Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Догляд за дифенбахією

Догляд за дифенбахією

 

Розміщення

Дифенбахія - пишна і ефектна рослина з тропіків Мексики, Південної Америки та Індії. Цю рослина часто називають «німою тростиною» через її токсичний сік, який викликає роздратування і набрякання язику при ковтанні. Воно не ідеально підходить для приміщень з маленькими дітьми або допитливими тваринами. Однак при невеликій обережності не має смертельної загрози.

Ця рослина добре росте в місцях, які отримують яскраве розсіяне світло, але пряме сонце може обпалити листя. В офісному приміщенні Дифенбахія може адаптуватися до флуоресцентного освітлення, хоча це може зайняти деякий час.

Загальні правила догляду за дифенбахією

Порада: листя дифенбахії виразне і часто повідомляє вам, в якому стані знаходиться рослина. Листя рослини, що відчуває спрагу, закручуються і стають сухими, в кінцевому підсумку вони опадають, в той час як листя перезволоженої рослини обсипаються і залишають після себе слизовий наліт на стеблі.

 

 

Пам'ятайте, що кожна рослина - унікальна жива істота, і у неї можуть бути різні потреби. Звертайте увагу на стан вашої дифенбахії і її потреби в поливі, і вона буде жити у вас довго і щасливо.

Часті запитання

Чому у моєї дифенбахії опадає листя?

Опале листя часто являється наслідком неправильного поливу. Перевіряйте грунт своєї рослини, коли поверхня стає сухою на дотик, - ваша рослина готова до поливу. Якщо грунт вологий і листя опадає, проблема може полягати в занадто великій кількості води, недостатньому освітленні або низьких температурах.

У моєї рослини з'являються коричневі кінчики листя, що відбувається?

Побуріння кінчиків може бути викликано нерівномірним поливом. Переконайтеся, що ваша рослина отримує регулярний полив. Налаштуйте полив і обріжте коричневі кінчики.

Як зберегти рівномірне і повноцінне зростання моїх рослин?

Дифенбахія дає багато нових пагонів за короткі періоди часу. Регулярно повертайте рослину, оскільки вона буде рости до джерела світла, і це допоможе запобігти оголенню з одного боку. Добрива сприяють зростанню нових пагонів, тому переконайтеся, що рослина правильно підживлена. Регулярна обрізка рослини також допоможе запобігти отриманню неправильної форми. Обов'язково одягніть рукавички або мийте руки відразу після обрізки. Не допускайте попадання соку в очі або рот.

Як часто потрібно удобрювати рослини?

Як правило, кімнатні рослини добре себе почувають, якщо удобрювати їх з весни по осінь. Удобрюйте один раз на місяць органічними добривами для кімнатних рослин, слідуючи інструкціям на упаковці.

Як часто потрібно пересаджувати мою рослину?

Невеликі рослини рекомендується пересаджувати кожні 12-18 місяців, більші потрібно пересаджувати кожні 18-24 місяці.  Не вибирайте горщик надто більшого розміру, ніж попередній, адже він може затопити коріння рослини. Якщо ви бажаєте зберегти нинішній розмір рослини, пересаджуйте її в той же горщик, пороте використовуйте новий грунт і обріжте деякі корені і листя. Весна та літо - ідеальний час для пересадки, адже в цей період рослина найбільш сильна.

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...