Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Корисні поради про догляд за грошовим деревом

Корисні поради про догляд за грошовим деревом

Гаразд, можливо, рослина нефриту не збирається показувати вам гроші, хоча люди в минулому та в деяких культурах сьогодні вважають, що вони це роблять. Я залишу це до переконань окремих людей.


Незважаючи на можливість не забезпечити людину зайвою готівкою, Crassula ovata (або Crassula argentea) - чудова кімнатна рослина, про яку я все ще маю приємні спогади, коли виростав у своєму сімейному будинку. Їх розмножували ліворуч праворуч і в центрі .... на кожній полиці ..

Основна інформація: Нефрит вирощують у приміщенні та запозичують його у бонсаю таким чином, як він росте, як мініатюрне дерево, зі стовбуром та гілками. Це також сукулент, який буде добре утримувати воду в листі, як і рослина кактус.

 

Цей сукулент витривалий хлопець і має дві основні вимоги до здорового довгого життя, а саме воду і велику кількість світла. Вони є і внутрішніми, і зовнішніми видами, хоча зовнішні умови повинні бути правильними (достатньо тепла і сонця).

 

Як це виглядає та відображається: Як згадувалося вище, нефрит має подібний вигляд з деревом бонсай з товстим стовбуром та гілками. Листя мають товстий овальний тип, що є блискучим темно-зеленим і, можливо, червоним кольором зовнішнім краєм. Вони можуть виробляти білі або рожеві квіти у правильних умовах, як тільки вони дозріють. Найважливіший аспект відображення цього чагарника - це достатня кількість сонячного світла ..... біля вікна.

 

Легко вирощувати: як ви побачите з наведеними нижче інструкціями по догляду, вони дуже прості в обслуговуванні, однак, чим більше ви враховуєте його основних потреб, тим краще та сильніше воно буде рости.

 

Цвітіння: Деяким квітникарям пощастило, що їх дерево цвіте, тоді як іншим доводилося підходящі умови . Багато років ніколи не бачили жодного цвітіння (як я).

Загальна порада полягає в тому, що наприкінці літа виведіть рослину на місце, яке забезпечить йому кілька годин денного світла, перестанете давати добриво, зменшите полив і забезпечите повну темряву вночі - тоді ви можете побачити, як вони цвітуть, взимку . Рослина сприйме це як період спокою.

 

Догляд за нефритовими рослинами

Температура: Кімнатна температура близько 60 ° F / 15,5 ° C --- 75 ° F / 24 ° C є ідеальною. Зима не менше 50 ° F / 10 ° C.

Світло: нефритова рослина процвітає в доброму здоров’ї, в достатку світла. Якщо ви можете забезпечити кілька сонячних годин на день, у вас буде щаслива рослина.

Полив: найкраще дозволяти грунту висихати між кожним поливом, що залежатиме від пори року, скільки вологості та кількості сонячного світла вона отримує. Якщо ви залишите занадто багато води на дні горщика з корінням, вони згниють (уникайте цього).

Грунт: бажано використовувати добре дреновану ґрунтову суміш, яка продається та використовується для кактусів та сукулентів.

Горщик: Повторне пересадження (весна - літо), коли рослина прив’язується до коренів або грунт потребує оновлення. Хороший твердий і важкий горщик найкраще використовувати, оскільки рослини нефриту добре відомі тим, що є важкими. Важкий горщик не дозволить їм перекинутися.

Добриво: підживлюйте щотижня або два (можливо, менше) слабким або розведеним рідким добривом. Добриво для сукулентів може бути вашим найкращим вибором, який не повинен бути високоміцним.

Вологість: Вони добре виживають у досить вологих умовах природним шляхом, хоча ви порадуєте їх водяним туманом.

Розмноження: Розмноження досягається листковими або стеблевими живцями, які поміщають у ґрунтову суміш, а потім зачекайте, поки вони покажуть ріст. Перед тим, як помістити їх у грунтосуміш, ви запобігнете потенційним проблемам просочування соку, дозволивши їм просохнути на підвіконні протягом декількох днів.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...