Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Довідник із святкових подарунків: ідеальна кімнатна рослина для всіх у вашому списку

Довідник із святкових подарунків: ідеальна кімнатна рослина для всіх у вашому списку

Важко придумати ідеальний святковий подарунок для кожної людини в нашому житті. Ми хочемо дарувати подарунки, які мають значущість і якими одержувач зможе насолоджуватися довгі роки. Рослини — це прекрасний живий подарунок із багатьма дивовижними перевагами. 

 

Чому кімнатні рослини – чудові подарунки

Красивий декор: ми можемо бути упередженими, але відразу ж маємо твердо заявити, що кімнатні рослини просто красиві. Незалежно від того, чи є естетика вашого друга, чи члена сім’ї мінімалістичною, чи максималістською, кімнатні рослини є чудовим подарунком для будь-якого простору.

Переваги для здоров’я: крім краси, кімнатні рослини є чудовими подарунками через їх відомі переваги для здоров’я . Ці переваги варіюються від покращення настрою та мінімізації стресу до покращення якості повітря.

Екологічність: на відміну від гаджетів, прикрас, одягу та багатьох інших звичайних подарунків, кімнатні рослини мають дуже малий екологічний слід. Навіть якщо отримувач зрештою вб’є рослину (а будемо сподіватися, що вони цього не зроблять), рослина просто розкладеться, а не засмітить наші звалища.

Унікальні ідеї: від тропічного бромелієвого ананаса до химерної пальми з кінським хвостом – є так багато унікальних і цікавих кімнатних рослин, які ви можете подарувати друзям і родині. Звичайно, завжди є класичне грошове дерево, але чому б не здивувати свою особливу людину нашою абсолютно унікальною та неземною колекцією сукулентів ?

Удача та символіка: усі рослини щось символізують. Подарувати кімнатну рослину, виходячи з її значення, дуже обдумано. Ось кілька прикладів кімнатних рослин із символічним значенням:

Ідеальна кімнатна рослина, яку можна подарувати кожному зі свого списку

Тепер, коли ви знаєте всі надзвичайні переваги кімнатної рослини в подарунок, настав час вибрати рослину для кожної особи у вашому списку. Хоча ми не віримо, що ви можете коли-небудь помилитися або зробити неправильний вибір рослини, у нас є кілька ідей подарунків для кімнатних рослин для різних типів особистості.

 

Можливо, у вашому списку цього року є хтось, хто обожнює рослини та має досить зелений палець. Їм може сподобатися рослина, яка потребує трохи більше догляду та уваги, ніж інші. Рослина райського птаха вимагає трохи більше уваги, тому що вона любить багато води та може легко засохнути. Однак листя рослини опадає, створюючи легко помітне нагадування власникам рослини про те, що їм потрібно трохи полити. Після поливу вони миттєво оживають. Миттєве задоволення приносить неймовірне задоволення!

Для новачка

Купити монстеру в горщику Bloomscape

Можливо, ви купуєте для когось, хто любить рослини, але живе бурхливим життям, або новачка в кімнатних рослинах. Чудовою ідеєю для подарунка кімнатної рослини для початківців є рослина монстера. Він візуально привабливий, але також не потребує обслуговування. Він адаптується до будь-яких умов освітленості та справляється з умовами «посухи», як чемпіон.

Для забудькуватих

Алое — один із найкращих подарунків для тих людей із нашого списку, які схильні бути забудькуватими й можуть поливати рослину лише час від часу. Рослина алое – сукулент, якому потрібно дуже мало води, і для життя йому потрібна лише гарна світла пляма. Рослини алое можуть навіть залишатися на вулиці протягом літніх місяців, якщо їм це подобається. Перезволоження має набагато більше шансів пошкодити алое, ніж недостатній полив.

Для яскравого та барвистого

У кожного з нас є кохана людина, яка насолоджується всім яскравим, веселим і кольоровим. Для цієї людини ви можете вибрати щось більш унікальне, наприклад Bromeliad. Бромелієві — це тропічні кімнатні рослини, які мають розкішну квітку (або плід) посередині, які можуть цвісти різними кольорами. Бромелієвий ананас росте чарівний мініатюрний декоративний плід!

Для власника домашньої тварини

Шукаючи ідеальний подарунок для кімнатної рослини, важливо пам’ятати, що деякі кімнатні рослини можуть бути токсичними для тварин. Деякі з них помірно токсичні, а інші можуть бути небезпечними. Якщо ви купуєте кімнатну рослину в подарунок для любителя собак чи кішок, виберіть щось нетоксичне, наприклад, калатею. Ця рослина чудово виглядає на прилавку або на полиці та абсолютно безпечна, якщо її вкусить цікава тварина.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...