Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Догляд за кімнатними рослинами восени

Догляд за кімнатними рослинами восени

Народна любов до кімнатних рослин була сильнішою як ніколи. Платформи соціальних мереж переповнені мільйонами фотографій кімнатних джунглів, а мода на квіти та листя спричиняє величезне зростання продажів кімнатних рослин у садових центрах.

пересадка кімнатних рослин

Оскільки освітленість і температура восени падають, кімнатні рослини будуть вдячні вам за піклування. Незалежно від того, доглядаєте ви за екзотичними орхідеями молі, сучасними мирними ліліями чи ультрамодним тещиним язиком.

Внесіть кімнатні рослини в приміщення

Кімнатні рослини, які були на внутрішніх двориках влітку, необхідно повернути в приміщення до зниження температури. Багато кімнатних рослин походять із тропічних регіонів світу і не переносять холодних ночей на вулиці. Це призведе до того, що мороз їх уб’є.

Переносячи кімнатні рослини в приміщення, уникайте розміщення їх на підвіконнях, які відчувають значні коливання температури. Деякі сонячні підвіконня можуть відчувати сильну спеку протягом сонячних осінніх днів, коли температура різко падає в холодні ночі, коли засунуті штори.

Рівні світла

Зважайте на рівень природного освітлення, оскільки дні стають коротшими. Якщо це можливо, перемістіть кімнатні рослини, такі як рослини-павуки та стрептокарпуси, з кімнат, що виходять на північ, у більш освітлені частини будинку, що виходять на південь чи захід. Це допоможе їм отримати користь від яскравого відфільтрованого сонячного світла.

Пил і мертве листя

Ще одним пріоритетом є очищення листя кімнатних рослин від шарів пилу. Це не тільки виглядає неестетично, але й пил перешкоджає фотосинтезу. Використовуйте вологу тканину (або вологий шматок вати для менших, тонких листочків), щоб витерти пил. Підтримуйте нижню сторону аркуша рукою під час чищення, щоб запобігти пошкодженню.

У той час як кімнатні рослини скидають один-два листки, не викликають занепокоєння, особливо коли рослини пристосовуються до осінніх умов, надмірна кількість хворого листя є ознакою проблеми. Перевірте сприйнятливі рослини, такі як стрептокарпус, на наявність попелиць. Також вийміть горщики, щоб перевірити, чи рослина прив’язана корінням (компост також може вичерпатися через рік або два). Використовуйте гострі ножиці або секатор, щоб зрізати сухе листя.

Підживлення і полив

Також настав час послабити підживлення, тому що кімнатні рослини слід підгодовувати лише тоді, коли вони активно ростуть – це між березнем і жовтнем, а в осінньо-зимовий період доцільно використовувати спеціальні добрива.

Перезволоження або, альтернативно, пересихання компосту, є найпоширенішими вбивцями кімнатних рослин. Хоча кімнатним рослинам у прохолодні місяці потрібно менше води, центральне опалення все одно висушить компост. Замість того, щоб покладатися на суху поверхню компосту як індикатор поливу, натисніть палець приблизно на дюйм у компост, щоб побачити, чи він вологий глибше. На відміну від сухого компосту, вологе середовище для росту прилипне до вашого пальця. Кімнатні рослини не люблять холодної води, тому перед нанесенням дайте воді досягти кімнатної температури. Більшість кімнатних рослин, таких як фікус і драцена, потребують поливу лише щотижня або раз на два тижні восени та взимку. Однак сукуленти й кактуси потребують поливу ще рідше.

кімнатна лійка рум'яна рожева

Вологість також має вирішальне значення для здоров’я рослин. Центральне опалення призводить до сухості атмосфери. Підвищуйте вологість, регулярно змиваючи листя теплою водою або розчином для кімнатних рослин. Крім того, ви можете поставити горщики на піддони з вологим гравієм, який створює вологу атмосферу навколо рослин, коли вода випаровується. Тримайте кімнатні рослини трохи далі від сухого мікроклімату біля радіаторів, де температура коливається.

Пересадка кімнатних рослин

В ідеальному світі ви повинні пересаджувати кімнатні рослини навесні. Однак рослини, які перебувають у горщиках або мають ознаки дефіциту поживних речовин, такі як жовтіє листя та відсутність квітів, перед зимою слід перемістити у свіжий компост і більші горщики. Виберіть горщик трохи більший, ніж поточний контейнер, і перемістіть його в якісний компост для кімнатних рослин, який вільно дренує, щоб повернути рослинам здоров’я.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...