Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Догляд за орхідеями. Поради від Kvitofor

Догляд за орхідеями. Поради від Kvitofor

Останнім часом популярними квітами стали орхідеї, широко представлені в торгівельних мережах. А ще якихось двісті років тому світом прокотилася “орхідейна лихоманка”, коли різні шукачі пригод шукали рідкісні квіти в тропіках Африки, Азії та Америки. З того часу чимало людей спокусилися красою цих чарівних і тендітних квітів та почали їх вирощувати в себе вдома. Але орхідея доволі вибаглива квітка, яка потребує особливого підходу та раціонального використання різних засобів: спеціальний підготовлений грунт, піджива листова, кристалічні та рідкі добрива.

 

     Інколи доволі складно уявити, що орхідею можна вирощувати вдома, але це можливо, якщо дотримуватися порад від експертів та використовувати добрива для кімнатних рослин Kvitofor: добрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» для орхідей , кристалічні добрива «Чистий лист» для орхідей, піджива листова «Чистий лист» для орхідей , добриво «Стимул NPK» для орхідей, складне мінеральне добриво «Успіх для орхідей» . Усі засоби зроблять догляд за орхідеями в домашніх умовах приємним дозвіллям.

    Більше інформації: https://kvitofor.com.ua/ua/dim/orhideya/

Для новачків можна рекомендувати такі гібридні види орхідей, що менш вередливі: фаленопсис, дендробіум чи цимбідіум.

 

  Отже, як доглядати за орхідеями в домашніх умовах?

   

  Орхідея – квітка світлолюбива, потребує його, щонайменше, 12-14 годин на добу. Узимку продовжити світловий день для орхідей за допомогою штучного освітлення лампою білого кольору або спеціальної фітолампи. Якщо ваші вікна виходять на схід чи на захід, то це буде ідеальним місцем для розташування квітів на підвіконнях. При цьому варто звертати увагу, щоб на орхідеї не падали прямі промені світла. Ідеальний варіант для орхідей – розсіяне світло.

 

     Звертайте увагу на температурний режим: влітку температура повинна бути 20-25 градусів, а взимку близько 17 градусів. Якщо підтримувати взимку такий же температурний режим, як улітку, то орхідеї порадують вас своїм цвітінням і взимку. Квіти з’являться, якщо різниця між денною й нічною температурою складатиме не більше 3-5 градусів. Орхідеї люблять чисте повітря, але бояться протягів.

 

     Орхідеї висаджуються не в землю а в спеціальну грунтосуміш  , яку можна придбати в торгівельних мережах. Для кращої вентиляції кореневої системи до грунтосуміші додається кора, пісок, мох.  У домашніх умовах грунтосуміш міняють раз на 1-2 роки, залежно від того, як вона виснажується. Ознакою виснаження є те, що після поливання водою поверхня грунтосуміші довго не висихає. При цьому до грунтосуміші рекомендуємо додавати кожні три місяці добрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» для орхідей , що забезпечують повноцінний набір макро- та мікроелементів, яскравий відтінок листя, регулярне цвітіння.

 

     Варто пам’ятати, що підживлення орхідей вслід робити регулярно упродовж березня – вересня. Під час цвітіння рекомендуємо кристалічні добрива «Чистий лист» для орхідей , що ефективно живить орхідею в період цвітіння, зміцнюючи коріння та збільшуючи яскравість квітів та тривалість їх цвітіння.

 

     Найкраще для орхідей використовувати прозорий горщик зі скла чи з пластику – так можна контролювати стан коріння. Це важливо, оскільки в орхідей корені теж беруть активну участь у виробленні корисних речовин, тому важливо забезпечити до них сонячного проміння та кисню.

 

Як поливати орхідеї?

 

 

 Поливати орхідеї необхідно рясно, але не надмірно. При цьому воду, якою поливають, треба відстоювати упродовж доби, слідкуючи, щоб вона була кімнатної температури. Листя орхідей варто обприскувати підживою листовою «Чистий лист» для орхідей . Особливо варто рясно обприскувати листя взимку, коли ввімкнене опалення й повітря стає сухим. Коли поливаєте орхідею під час цвітіння, слідкуйте, аби вода не потрапляла на квіти, що може призвести до загнивання пелюсток квітів.

 

     Частоту поливань необхідно підбирати самостійно, виходячи з умов, в яких перебувають ваші орхідеї, кількості споживаної води кореневою системою. Пам’ятайте, що фахівці рекомендують, аби раз на тиждень коренева система цих квітів просихала. Раз на 2-3 місяці квітам необхідно влаштовувати «водні процедури» – опускати горщик із квітами на 2 хв у воду. Бажано при цьому не робити такі процедури під час цвітіння, оскільки це може пришвидшити процес цвітіння – і ви матимете менше часу для отримання насолоди від цвітіння прекрасних орхідей.

 

Як пересаджувати орхідеї?

 

 

  Пересаджувати орхідеї доречно не частіше одного разу на 1-2 роки в теплу пору року після цвітіння. Найкращий час для пересаджування – весна, коли подібні операції проходитимуть менш болісно й рослина матиме час для відродження.

 

     Перед пересаджуванням орхідеї варто рясно полити й підготувати новий прозорий горщик, в якому заздалегідь варто зробити отвори для вентиляції, якщо вони відсутні. Акуратно витягніть рослину з горщика, приберіть зайвий грунт, відріжте сухі корені, а кінчики зрізів на коренях обробіть активованим вугіллям. Потім помістіть кореневу систему рослини в новий горщик одночасно з новим грунтом. Після пересаджування рослина може відчувати стрес, тому краще упродовж двох наступних тижнів підживлювати кореневу систему добривами «Успіх для орхідей «Чистий лист» , який стимулює ріст коренів та пригнічує розвиток патогенної мікрофлори, запобігає розвитку хлорозу.

 

     Обов’язково слідкуйте за станом кореневої системи, якщо почали утворюватися нові листочки, це значить, що пересаджування рослини пройшло вдало.

 

     Kvitofor завжди стоїть на захисті кімнатних рослин і рекомендує тільки найкращу продукцію. Нехай ваші квіти будуть здоровими й приносять вам задоволення.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...