Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Догляд за трояндами після зими: коли відкрити, ніж підгодувати

Догляд за трояндами після зими: коли відкрити, ніж підгодувати

Зміст

Весняний календар садівника сповнений турбот. Одна його частина пов'язана з городом і садом, а інша — з рослинами, які покликані милувати око. Догляд за трояндами навесні після зими має масу нюансів, дізнатися про які пропонується нижче.

Як і коли відкрити троянди?

Більшість сортів троянд на території України відносяться до теплолюбних, проте є і лояльні до суворих погодних умов. Правильний догляд за таким квітами після зими передбачає своєчасне видалення захисного укриття. Коли знімати укриття з троянд — питання неоднозначне. Правильне визначення терміну допоможе запобігти ураженню пагонів пізніми весняними заморозками. Досвідчені аграрії відкривають квіти після встановлення стабільних плюсових температурних показників і повного сходу снігу. Рекомендується видаляти укриття поступово, починаючи з щоденного провітрювання протягом декількох годин. Повністю позбавитися від нього дозволяється після повного прогріву землі на глибину 1/2 штику лопати.
Протягом перших 7-10 днів після зняття радять затінювати кущі агроволокном, садовими тентами або спеціальною плівкою.

Обрізка

Багато аграріїв дотримуються думки, що генеральна обрізка троянд проводиться саме з настанням весни. Пропонується ознайомитися з кількома загальними правилами:

Для англійських і паркових сортів час обрізки датується квітнем, перед стадією розпускання бруньок. Чайно-гібридні сорти необхідно піддавати процедурі відразу після розпускання — приблизно в середині травня. По завершенні весняної обрізки необхідна підгодівля троянди навесні, яка теж має ряд особливостей.

Чим і як удобрювати кущі троянд

Троянди добре реагують на універсальне добриво для садових квітів, комплексні або спеціальні суміші, а також азотну підгодівлю. Головні мінерали, необхідні цій культурі — азот, калій, фосфор і магній. Не варто забувати, що передозування будь-яким компонентом призводить до враження і зараження грибком. Краще віддавати перевагу комплексним добривам для троянд, причому чітко слідувати інструкції на упаковці. Відповідно до класичної агротехніки для даної рослини, обробка троянд навесні може проводитися двома способами:

Перший метод інтуїтивно зрозумілий і не вимагає особливих витрат часу і сил, тому використовується набагато частіше.

Остання стратегія менш ефективна, не враховуючи теплий і дощовий сезони. Вона більш трудомістка. Щоб уникнути опіків за пару годин до процедури слід рясно полити ґрунт. Відразу після внесення підгодівлі землю ще раз поливають, але тепер вже більш глибоко. Кожні 3-4 роки до мінерального добрива слід додавати органіку: гній або компост, використовуючи в якості мульчі. Можна також вдатися до другого методу.

Коли проводити обробку

Оскільки від підгодівлі залежить здоров'я рослин і краса цвітіння, слід проводити процедуру згідно зі схемою, як удобрювати троянди навесні.

  1. Під кінець квітня на другому році життя кущів вносять добрива для троянд після зими. Пагони ще не мають почати рости, проте обрізка вже проведена. Бажано зробити упор на азотному добриві.
  2. Наступний етап припадає на початок росту пагонів, вносять мінеральний комплекс.
  3. При утворенні бутонів, знову комплексне добриво.
  4. Після першого цвітіння. У цей період рослина потребує калієвих і фосфорних добривах.
  5. Після другого цвітіння можна використовувати будь-які органічні добрива, а через 14 днів — калійно-фосфорні. Потім його потрібно вносити кожні 3 тижні до кінця літа.

Дотримуючись вищенаведених рекомендацій, ви з легкістю зможете забезпечити цариці квітів належний догляд. Добриво для троянд купити можна на сайті виробника. Приділіть трохи уваги рослині, і троянда буде радувати вас своєю красою.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...