Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Кущі, які добре виглядають у травні

Кущі, які добре виглядають у травні

З підвищенням температур у травні багато кущів починають цвісти та розпускатися. Долаючи проміжок між весною та літом, багато з них наповнюють сад п’янким ароматом і барвистим листям.

Деякі з кущів, які цвітуть у цю пору року, наприклад, дейція, вейгела та бузок, цвітуть на рівні попереднього року. Це означає, що їх найкраще обрізати відразу після цвітіння, щоб переконатися, що ви не видалите нову поросль, яка зацвіте наступного року.

 
 

Дейцеї

Багато дейцій у травні рясніють квітами. Обріжте їх після цвітіння, щоб заохочувати сильний новий ріст, який зацвіте наступного року.

 

Рододендрон

Ці видатні кущі доступні у величезній палітрі кольорів. Ефектно виглядають групи зрілих рододендронів, коли вони починають цвісти у квітні-травні.

 

Калина складчаста

 

Привабливий кущ із цікавими зморшкуватими листками та волотями квітів, розташованих пухкими шарами.

 

Кизил

У травні зацвіте багато квітучих кизилів.

 

Калікантус 

Калікантус, також відомий як запашний перець Кароліна, має приголомшливі квіти, схожі на щось середнє між квітами магнолії та водяної лілії.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...