Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Користь для здоров’я кімнатних рослин

Користь для здоров’я кімнатних рослин

Існує багато причин додати рослини у свій простір, але чи знаєте ви, що одна з них – користь для здоров’я?

Від очищення повітря до зменшення стресу, наповнення вашого дому кімнатними рослинами – це простий спосіб підвищити щастя та сприяти здоровому способу життя.

Лише у 2021 році з’явилося 5 мільйонів нових садівників у приміщенні та на відкритому повітрі, і все більше з нас усвідомлюють безліч переваг, які можуть принести рослини. Якщо ви шукаєте ще більше причин вирощувати колекцію рослин, ось як додавання свіжої зелені у ваш дім може принести користь вашому здоров’ю.

Рослини зменшують стрес

У 2010 році японське дослідження вивчало вплив Шінрін-йоку або «лісового купання». Дослідження показало, що проведення часу на природі знижує рівень стресу, знижує артеріальний тиск і справляє загальний розслаблюючий ефект на організм. Однак більшість із нас проводить 85% свого часу вдома і не може щодня блукати лісом, щоб зняти стрес.

На щастя, кімнатні рослини — це простий спосіб залучити зовнішнє середовище та скористатися відновлюючим, заспокійливим ефектом природи. Дослідження, опубліковане в Journal of Physiological Anthropology, показало, що активна взаємодія з кімнатними рослинами, як-от обрізка, дотик і запах, має такий же розслаблюючий ефект і зменшує стрес, як проведення часу в лісі.

Жінка милується райським птахом лист.

Тож наступного разу, коли ви відчуватимете стрес, перевтому чи просто поганий настрій, йдіть і насолоджуйтесь своїми рослинами!

Рослини покращують якість повітря

У відомому дослідженні NASA щодо очищення повітря було підкреслено, що однією з найбільш чудових переваг кімнатних рослин є їх здатність покращувати якість повітря навколо них. Рослини не тільки збільшують кількість кисню в наших домівках, але і їх коренева система неймовірно ефективно видаляє леткі органічні сполуки (ЛОС).

ЛОС, такі як бензол, формальдегід і трихлоретилен, містяться в таких повсякденних матеріалах, як фарба, килими та пластик. NASA виявило, що кімнатні рослини діють як природні очищувачі повітря і можуть виводити до 87% токсинів за день. Переваги очищення повітря справді вимагають великої кількості рослин, щоб мати вимірний ефект — це ще додаткова причина побудувати власні джунглі в приміщенні.

Рослини підвищують продуктивність і креативність

Хто не хоче отримувати більше від кожного дня? Однією з менш відомих переваг для здоров’я кімнатних рослин є те, що вони покращують когнітивні функції. 

Подібне дослідження Мічиганського університету також показало, що перебування поруч з рослинами покращує збереження пам’яті на 20%! Якщо ви не надихаєтеся або вам важко зосередитися, додайте кілька рослин у свій офіс чи студію – це саме те, що вам потрібно, щоб розкрити вашу наступну чудову ідею.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...