Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Догляд за ялиною та модриною – найважливіші поради

Догляд за ялиною та модриною – найважливіші поради

Ялинові метелики (смрекуни) — одна з найпоширеніших попелиць, що живиться хвойними деревами. Невеликі розміри комах зазвичай не дозволяють їх помітити, їх можна дізнатися за збитки, що завдаються ними. У цих комах надзвичайно цікавий життєвий цикл. Самки попелиці утворюють галли на кінчиках гілок ялинки, у які відкладають яйця. Вони, у свою чергу, після вилуплення переходять на модрину. Там яйця горил вилуплюються, зимують і знову відкладають яйця. Вони створюють покоління, щоб останнє, п'яте, що складається лише з самок, поверталося на ялині та починало цикл заново.

 

Захист від виступів, що є основою збереження ялини та модрини

За ялинами та модринами відносно легко доглядати. Напевно, проте, більшість людей помічали на таких хвойних деревах коричневі плями та підняті нарости на кінцях гілок.

Коричневі хвоїнки або їх кінчики разом із галлами, що потворюють вид дерев, є головними ознаками живлення попелиць. Нарости можуть мати форму невеликих зелених конусів, які є продуктом життєдіяльності личинок. Це не є природним для рослин — це небезпечний наслідок харчування шкідників.

Як тільки помічено, що на даному дереві почав нишпорити мерзотник, слід якнайшвидше вжити заходів. Інакше можна значно пошкодити рослини. З цим видом попелиць дуже важко боротися, а їх масова поява не сприяє захисту саду. Необхідно використовувати спеціалізовані хімічні препарати, нешкідливі для рослини. Вони проникають всередину ялини або модрини, циркулюючи з її соком, що є їжею для личинок. Ці заходи краще застосовувати ранньою весною, до розпускання нирок з личинками, щоб запобігти розмноженню молодих самок бійки.

 

Догляд за ялиною та модриною

Крім боротьби з попелицею, ялина і модрина невибагливі у догляді. Обрізати гілочки рекомендується перед початком вегетаційного періоду, тобто. перед початком весни. Восени цього робити не можна, тому що тоді рослина піддається несприятливому вивітрюванню морозами.

У березні-квітні, коли вегетує ялина і модрина, вони найбільше потребують мінеральних речовин. Тоді можна подумати про додаткове удобрення хвойних. Своєю чергою, сам полив багато в чому залежить від температури і вологості, що склалася. Регулярний полив необхідний, коли посуха зберігається протягом тривалого часу. Поливати рослини рекомендується рясно, виділяючи близько 10-15 л води на 1 м2.

Хвойні дерева, вирощені в умовах Центральної та Північної Європи, відомі тим, що не потребують спеціалізованого догляду. Однак, дотримуючись наведених вище порад, ви зможете забезпечити своїм рослинам довге та безтурботне життя!

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...