Як доглядати за Кислицею
Oxalis — найбільший рід у сімействі Oxalidaceae і представляє близько 800 із 900 видів у родині. Це великий рід квіткових рослин із понад 550 видами, які поширені в тропічному кліматі Південної Америки та Південної Азії. Оксаліс, який часто називають деревним щавлем, також відомий як помилковий трилисник і має безліч інших загальних назв. З видів Oxalis, що культивуються, Oxalis triangularis найчастіше культивують як кімнатну рослину.
Кислиці — чудові кімнатні рослини не тільки завдяки різноманітності кольорів і розмірів, але й тому, що вони дуже плодовиті. Насправді вони НАСІЛЬКИ плідні, що вважаються бур’янами для садівників і тепличників у всьому світі. Багато з них пройдуть через фазу спокою взимку, якщо їх утримувати як кімнатну рослину. Значна частина тварин може загинути та перейти в стан спокою, якщо не буде отримувати достатньо світла. Дайте дозу добрив і більше світла, і він знову відросте.
Багато кислиці, як і більшість бобових та деякі інші рослини, демонструють явище, відоме як ніктинастія. Ніктинастія — це форма ритмічного циркадного руху рослин у відповідь на настання темряви. Рослина відчуває якість і тип світла за допомогою рецепторів і надсилає відповідь до pulvini, які є суглобами, які випинаються з клітинами біля основи листочків. Потім pulvini вивільняють цукор та іони калію, які зрештою викликають характерне опускання листівок.
Загальний догляд
Сонячне світло
Процвітає при яскравому непрямому та яскравому прямому світлі. Не підходить для умов слабкого освітлення.
Вода
Поливайте кожні 1-2 тижні, даючи ґрунту просохнути на півдорозі між поливами. Очікуйте частіше поливати при яскравому освітленні та рідше при слабкому. Не забувайте підживлювати рослини під час поливу, для кімнатних рослин це єдиний спосіб отримати всі необхідні елементи живлення.
Вологість
Підійде будь-який рівень вологості. Звичайна вологість у приміщенні є нормальною.
Температура
18°C-30°C. Найкраще не опускати її нижче 15°C.
Загальні проблеми
Загалом це дуже легка рослина. Якщо на ньому з’являться павутинні кліщі, обробіть рослину, як тільки вони з’являться, щотижневими спреями садової олії (Нім) і регулярно протирайте рослину.
СИМПТОМ: Жовте листя, м’які стебла
ПРИЧИНА: перезволоження, загнивання коренів
СИМПТОМ: буре в'янення листя, хрусткі краї
ПРИЧИНА: недостатній полив, низька вологість
СИМПТОМ: Новоутворення відсутні
ПРИЧИНА: якщо рослина переходить у стан спокою, злегка підживіть і забезпечте яскраве світло та полийте
Запобіжні заходи
Викликає подразнення кішок, собак і людей при споживанні. Найкраще завжди тримати кімнатні рослини трохи далі від маленьких дітей і домашніх тварин.
Останні публікації
Як виростити малину
Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?
Детальніше...Як виростити фруктові дерева
Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.
Детальніше...Як виростити нарциси
Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.
Детальніше...