Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Квартирне садівництво для початківців

Квартирне садівництво для початківців

Можливо, не всім нам пощастить мати сад, але це не означає, що ми не можемо насолоджуватися цим. Немає доступу до саду? Ви все ще можете створити внутрішній, квартирний сад! 

Ви можете створити найкрасивіший критий сад у своєму домі. Все, що для цього потрібно – це пара контейнерів, трохи насіння або саджанців, ґрунт для горщиків і любов! 

Як вирощувати рослини у квартирі

Більшість рослин можна вирощувати де завгодно, доки задовольняються їхні основні потреби. Багато сортів можуть бути досить поблажливими, коли справа доходить до догляду за ними. Ось ключові речі, необхідні для вирощування успішного та квітучого багатоквартирного саду. 

 

Подумайте про вплив сонця

Кімнатні рослини під освітленням

Різні рослини мають різні вимоги до сонячного світла. Більшість добре росте при яскравому непрямому сонячному світлі, тоді як інші віддають перевагу принаймні 6 годин повного сонця на день. Це може бути складно, тому що деякі квартири отримують менше сонячних годин протягом дня. Однак існують обхідні шляхи! Світильники для вирощування можна придбати як альтернативу природному сонячному світлу, або ви можете зберегти рослини, які потребують менш інтенсивного сонячного світла. Для цього ідеально підійдуть ті, хто віддає перевагу відфільтрованому світлу перед затіненими місцями. 

 

Використовуйте правильний ґрунт

Різні типи грунту

Невід'ємною частиною догляду за рослиною є ґрунт. Саме звідти він отримує повітря, воду та необхідні йому поживні речовини. Квартирне садівництво вимагає, щоб ваші рослини були в горщиках. Це означає, що вам потрібно буде забезпечувати їх добре дренованим ґрунтом для горщиків, а не звичайною садовою землею. Грунт не ущільнюється в горщику. Він легкий, пухнастий і забезпечує достатню циркуляцію повітря навколо коренів. 

 

Створіть процедуру поливу

Полив горщикових помідорів

Більшість рослин у горщиках потребують регулярного поливу, і якщо тримати їх біля джерела води, можна полегшити полив. Якщо у вас велика колекція, поливати її лійкою може бути втомливо. Якщо ваші налаштування це дозволяють, розгляньте шланг, який приєднується до змішувача раковини. Це забезпечить швидкий і легкий полив. Потім його можна від'єднати та згорнути в спіраль для зручного зберігання. 

 

Пам’ятайте про вологість

Туманні трави

Хоча багато кімнатних рослин задоволені середнім рівнем вологості в кімнаті, деякі можуть бути дещо вимогливішими. Тримайте поруч пляшку з пульверизатором для легкого тонкого розпилення або помістіть ваші види, які люблять високу вологість, разом на піддон з галькою для підвищення вологості. 

 

Подумайте про захист від вітру

Рослина на підвіконніВітер є великою проблемою для рослин, особливо якщо вони знаходяться на даху або біля відкритого вікна з інтенсивним рухом людей. Сильний вітер може порвати ніжне листя або обдути легкі або навіть важкі горщики. Щоб захистити ваші рослини від пошкодження вітром, забезпечте їм захист від вітру. Або переконайтеся, що ваші контейнери досить важкі та широкі, щоб вони могли закріпити ваші рослини. 

 

Враховуйте вагу

Останнє, що потрібно враховувати, займаючись садівництвом у квартирі, – це вага контейнерів для рослин. Ємності для ваших рослин, наповнені землею, важкі, а коли ви їх поливаєте, вони стають ще важчими. Якщо у вас є пара кімнатних рослин, зібраних на полиці, важливо переконатися, що полиця міцна і може витримати вагу ваших кімнатних рослин. Якщо у вас є віконна коробка, найкраще закріпити її на підвіконні, щоб вона була особливо безпечною та міцною. 

Вибір рослин, які ідеально підходять для квартир 

Квартирне садівництво не обмежує повністю ваш вибір рослин. Ви не можете мати повноцінний гарбуз, але ви можете посадити, наприклад, зелень салату. Ось список можливих вуличних і кімнатних рослин, які ви можете вирощувати у своїй квартирі: 

Догляд за садом у квартирах

Як і у випадку з садівництвом на відкритому повітрі, рослини, які вирощуються в домашніх умовах, потребують догляду та догляду.

 

Дізнайтеся їхні потреби в поливі 

Полив - один з найважливіших моментів догляду. Без води ваші рослини зневоднюватимуться, висихатимуть і, зрештою, загинуть. Слід щодня перевіряти вологість ґрунту. Хоча деякі кімнатні рослини можуть не потребувати щоденного поливу, інші можуть. Як правило, коли верхній шар ґрунту підсохне, настає час знову полити.

Не забувайте про потреби в годівлі

Залежно від індивідуальних потреб ваших рослин у вирощуванні, їх може знадобитися регулярно підгодовувати, особливо під час вегетації. Універсальне добриво творить чудеса. 

Дізнайтеся, до яких проблем схильні ваші рослини

На жаль, де є рослини, там будуть і шкідники. Кімнатні рослини найчастіше уражаються шкідниками «низького рівня», такими як павутинний кліщ, борошнистий червець і попелиця. Застосування інсектициду, якщо це необхідно, має усунути будь-які проблеми зі шкідниками. Хвороби також є можливою проблемою, яка приходить з територією. При належному догляді ваші зелені друзі не повинні відчувати серйозних проблем із хворобами. 

Садівництвом можна займатися будь-де. Ті, хто готовий докласти любові та турботи, будуть винагороджені плодами своєї праці, незалежно від того, чи є у них великий відкритий сад чи маленька квартирна поличка для своїх зеленолистих друзів. 

Найкраще місце для вирощування рослин у вашій квартирі 

Універсального приміщення, яке зробить ваш сад процвітаючим і процвітаючим, на жаль, не існує. Щоб визначитися з місцем, де будуть жити ваші рослини, необхідно зрозуміти, які умови їм потрібно забезпечити, щоб вони почувалися чудово. Перш ніж вибрати кімнату, яка відповідає цим потребам, враховуйте їхні вимоги до догляду, такі як перебування на сонці, рівень вологості та температура. Наприклад, ваші кактуси, сукуленти чи помідори добре почуватимуться на найсонячнішому, чи найспекотнішому місці вашої квартири, а от тропічні кімнатні рослини, такі як орхідеї, віддають перевагу вологим умовам і не заперечуватимуть жити у ванній кімнаті. Пам’ятайте, що всім їм потрібне світло для росту, тому розміщення ваших зеленолистих друзів у повністю темних кімнатах без будь-яких джерел світла не принесе користі – навіть для найбільш толерантних видів, які важко вбити.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...