Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Догляд за трояндами після зими: коли відкрити, ніж підгодувати

Догляд за трояндами після зими: коли відкрити, ніж підгодувати

Зміст

Весняний календар садівника сповнений турбот. Одна його частина пов'язана з городом і садом, а інша — з рослинами, які покликані милувати око. Догляд за трояндами навесні після зими має масу нюансів, дізнатися про які пропонується нижче.

Як і коли відкрити троянди?

Більшість сортів троянд на території України відносяться до теплолюбних, проте є і лояльні до суворих погодних умов. Правильний догляд за таким квітами після зими передбачає своєчасне видалення захисного укриття. Коли знімати укриття з троянд — питання неоднозначне. Правильне визначення терміну допоможе запобігти ураженню пагонів пізніми весняними заморозками. Досвідчені аграрії відкривають квіти після встановлення стабільних плюсових температурних показників і повного сходу снігу. Рекомендується видаляти укриття поступово, починаючи з щоденного провітрювання протягом декількох годин. Повністю позбавитися від нього дозволяється після повного прогріву землі на глибину 1/2 штику лопати.
Протягом перших 7-10 днів після зняття радять затінювати кущі агроволокном, садовими тентами або спеціальною плівкою.

Обрізка

Багато аграріїв дотримуються думки, що генеральна обрізка троянд проводиться саме з настанням весни. Пропонується ознайомитися з кількома загальними правилами:

Для англійських і паркових сортів час обрізки датується квітнем, перед стадією розпускання бруньок. Чайно-гібридні сорти необхідно піддавати процедурі відразу після розпускання — приблизно в середині травня. По завершенні весняної обрізки необхідна підгодівля троянди навесні, яка теж має ряд особливостей.

Чим і як удобрювати кущі троянд

Троянди добре реагують на універсальне добриво для садових квітів, комплексні або спеціальні суміші, а також азотну підгодівлю. Головні мінерали, необхідні цій культурі — азот, калій, фосфор і магній. Не варто забувати, що передозування будь-яким компонентом призводить до враження і зараження грибком. Краще віддавати перевагу комплексним добривам для троянд, причому чітко слідувати інструкції на упаковці. Відповідно до класичної агротехніки для даної рослини, обробка троянд навесні може проводитися двома способами:

Перший метод інтуїтивно зрозумілий і не вимагає особливих витрат часу і сил, тому використовується набагато частіше.

Остання стратегія менш ефективна, не враховуючи теплий і дощовий сезони. Вона більш трудомістка. Щоб уникнути опіків за пару годин до процедури слід рясно полити ґрунт. Відразу після внесення підгодівлі землю ще раз поливають, але тепер вже більш глибоко. Кожні 3-4 роки до мінерального добрива слід додавати органіку: гній або компост, використовуючи в якості мульчі. Можна також вдатися до другого методу.

Коли проводити обробку

Оскільки від підгодівлі залежить здоров'я рослин і краса цвітіння, слід проводити процедуру згідно зі схемою, як удобрювати троянди навесні.

  1. Під кінець квітня на другому році життя кущів вносять добрива для троянд після зими. Пагони ще не мають почати рости, проте обрізка вже проведена. Бажано зробити упор на азотному добриві.
  2. Наступний етап припадає на початок росту пагонів, вносять мінеральний комплекс.
  3. При утворенні бутонів, знову комплексне добриво.
  4. Після першого цвітіння. У цей період рослина потребує калієвих і фосфорних добривах.
  5. Після другого цвітіння можна використовувати будь-які органічні добрива, а через 14 днів — калійно-фосфорні. Потім його потрібно вносити кожні 3 тижні до кінця літа.

Дотримуючись вищенаведених рекомендацій, ви з легкістю зможете забезпечити цариці квітів належний догляд. Добриво для троянд купити можна на сайті виробника. Приділіть трохи уваги рослині, і троянда буде радувати вас своєю красою.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...