Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Елементи догляду за рослинами: винесення кімнатних рослин на вулицю

Елементи догляду за рослинами: винесення кімнатних рослин на вулицю

Ви можете запитати, навіщо хтось переносить кімнатні рослини на вулицю... чи це не перешкоджає меті мати рослини у вашому домі? Я так не думаю, оскільки ви можете насолоджуватися ними вдома всю осінь і зиму та створити на вулиці оазис джунглів! Крім того, у теплі весняні та літні місяці (він же вегетаційний період) є багато переваг переміщення ваших рослин в ідеальне місце на вулиці. Якщо у вас є веранда, патіо або балкон, які частково закриті або частково затінені, я настійно рекомендую вам скористатися цим! Перемістивши рослини на вулицю, ви створите для них середовище, яке більше імітує їхнє природне середовище існування, і рослини оцінять додаткове світло, вологість і тепло на відкритому повітрі. 

 
 

 Переваги  винесення рослин на вулицю:

 • Більше світла.
  Навіть тіньове місце на вулиці буде яскравішим, ніж сонячне вікно в приміщенні, тому що скляні вікна фільтрують більшу частину ультрафіолетових променів сонця. Любителям сонця, таким як кактуси, кротони та пальми, також легше забезпечити повне освітлення, яке їм потрібно на вулиці.
 • Вища вологість.
  З наближенням теплих місяців вологість стає вищою, особливо якщо ви ближче до екватора! Тут, на півдні США, в розпал літа вологість практично схожа на болотну. Оскільки більшість кімнатних рослин походять із тропічних лісів, їм дуже сподобається додаткова вологість. Просто подбайте про те, щоб забезпечити адекватну циркуляцію; це можна зробити, не скупчуючи рослини надто близько один до одного та/або запустивши вентилятор. Мені пощастило, тому що на моєму ґанку є вентилятор, який я використовую, коли стає липкою вологою!
 • Тепліша температура вдень + прохолодні ночі.
  Знову ж таки, подумайте про природне середовище проживання рослини; у тропічному лісі чи в пустелі, ночі завжди будуть прохолоднішими. Температура в приміщенні залишається відносно незмінною, тому природні коливання температури на вулиці допомагають рослинам краще відповідати природному середовищу. 
 

Фактори, які слід враховувати при перенесенні рослин на вулицю:

 • Зовнішня температура. 
  Температура буде фактором номер один у визначенні того, коли ви повинні висаджувати рослини на вулицю, а коли ви повинні повертати їх усередину. Більшість кімнатних рослин задоволені температурою вище 15-25 градусів за Фаренгейтом, але дослідіть свою рослину, щоб переконатися. Наприклад, багато пустельних рослин досить холодостійкі, тоді як інші тропічні рослини вимагають температур понад 30 градусів. Як правило, у перший весняний місяць, коли температура дуже коливається, я виношу рослини на день і заношу їх на ніч. Я залишу рослини напівпостійно, як тільки нічна температура перестане опускатися нижче 15 градусів, і висаджу їх приблизно в середині пізньої осені. Знову ж таки, я підкреслюю, що це залежить від рослини, тому, будь ласка, ще раз перевірте, які температури може витримувати ваша рослина! І завжди перевірити погоду - у мене є програма на моєму iPhone, яку я перевіряю щоранку. 
 • Розташування для оптимального освітлення.
  Перегляньте свої рослини та їх потреби в освітленні. Тіньолюбні рослини, рослини на повному сонці, рослини, які люблять трохи прямого світла... переконайтеся, що ваше місце на вулиці може вмістити рослину! Ви ж не хочете виставляти свою колекцію калатей на весь день під прямим сонячним промінням, а ваш кактус опунції — у темніше місце на веранді. Мій ґанок виходить на схід і отримує трохи ранкового прямого сонця, що добре для більшості тропічних рослин. Це буде по-іншому, якщо у вас палаюча яскрава зона, що виходить на південь, або повністю затінена північна зона. 
 • Акліматизація ваших рослин.
  Вихід із приміщення на вулицю може бути певним шоком для вашої рослини, тому краще повільно привчати їх до вищого рівня освітлення. Наприклад, якщо у вас вдома є сансев’єрія (рослина змії) у слабкому освітленні, яку ви хочете перенести на веранду, спочатку перемістіть її ближче до вікна в приміщенні приблизно на тиждень. Через кілька днів перемістіть його в затінене місце на вулиці, а потім ще через кілька днів ви можете поставити його на повне сонце (так, зміїні рослини МОЖУТЬ перебувати на повному сонці, і їм це подобається... якщо правильно акліматизуватися!). Якщо ви не акліматизуєте свої рослини, ви ризикуєте спалити листя.
 • Боротьба зі шкідниками.
  Рослини не більше схильні до шкідників на відкритому повітрі, ніж у приміщенні, але все ж краще вжити заходів обережності. Особисто я люблю збризкувати все олією німу, коли виношу їх на вулицю. Є багато методів запобігання шкідникам, які ви можете вибрати залежно від власних особистих уподобань... і це, безумовно, публікація в блозі іншим разом! :) Я вважаю, що краще вживати запобіжних заходів проти шкідників замість того, щоб намагатися вести довгу, важку битву, коли ваші рослини заражені. 
 • Поливайте частіше.
  Оскільки ваші рослини отримують більше світла, а температура надворі вища, полив збільшиться. Найкраще засунути пальці у верхній шар ґрунту, щоб перевірити його сухість. Особисто для мене, якщо мені доводиться поливати кімнатну рослину приблизно раз на тиждень, зазвичай це збільшується до кожні 3-4 дні на вулиці. Знову ж таки, це повністю залежить від рослини, контейнера, в якому воно знаходиться, світла та температури! Будьте розважливі, але майте на увазі, що поливати будете частіше. 
 

 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...