Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Фрукти для невеликих садів

Фрукти для невеликих садів

Фрукти — чудовий варіант для невеликих садів, патіо та балконів. Він забезпечує домашній урожай, виглядає привабливо, коли цвіте та коли врожай дозріває.

 

Фруктові дерева та кущі можна використовувати для створення каркасу у вашому саду – їхні стовбури та гілки виконують ту саму роботу, що й декоративні дерева та кущі, але з додатковою перевагою, будучи продуктивними щороку. Навіть у невеликих садах може розташуватися яблуня, груша чи слива – всі вони навесні вбрані чудовим цвітом.

 

Стіни та огорожі створюють захищені умови для навчених плодових дерев і кущів, які можна обрізати, щоб обмежити їх розмір, створити привабливі форми та, найголовніше, збільшити врожай. Патіо або карликові фруктові дерева є хорошими деревами для горщиків або бордюру чи городу і залишатимуться компактними.

 

Чорниця

 

Чорниця процвітає на сонці або в півтіні, і її найлегше вирощувати в омановому компості у великих горщиках. Плоди дозрівають довго, з липня по вересень.

 

Полуниця

 

Полуницю можна вирощувати на сонячному місці в бордюрах, грядках, кашпо для полуниці та підвісних кошиках. Вічноплідні сорти є хорошим вибором для невеликого простору – вони будуть урожайні з початку червня до вересня.

 

Червона смородина

 
Збір червоної смородини

Червона смородина — хороший варіант для тінистого місця, хоча смак буде кращим на сонці. Обріжте нові пагони в липні, щоб стимулювати розвиток плодових шпор. Більшість сортів дозріває в липні.

 

Осіння малина

 

Осіння малина добре переносить півтінь і будь-який ґрунт, крім мокрого або крейдяного. Вони збирають урожай на поточному сезоні з серпня по жовтень.

 

Ревінь

 

Ревінь найкраще дозріває на сонці та віддає перевагу багатому, вологому прикордонному ґрунту. Дайте закріпитися протягом кількох років, перш ніж витягнути. Більшість сортів дають урожай з квітня по червень.

 

Агрус

 

Аґрус любить сонце хоча б половину дня. Поліпшить тонкі піщані ґрунти добре перепрілим компостом. Залиште дозрівати для солодкого смаку. Посіви з червня по липень.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...