Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Навесні створюються ідеальні умови для вирощування ваших контейнерів, незалежно від того, вирощуєте ви з насіння, висаджуєте рослини в горщиках або в горщиках.

Універсальний компост ідеально підходить для більшості овочів, але збільште його за допомогою гранул з повільним вивільненням добрив. Згрупуйте разом рослини, які живуть в однакових умовах або є хорошими компаньйонами – наприклад, чорнобривці виділяють хімікати, які відлякують шкідників, тоді як настурції приваблюють запилювачів. Вони також зроблять ваші контейнери більш барвистими.

 

Салат і редис

Усього за кілька тижнів після посадки листків цей лаймово-зелений салат- салат дозріє – достатньо часу, щоб виростити додатковий урожай рожевої та фіолетової редьки по краях. Збирайте зовнішнє листя салату, щоб стимулювати ріст листя. Фіолетове листя салату — чудова швидкозростаюча культура, що зрізається і з’являється знову, тому продовжуйте сіяти розсаду, щоб заповнити прогалини.

 

Термін збору врожаю: листя салату 30 днів від пробки; редька 25-50 днів від насіння.

 
Теракотові горщики, висаджені з салатом і редискою

Кольрабі та буряк

Використовуйте недорогу лійку, щоб створити цікавий контейнер. Проткніть основу для дренажу і додайте каміння для баласту. Ця комбінація призначена для того, щоб дати дім будь-яким залишкам рослин чи проріджуваних рослин. Ми використовували листя буряка, кольрабі та салату з настурцією, щоб залучити комах-запилювачів і відволікти шкідників від кольрабі. Добре поливати.

 

Термін збору: буряка і кольрабі 35 днів; салату, 30 днів – все від пробок.

 

Горох, квасоля і морква

Горох і квасоля ростуть вгору, а морква вниз, тому вони не конкурують за одне й те саме місце. Для вирощування в горщиках найкраще підходять карликові сорти. Контейнер має бути достатньо великим, щоб закріпити гілочки гороху в глибокому компості для підтримки росту овочів. Частіше збирайте врожай, щоб збільшити кількість стручків. Поливайте регулярно, особливо коли стручки набухають.

 

Час збору: квасоля 30 днів; горох, 60 днів; моркви, 80 днів – все від пробок.

 

Морква і цибуля ріпчаста

Морква не проти штовхатися серед інших овочів, але їй потрібна глибина, тому круглий сорт необхідний для контейнерного садівництва. Вирощуйте разом із ними ріпчасту цибулю, оскільки вони є легкою наповнювальною культурою та допоможуть відлякати морквяну муху, як і хризантеми. Морква не така чутлива до посухи, як багато овочів, тому має бути щасливою, поки вона не дозріє в цьому нетрадиційному домі.

 

Термін збору врожаю: морква та цибуля ріпчаста, 45 днів від пробки.

 

Помідори та шніт-цибуля

Ця кашпо з плетеної верби в сільському стилі містить рослини помідорів, які повинні плодоносити, якщо їх рівномірно поливати та підгодовувати томатними добривами, коли з’являться квіти. Цибуля відлякує попелицю, її можна додавати в салати з помідорів, а чорнобривці допоможуть запобігти білокрилці. Якщо недостатньо місця для рослин-компаньйонів, посадіть їх у горщики поруч.

 

Термін збору врожаю: як помідори, так і шніт-цибуля, 120 днів від пробки.

 

Чилі та трави

Довгострокові мешканці контейнерів, такі як рослини чилі, потребують достатньої кількості їжі для плодоношення, тому додайте добриво з повільним вивільненням до компосту під час посадки та дайте щотижня підживлення, багаті калієм, коли вони починають цвісти. Збирайте часто, щоб заохотити більше фруктів. Цибуля висаджується для відлякування попелиці, а орегано покриває ґрунт, як мульча. М’ята також добре відлякує шкідників.

 

Час збору врожаю : 3-5 місяців для пробок.

Полив овочевих і трав'яних культур, що ростуть на підвіконні

Поради щодо успіху контейнерів

  • Розширте підвіконня, поставивши перед ним старий садовий стіл, лавку або стілець. Додаткове тепло означає, що ви можете експериментувати та продовжувати сіяти, щоб ваша вулична комора була добре укомплектована
  • Чим більший контейнер, тим краще, але можна використовувати майже будь-яку ємність, якщо вона поміщається на підвіконні, має дренажні отвори та надійно закріплена
  • Листя салату витримують лише 15 см компосту, але більшості овочів потрібно більше, особливо важким культурам, таким як помідори та перець. Анкерні контейнери з камінням в основі
  • Як тільки рослини доставлені, добре замочіть їх і висадіть, навіть якщо лише тимчасово. Зрошуйте горщики щодня, особливо в жарку погоду, оскільки вони швидко висихають
  • Помідори потрібно збирати, коли вони дозріли, інакше вони швидко переростуть, чилі слід збирати часто, щоб рослина продовжувала плодоносити (і тим гарячішими, чим довше вони залишаються на рослині)
  • Збирайте горох від основи рослини догори, а листя ріпчастої цибулі – із зовнішнього боку всередину. Використовуйте маленькі ножиці, щоб нарізати саме те, що вам потрібно.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...