Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Інструкція з догляду за Шлюмбергерою або різдвяним кактусом

Інструкція з догляду за Шлюмбергерою або різдвяним кактусом

Шлюмбергера, або різдвяний кактус, — невеликий рід кактусів, що зустрічається у вологих і дещо тінистих районах південно-східної Бразилії, включаючи прибережні гірські хребти Бразилії. Ці унікальні кактуси епіфітні (рослини, що ростуть на деревах) і епілітові (рослини, які ростуть на скелях), і виглядають зовсім інакше, ніж члени родини Cactaceae, що живуть у пустелі.

Кактуси з роду Schlumbergera відомі своїми листоподібними подушечками або сегментами стебла, які з’єднуються один з одним і тягнуться. Існують нюанси між формою сегментів стебла, які допомагають диференціювати вид або сорт шлюмбергери, яким є кактус.

Двома найпопулярнішими видами є Schlumbergera truncata і Schlumbergera russelliana. Від цих двох видів виникли сорти, які ми полюбили як кімнатні рослини: різдвяний кактус, пасхальний кактус, кактус подяки. Ці загальні назви зазвичай стосуються періоду цвітіння рослини та невеликих нюансів у формі сегментів стебла. Відмінності можуть бути настільки тонкими, що сорти часто продаються як один за одного. Хто заперечує, коли, незалежно від місяця, червоні, рожеві, білі чи лавандові квіти кімнатної рослини створюють гарний експонат.

 

Скільки сонячного світла потрібно різдвяному кактусу?

Різдвяні кактуси процвітають при яскравому непрямому або середньому непрямому освітленні. Вони не підходять для тривалого перебування під прямими сонячними променями. Однак тривалі періоди слабкого освітлення на початку осені сприятимуть майбутньому зимовому цвітінню.

 

Як часто потрібно поливати різдвяний кактус?

Поливайте кожні 1-2 тижні, дозволяючи ґрунту в горщиках просохнути принаймні наполовину між поливами. Очікуйте поливати частіше, коли ваш кактус знаходиться при яскравому освітленні, і рідше при слабкому освітленні. Їм може бути корисна висока вологість під час цвітіння, тому, якщо у вас є зволожувач повітря, тримайте його поруч або поставте свій різдвяний кактус на піднос з галькою.

Шлюмбергера може бути чутливою до води з високим вмістом кальцію. Спробуйте використовувати фільтровану воду або залишити воду на ніч перед поливом кактуса.

 
 
Чи безпечні різдвяні кактуси для домашніх тварин?

Різдвяний Кактус підходить для домашніх тварин! Вони вважаються нетоксичними, тому їх безпечно тримати біля цікавих котів і собак. Однак найкраще тримати кімнатні рослини трохи далі від маленьких дітей і цікавих домашніх тварин на всякий випадок.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...