Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Кущі, які добре виглядають у травні

Кущі, які добре виглядають у травні

З підвищенням температур у травні багато кущів починають цвісти та розпускатися. Долаючи проміжок між весною та літом, багато з них наповнюють сад п’янким ароматом і барвистим листям.

Деякі з кущів, які цвітуть у цю пору року, наприклад, дейція, вейгела та бузок, цвітуть на рівні попереднього року. Це означає, що їх найкраще обрізати відразу після цвітіння, щоб переконатися, що ви не видалите нову поросль, яка зацвіте наступного року.

 
 

Дейцеї

Багато дейцій у травні рясніють квітами. Обріжте їх після цвітіння, щоб заохочувати сильний новий ріст, який зацвіте наступного року.

 

Рододендрон

Ці видатні кущі доступні у величезній палітрі кольорів. Ефектно виглядають групи зрілих рододендронів, коли вони починають цвісти у квітні-травні.

 

Калина складчаста

 

Привабливий кущ із цікавими зморшкуватими листками та волотями квітів, розташованих пухкими шарами.

 

Кизил

У травні зацвіте багато квітучих кизилів.

 

Калікантус 

Калікантус, також відомий як запашний перець Кароліна, має приголомшливі квіти, схожі на щось середнє між квітами магнолії та водяної лілії.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...