Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Користь для здоров’я кімнатних рослин

Користь для здоров’я кімнатних рослин

Існує багато причин додати рослини у свій простір, але чи знаєте ви, що одна з них – користь для здоров’я?

Від очищення повітря до зменшення стресу, наповнення вашого дому кімнатними рослинами – це простий спосіб підвищити щастя та сприяти здоровому способу життя.

Лише у 2021 році з’явилося 5 мільйонів нових садівників у приміщенні та на відкритому повітрі, і все більше з нас усвідомлюють безліч переваг, які можуть принести рослини. Якщо ви шукаєте ще більше причин вирощувати колекцію рослин, ось як додавання свіжої зелені у ваш дім може принести користь вашому здоров’ю.

Рослини зменшують стрес

У 2010 році японське дослідження вивчало вплив Шінрін-йоку або «лісового купання». Дослідження показало, що проведення часу на природі знижує рівень стресу, знижує артеріальний тиск і справляє загальний розслаблюючий ефект на організм. Однак більшість із нас проводить 85% свого часу вдома і не може щодня блукати лісом, щоб зняти стрес.

На щастя, кімнатні рослини — це простий спосіб залучити зовнішнє середовище та скористатися відновлюючим, заспокійливим ефектом природи. Дослідження, опубліковане в Journal of Physiological Anthropology, показало, що активна взаємодія з кімнатними рослинами, як-от обрізка, дотик і запах, має такий же розслаблюючий ефект і зменшує стрес, як проведення часу в лісі.

Жінка милується райським птахом лист.

Тож наступного разу, коли ви відчуватимете стрес, перевтому чи просто поганий настрій, йдіть і насолоджуйтесь своїми рослинами!

Рослини покращують якість повітря

У відомому дослідженні NASA щодо очищення повітря було підкреслено, що однією з найбільш чудових переваг кімнатних рослин є їх здатність покращувати якість повітря навколо них. Рослини не тільки збільшують кількість кисню в наших домівках, але і їх коренева система неймовірно ефективно видаляє леткі органічні сполуки (ЛОС).

ЛОС, такі як бензол, формальдегід і трихлоретилен, містяться в таких повсякденних матеріалах, як фарба, килими та пластик. NASA виявило, що кімнатні рослини діють як природні очищувачі повітря і можуть виводити до 87% токсинів за день. Переваги очищення повітря справді вимагають великої кількості рослин, щоб мати вимірний ефект — це ще додаткова причина побудувати власні джунглі в приміщенні.

Рослини підвищують продуктивність і креативність

Хто не хоче отримувати більше від кожного дня? Однією з менш відомих переваг для здоров’я кімнатних рослин є те, що вони покращують когнітивні функції. 

Подібне дослідження Мічиганського університету також показало, що перебування поруч з рослинами покращує збереження пам’яті на 20%! Якщо ви не надихаєтеся або вам важко зосередитися, додайте кілька рослин у свій офіс чи студію – це саме те, що вам потрібно, щоб розкрити вашу наступну чудову ідею.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...