Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Догляд за кактусами - полив та пересадка кактусів

Догляд за кактусами - полив та пересадка кактусів

Полив кактусів

Багато людей, у яких вдома є сукуленти, запитують, чим поливати кактуси. Часта помилка новачків – дуже частий полив, що шкідливо для сукулентів у надлишку. Сукуленти слід поливати помірно: навесні та влітку достатньо поливати приблизно раз на тиждень, а у вегетативний період (восени та взимку) лише раз на місяць. Сукуленти люблять дощову або кип'ячену воду з-під крана, яка має кислу реакцію. Кактуси можна іноді підживлювати, наприклад, використовувати рідке добриво STIMUL-NPK для кактусів, сукулентів і бонсая.

Наприкінці жовтня полив слід обмежити – тоді рослина повільно входить у стан спокою. На цей час ми також маємо знизити температуру навколишнього середовища до 12-15 градусів (їх можна перемістити в холодніші приміщення). Це дозволить кактусам перебувати у стані спокою та підготуватися до цвітіння.

 

Як часто поливати кактуси?

Багато хто вдаватися в питання, скільки поливати кактуси. Як вже було сказано, цим рослинам не потрібно багато води - достатньо поливати їх раз на 2-3 тижні. Навіть якщо ми забудемо полити їх у цей місяць, з ними нічого не станеться. Головне, щоб кактуси не почали зморщуватися. Не будемо переборщувати із кількістю води – її надлишок викликає загнивання рослини. Давайте уважно поспостерігаємо за нашими сукулентами та перевіримо їхній стан. Помнете, що чим менше води, тим краще.

 

Як поливати кактуси взимку?

У зимові місяці кактуси «відпочивають» — їм не потрібно надто багато світла чи високих температур. Восени кактуси переміщаємо у більш прохолодні приміщення, наприклад, у підвал чи гараж. Полив припиняємо, окрім тих кактусів, які ще цвітуть. Всю зиму до ранньої весни (кінець лютого-початок березня) кактуси взагалі не поливаємо. У цей час вони перебувають у стані спокою і не потребують води або добрив.

 

Пересадка кактусів

Сукуленти не люблять частих пересадок, ми робимо це тільки тоді, коли кактус не міститься у горщику. Якщо вже доводиться це робити, варто почати трохи раніше, адже сушити рослину потрібно кілька тижнів. Молоді кактуси можна пересаджувати кожні два роки; Старіші екземпляри - навіть раз на п'ять років. Кактуси можна пересаджувати будь-якої пори року, крім періоду цвітіння.

 

Як пересаджувати кактуси?

Кактус найкраще обернути рулоном паперу, щоб не вколоти його, або вийняти з горщика в рукавичках. Вийнявши рослину, обережно струсіть з неї землю і видаліть пошкоджене коріння. Кактус може лежати кілька днів, щоб відновити пошкоджені частини. Через два-три дні пересадіть у нову місткість зі злегка вологим ґрунтом. При пересадці високий кактус варто підперти його з кількох сторін ціпками, щоб він не перекинувся. Через деякий час, коли кактус стане твердим та стійким, приберіть опори.

Після пересадки кактусу потрібен відпочинок, поливати його не можна. Це можна зробити лише за 2-3 тижні.

 

Коли пересаджувати кактуси?

Найкраща пора року для пересадки – рання весна, незадовго до початку вегетаційного періоду. Кактуси перебувають у стані спокою велику частину року — з початку жовтня до березня вони перебувають у стані спокою. Тому пересаджувати потім не рекомендується. Тільки за їх станом та станом ґрунту потрібно стежити. Пам'ятайте, що не можна пересаджувати квітучі кактуси.

Останні публікації

Прибирання після зими
13.01.2022

Прибирання після зими

Підготовка саду до весни має бути задоволенням, а не клопоту. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у цих підготовках. Тому надіньте теплі рукавички, глибоко вдихніть прохолодне лютневе повітря і читайте далі.

Детальніше...
Посуха та садові рослини – як боротися з нестачею опадів?
13.01.2022

Посуха та садові рослини – як боротися з нестачею опадів?

Перш за все слід «підмінити» природу, правильно поливши рослини. Це, здавалося б, нескладне заняття насправді вимагає суворого дотримання кількох важливих правил. Інакше ми можемо нашкодити рослинам.

Детальніше...
Що посадити під деревами та чагарниками та навіщо?
12.01.2022

Що посадити під деревами та чагарниками та навіщо?

Коріння великого дерева висушують і збіднюють ґрунт, крона затінює ділянку. Здається, під грушею чи яблунею вже нічого не виросте. Розкажемо, чому це не так як з користю використовувати простір під деревами.

Детальніше...