Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Корисні поради про догляд за грошовим деревом

Корисні поради про догляд за грошовим деревом

Гаразд, можливо, рослина нефриту не збирається показувати вам гроші, хоча люди в минулому та в деяких культурах сьогодні вважають, що вони це роблять. Я залишу це до переконань окремих людей.


Незважаючи на можливість не забезпечити людину зайвою готівкою, Crassula ovata (або Crassula argentea) - чудова кімнатна рослина, про яку я все ще маю приємні спогади, коли виростав у своєму сімейному будинку. Їх розмножували ліворуч праворуч і в центрі .... на кожній полиці ..

Основна інформація: Нефрит вирощують у приміщенні та запозичують його у бонсаю таким чином, як він росте, як мініатюрне дерево, зі стовбуром та гілками. Це також сукулент, який буде добре утримувати воду в листі, як і рослина кактус.

 

Цей сукулент витривалий хлопець і має дві основні вимоги до здорового довгого життя, а саме воду і велику кількість світла. Вони є і внутрішніми, і зовнішніми видами, хоча зовнішні умови повинні бути правильними (достатньо тепла і сонця).

 

Як це виглядає та відображається: Як згадувалося вище, нефрит має подібний вигляд з деревом бонсай з товстим стовбуром та гілками. Листя мають товстий овальний тип, що є блискучим темно-зеленим і, можливо, червоним кольором зовнішнім краєм. Вони можуть виробляти білі або рожеві квіти у правильних умовах, як тільки вони дозріють. Найважливіший аспект відображення цього чагарника - це достатня кількість сонячного світла ..... біля вікна.

 

Легко вирощувати: як ви побачите з наведеними нижче інструкціями по догляду, вони дуже прості в обслуговуванні, однак, чим більше ви враховуєте його основних потреб, тим краще та сильніше воно буде рости.

 

Цвітіння: Деяким квітникарям пощастило, що їх дерево цвіте, тоді як іншим доводилося підходящі умови . Багато років ніколи не бачили жодного цвітіння (як я).

Загальна порада полягає в тому, що наприкінці літа виведіть рослину на місце, яке забезпечить йому кілька годин денного світла, перестанете давати добриво, зменшите полив і забезпечите повну темряву вночі - тоді ви можете побачити, як вони цвітуть, взимку . Рослина сприйме це як період спокою.

 

Догляд за нефритовими рослинами

Температура: Кімнатна температура близько 60 ° F / 15,5 ° C --- 75 ° F / 24 ° C є ідеальною. Зима не менше 50 ° F / 10 ° C.

Світло: нефритова рослина процвітає в доброму здоров’ї, в достатку світла. Якщо ви можете забезпечити кілька сонячних годин на день, у вас буде щаслива рослина.

Полив: найкраще дозволяти грунту висихати між кожним поливом, що залежатиме від пори року, скільки вологості та кількості сонячного світла вона отримує. Якщо ви залишите занадто багато води на дні горщика з корінням, вони згниють (уникайте цього).

Грунт: бажано використовувати добре дреновану ґрунтову суміш, яка продається та використовується для кактусів та сукулентів.

Горщик: Повторне пересадження (весна - літо), коли рослина прив’язується до коренів або грунт потребує оновлення. Хороший твердий і важкий горщик найкраще використовувати, оскільки рослини нефриту добре відомі тим, що є важкими. Важкий горщик не дозволить їм перекинутися.

Добриво: підживлюйте щотижня або два (можливо, менше) слабким або розведеним рідким добривом. Добриво для сукулентів може бути вашим найкращим вибором, який не повинен бути високоміцним.

Вологість: Вони добре виживають у досить вологих умовах природним шляхом, хоча ви порадуєте їх водяним туманом.

Розмноження: Розмноження досягається листковими або стеблевими живцями, які поміщають у ґрунтову суміш, а потім зачекайте, поки вони покажуть ріст. Перед тим, як помістити їх у грунтосуміш, ви запобігнете потенційним проблемам просочування соку, дозволивши їм просохнути на підвіконні протягом декількох днів.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...