валлійським маком. Блискучий для бджіл.

 

Наперстянки

Наперстянки є обов’язковим компонентом будь-якої схеми посадки лісу. Високі квіткові колоски забезпечують висоту та структуру, і їх особливо люблять джмелі. 

 

Еритроніуми

Еритроніуми широко відомі як лілії собачого зуба через зубчасту форму цибулин. Пелюстки мають характерний загнутий вигляд, а квітки з’являються з березня по травень. Спробуйте поєднати еритроніуми з рябчиком зміїним, триліумом і коридалією.

 

Мокриця солодка

Цей сильно рослий, міцний багаторічник ідеально підходить для вирощування в важкодоступних тінистих місцях. Мокриця солодка має ароматні білі квіти, які з’являються з квітня по червень, і їх можна використовувати для покриття ґрунту під кущами та деревами.

 

Шавлія деревна

Шавлія деревна (Teucrium scorodonia) найкраще росте на добре дренованих, кислих ґрунтах, у плямистому місці або в півтіні. Хоча блідо-зелено-жовті квіти не особливо ефектні, вони допоможуть освітлити тінисті ділянки. Привабливий для запилювачів.

 

Папороті

Подібно до наперстянок, жоден лісовий кордон не обійдеться без насиченої зелені папоротей, а з такою кількістю видів і сортів ви будете розпещені вибором. Папороті-волани виглядають фантастично, посаджені масово, а королівські папороті вражають своїми грандіозними розмірами. Щоб отримати вічнозелений колір, спробуйте папороть оленя язика або тверду папороть.

 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...