Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Догляд за бокарнеєю відігнутою

Догляд за бокарнеєю відігнутою

 

«Кінський хвіст» - цікава рослина, яку багато людей люблять вирощувати у себе вдома. Ця рослина зовсім не пальма: вона належить до лілійних (сімейство аспарагових). Вона відома під кількома назвами, тому не дивно, що ця красива рослина викликає деяку плутанину.

Наприклад, вона відома як «слоняча нога» через опукле підніжжя. Точно так же її ще називають «пляшковою пальмою» через цікавий стовбур.

Ноліна, це ще одна назва цієї рослини, виростає в мексиканських пустелях. Це природне середовище проживання дозволяє їм вижити в посушливому кліматі. Наприклад, це означає, що вона добре пристосована до зимових особливостей.

У теплому кліматі ця рослина відмінно виглядає в саду, і багато домовласників воліють вирощувати її у себе у дворі. Також її звичайно ж можна вирощувати в приміщенні.

Як контейнерну рослину, її можна утримувати в контейнерах розміром близько 35 сантиметрів або більше. Якщо ви хочете, щоб вона виглядала більш схожою на кущ, вам слід посадити кілька штук. Одна пальма з хвостом може вирости до 1,8 метрів у висоту.

Рослина "хвостик" унікальна за своїм зовнішнім виглядом через велику основу і голову, повну гладкого, плоского листя. У цих рослин немає двох однакових екземплярів - кожен унікальний за своїм зовнішнім виглядом.

 

Вирощування

Ця рослина популярна  та приваблива як своїм листям, так і цікавим стовбуром. У молодому віці у рослини майже немає стовбура. На цьому етапі стовбур нагадує збільшену цибулину з листям нагорі.

У міру дозрівання стовбур стає товщим, поки не стане нагадувати пляшку або ногу слона. Ще через кілька років рослина, ймовірно, розвине кілька гілок до верхівки.

Пам'ятайте: якщо ви вирощуєте бокарнею на відкритому повітрі, вона можедосягати висоти 5 метрів, а може бути, навіть більше.

При вирощуванні на відкритому повітрі з пальми з хвостиком утворюються квіткові стебла. Вони складаються з грон невеликих бежевих суцвіть.

 

Поради по догляду

Слід мати на увазі, що ця рослина накопичує воду в своїй основі. Ось чому ви ніколи не повинні дозволяти воді залишатися на дні блюдця. Завжди є ризик кореневої гнилі. Щоб звести його до мінімуму, найкраще використовувати піщаний грунт. Не використовуйте торф'яні суміші,що як правило, використовуються для тропічних рослин.

Важливо, щоб грунт висихав між поливами. Якщо сумніваєтеся, відмовтеся від поливу і почекайте до наступного тижня.

З іншого боку, рослина "хвостик" може страждати від не достатку води. Явною ознакою необхідності поливу є сухе коричневе листя або зморщене стебло і висохліе коріння.

Коли справа доходить до світла, важливо, щоб ваша рослина була під яскравим непрямим сонцем або навіть повним сонцем. Якщо ви тримаєте її в приміщенні, ви можете помістити її біля північного вікна, і вона виживе. Однак для того, щоб рослина бокарнея процвітала, їй необхідно повне сонце.

У рослини "кінський хвіст" не так багато шкідників. Вона може приваблювати борошнистих червців, павутинних кліщів, але такі ситуації зустрічаються нечасто.

Добре відгукується на Кристалічне добриво «Чистий лист» для декоративно-листяних рослин.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...