Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Коли починати вирощувати розсаду овочевих культур

Коли починати вирощувати розсаду овочевих культур

Зміст

Люди, які постійно займаються вирощуванням овочів, сезон починають відразу ж після святкування новорічних свят. Саме в цей період починаються походи по насіннєвих магазинах, де купується необхідне насіння, ґрунт і відповідні місткості. І вже в останній декаді січня в підготовлений ґрунт сіють перше насіння. Але для рясного врожаю необхідно знати особливості вирощування тієї чи іншої культури і термін, коли проводиться посадка насіння на розсаду.

Які рослини вирощують з розсади

Для того, щоби ласувати самостійно вирощеними овочами, вегетаційний період яких триває значно більше, ніж дозволяють погодні умови, необхідно заздалегідь подбати про вирощування розсади. Особливо це важливо в північних областях країни.Через розсаду найкраще вирощувати такі овочеві культури, як:

  1. Томати. Немає такого будинку, де на стіл не подають цей овоч або страви, приготовані з його використанням. Існує безліч різних сортів, що відрізняються один від одного не тільки смаковими якостями, але й періодом вегетації. Тому важливо знати, коли сіяти розсаду, щоб виростити повноцінний урожай.
  2. Перець солодкий. За своєю популярністю практично не поступається помідорам.
  3. Баклажани, які ласкаво називають «синенькі». Ця культура дуже вимоглива до вирощування. Тому необхідно точно дотримуватися не тільки світлового, а й температурного режиму.
  4. Огірки. Цей овоч вживається в їжу не зрілим. І кожен городник намагається виростити його якомога раніше. Тому розсадний спосіб значно спростить цю задачу.
  5. Капуста, культура яка має різні терміни вегетаціїі ділиться на ранні, середні та пізні сорти.

Перед посадкою насіння в ґрунт, необхідно провести попередню підготовку.

Коли висівають насіння на розсаду

Щоб дізнатися, коли садити розсаду, терміни можна вирахувати, виходячи з часу, призначеного для вегетації. Для томатів характерні наступні параметри:

Сорти томатів

Термін зростання розсади

Час сходів

Вегетаційний період

Ранні

50 діб

1 неделя

90 діб

Середні

60 діб

1 тиждень

105 діб

Пізні

70 діб

1 тиждень

130 діб


Для того, щоб визначити, коли висівати насіння ранніх томатів на розсаду, необхідно відрахувати 50 днів від запланованого дня посадки культури у відкритий ґрунт. Наприклад, якщо посадка планується 1 березня, то висів посадкового матеріалу роблять не пізніше 6-8 січня.
Вирахувати, коли садити баклажани на розсаду, можна за тим же методом, що і помідору, оскільки ці овочі належать до одного й того ж роду і мають аналогічні терміни вегетації.
Термін зростання розсади огірків становить не більше 1 місяця, при цьому потрібно врахувати період, коли з'являються перші сходи. При підрахунках періоду, коли садимо огірки на розсаду, необхідно врахувати ці показники. Крім того, для вирощування овочів на підвіконні, потрібно правильно підготувати ґрунт. Він повинен бути:

Насіння огірків рекомендується висівати в окремі ємності, щоб рослині було досить місця для зростання і розвитку. До появи сходів ємність повинна знаходитися в місці, де температура повітря досягає 28 градусів.
Щоб визначити, коли сіяти капусту на розсаду, необхідно враховувати сортові особливості культури. Дати висіву насіння ранньої, середньостиглої та пізньої капусти повинні мати інтервал в 10 днів. Рослина має розвиватися як розсада протягом таких періодів:

Перед посівом насіння необхідно перевіряти на схожість. Для цього їх замочують на кілька днів в теплій воді.

Підживлення розсади

Підживлення для розсади вноситься абсолютно по-іншому, ніж добрива для городу. Роблять її всього один раз і при цьому підбирається спосіб, завдяки якому мінеральні речовини не потрапляють на стебла розсади. В іншому випадку рослини можуть загинути.Досвідчені городники вважають себе творчими особистостями, завдяки чому овочі радують їх рясним врожаями. При цьому плоди виростають великими і соковитими.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...