Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Догляд за кімнатними рослинами

Догляд за кімнатними рослинами

Основні поради по догляду за кімнатними рослинами

1. Отримайте правильне світло

Рослинам потрібне сонячне світло, щоб перетворюватися в енергію. Правильна кількість важлива. Можливо, ви інстинктивно поставите свою кімнатну рослину на підвіконня, де їй буде багато світла. Це не завжди найкращий варіант. Деякі кімнатні рослини не можуть впоратися з такою кількістю тепла / прямого світла.

2. Уникайте надмірного поливу

Найкращий спосіб визначити, чи потребує ваша кімнатна рослина полив, — стежити за ґрунтом. Тикніть палець у землю до першого суглоба, щоб побачити, чи він сухий. Ще один спосіб – акуратно підняти кімнатну рослину. Вологий ґрунт ускладнить підйом, ніж сухий. Ви також можете придбати вологомір, якщо хочете.

3. По можливості використовуйте дощову воду

Якщо є така можливість, краще використовувати дощову воду для кімнатних рослин. Зловити дощ можна за допомогою відра або горщика. Або, якщо у вас є простір, ви можете встановити водозабірник.

4. Виведіть їх на свіже повітря

Відкрийте вікна біля кімнатних рослин, щоб вони могли дихати свіжим повітрям. Рослини споживають вуглекислий газ з повітря, щоб рости, і виділяють кисень у відповідь вам.

5. Обрізайте обережно

Видаліть будь-яке мертве або відмирає листя/гілки, щоб на їх місці з’явилося нове зростання.

6. Перевірте, чи настав час пересаджувати

У якийсь момент ваша кімнатна рослина може перерости горщик. Якщо ви помітили, що коріння розвиваються на поверхні ґрунту або проростають через дренажні отвори на дні горщика, можливо, настав час пересадити.

7. Переконайтеся, що горщики мають дренажні отвори

Коли ви купуєте кімнатну рослину, переконайтеся, що на дні горщика є дренажні отвори. Це дуже важливо для виходу зайвої вологи.

8. Стилізуйте його декоративним горщиком

Горщик, у якому рослина постачається, може бути не дуже красивим. З цієї причини люди часто купують декоративний горщик трохи більший за горщик для кімнатних рослин і засовують його всередину. Це дозволяє вам насолоджуватися додаванням креативного стилю вашій кімнаті — ви можете вибрати натуральний плетений горщик, яскраво розписаний керамічний або сучасний металевий варіант.

9. Витріть пил з кімнатної рослини

Це може змусити вас почухати голову, але кімнатні рослини часто потребують легкого пилу! Коли на листках є шар пилу, це не дозволяє їм отримувати стільки повітря та сонячного світла, скільки їм потрібно. Залежно від розміру вашої рослини обережно протріть пил за допомогою вологої тканини або пензлика.

10. Бережіть домашніх тварин

Якщо у вас є домашні тварини, знайте, що деякі кімнатні рослини токсичні для них. Наприклад, золотистий потос токсичний для кішок і собак.

11. Познайомтеся зі своєю окремою кімнатною рослиною

Ці загальні поради допоможуть у догляді за кімнатними рослинами. Але деякі рослини мають свої унікальні потреби. Наприклад, сукуленти потребують дуже мало води. Невелике дослідження в Інтернеті допоможе вам краще пізнати свою рослину.

12. Перемістіть рослину, якщо потрібно

У наших домівках температура, освітленість, вологість, протяги та вологість можуть змінюватись у різних кімнатах. Можливо, вам доведеться провести кілька спроб і помилок, щоб побачити, де ваші кімнатні рослини найщасливіші. Якщо рослина почувається не дуже добре, спробуйте перемістити її в інше місце та подивіться, чи це допоможе.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...