Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Кращі овочі для зайнятих людей

Кращі овочі для зайнятих людей

 

 

Багато людей хочуть вирощувати собі їжу в саду, але у них немає часу, щоб зайнятися посадкою і вирощуванням власних овочів. Дійсно, садівництво може займати дуже багато часу і часто вимагає великого догляду і великої роботи. У багатьох просто немає часу на це.

Ось чому всі зайняті люди повинні знати про невибагливі у догляді рослини і овочі, які вони можуть вирощувати. Ці рослини не вимагають багато часу і зусиль, тому ідеально підходять для зайнятих садівників. Особливо важливо пам'ятати, що деякі овочі не потребують особливого догляду, і їх можна вирощувати без проблем.

 

Овочі, які не потребують особливого догляду

Ось список кращих овочів, які не потребують особливого догляду, які ви можете вирощувати у своєму саду. Всі вони вимагають зовсім небагато зусиль і часу, тому ідеально підходять навіть для найбільш зайнятих людей, які бажають з'їсти свіжі овочі:

 

Часник. Зубчики часнику легко садити восени і збирати пізно влітку. Все, що необхідно робити, - це мульчування, тому обов'язково подбайте про нього. Крім цього, вам взагалі не потрібно про нього піклуватися. Коли він буде готовий до збору, просто дістаньте його з землі і зберігайте в сухому, прохолодному місці. Ви також можете використовувати часник до збору основного врожаю: ви можете їсти часникові стебла, які утворюються у твердих сортів, або зелень з м'яких сортів.

 

Морква. Моркву дуже легко вирощувати. Тут догляд практично такий же як і з часником, все що вам необхідно робити, - це посіяти, мульчувати і збирати свіжі овочі. Її можна збирати і вживати і влітку, протягом вегетаційного періоду, і восени після збору повноцінного врожаю.

 

Цибуля. Ви можете легко виростити цибулю. Вона дійсно чудова, тому що її дуже легко вирощувати з року в рік. Вона прекрасно переживає зиму, тому, її не обов'язково навіть викопувати восени. Щоб зібрати цибулю, просто візьміть цибулю цілком або зріжте її зелене пір`я.

 

Зимовий гарбуз. Більшість літніх видів кабачків вимагають догляду і регулярного збору врожаю. Однак зимові сорти можуть рости без нагляду, і з ними буде все в порядку. Коли вони будуть готові до збору врожаю, просто внесіть їх в будинок, і ви зможете зберігати їх в такому вигляді протягом декількох місяців. Більшість зимових сортів гарбуза збережуться до зими.

 

Цукіні. Хоча більшість літніх сортів кабачків вимагають догляду, цукіні - виключення з цього правила. Якщо ви проігноруєте їх або забудете про них, у них просто виросте більш тверда кірка. Таким чином, їх можна буде зібрати пізніше і зберігати, як зимові гарбузи.

 

Квасоля звичайна. Якщо ви садите сухі боби, ви можете просто піти і повернутися в кінці сезону, щоб зібрати їх. Просто струсіть верхівки рослин в пакет, щоб зібрати насіння. Збережіть квасолю для майбутнього використання.

 

Помідори. Хоча багато людей думають, що вирощування помідорів вимагає багато часу, це не обов'язково. Однак помідори зазвичай обходяться без постійного догляду. Якщо вони виробляють більше, ніж ви можете з'їсти, просто принесіть їх у будинок, помийте і покладіть в морозильну камеру.

 

Перець. Хоча багато сортів перцю вимагають особливого догляду, є і такі, які можуть прижитися і самі по собі. Більш того, перець можна легко зберігати в холодильнику, тому ви можете використовувати його протягом тривалого часу. Адже солодкий перець після заморозки посолодшає, а гострий – стане ще гарячішим.

 

Для кращого врожаю не забувайте використовувати добриво для городніх рослин.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...