Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Інструкція по догляду за сукулентами

Інструкція по догляду за сукулентами

Вирощування сукулентів може стати чудовим знайомством із садівництвом, оскільки їх легко виростити. Однак варто знати, як доглядати за сукулентами, оскільки занадто багато води та недостатньо світла можуть вбити їх.

Однією з найбільш захоплюючих речей у вирощуванні сукулентів є дивовижний асортимент доступних форм і кольорів. Купуючи у спеціалізованого постачальника, ви отримаєте найширший вибір, який ви зможете виставити на сонячному підвіконні, лавці в оранжереї чи зимовому саду.

 

 Поливайте помірно

Керівництво по догляду за сукулентами - помірно поливайте

Сукуленти еволюціонували, щоб справлятися з посухою. Це означає, що вони не потребують регулярного поливу, як інші кімнатні рослини, і насправді можуть постраждати від надмірного поливу. Для більшості сукулентів правилом є полив лише з весни до осені, а між поливами дайте компосту висохнути. Однак деякі сукуленти пред’являють більш специфічні вимоги до поливу – наприклад, літоп слід поливати рідко і тільки з пізньої весни, після того, як його старе листя відмирає. Перед поливом завжди перевіряйте вимоги до поливу ваших сукулентів.

 


Забезпечте багато світла

Керівництво по догляду за сукулентами - забезпечте багато світла

Більшість сукулентів добре розвиваються в сухому, добре освітленому місці. Деякі найкраще почуваються на сонці. Однак інші, такі як Haworthia truncata, найкраще почуваються в злегка затіненому місці. Завжди перевіряйте зростаючі потреби окремих сукулентів, перш ніж купувати їх. Щобільше, якщо ваш сукулент виглядає незадоволеним у певному місці, спробуйте перемістити його, щоб перевірити, чи краще йому в іншому місці.

 


Замульчувати компост

Інструкція по догляду за сукулентами

Додавання мульчі в горщики з сукулентами покращує посушливий вигляд і запобігає контакту вологого компосту з листям, що може спричинити їх гниття. Використовуйте садову крупу, черепашку або інший сухий матеріал. Обережно нанесіть ложкою та покрийте весь компост.

 


Захистити взимку

Перенесення сукулентних рослин на зиму в більш сухе місце

Більшість сукулентів ніжні та потребують перенесення в приміщення на зиму. В ідеалі горщики перенести в теплицю або оранжерею. Деякі сукуленти можна залишити в захищеному місці (під карнизом/біля стіни), але оберніть горщик бульбашкою лише для захисту від морозу.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...