Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Дізнайтеся про першу квітку, вирощену в космосі

Дізнайтеся про першу квітку, вирощену в космосі

Іноді цинія - це просто цинія. Іншим разом це вже історія! Так, квітка цинія стала більш популярною, коли у 2016 році Скотт Келлі поділився фотографією першої квітки, вирощеної в космосі. Яскравий апельсиновий цвіт виглядав заспокійливим і свіжим, як ніколи раніше.

Перша квітка, вирощена в космосі

 

Цвіт був розроблений як проект системи розвитку рослин Міжнародної космічної станції (МКС), яку ще називають «Вегі» (система виробництва овочів). У травні 2014 року на космічну станцію випробовували перше випробування харчових продуктів у космосі. Це камера, оснащена червоними, зеленими та синіми світлодіодами, килимком для коренів і «подушками» з насінням, які поливаються водою. час від часу і обробляли багато фотографій і досліджень, щоб зрозуміти, як ростуть рослини в умовах мікрогравітації.

Посушливий період знищив кілька рослин на початку експериментів, а цинії, які після аналізу салату пройшли не дуже добре. Пізніше дослідники прийшли до висновку, що рослинний контейнер, який містить насіння квітів, стримував потік повітря, змушуючи рослини гнити і гинути. Імпровізована прогулянка у відкритий космос не допомогла бідним рослинам, і оборот на станції змусив Келлі, який провів у космосі рік, стати офіційним садівником.

Щоб легше пристосувати умови для цвітіння, НАСА призначило Келлі самоврядним культиватором (або «командувачем» вегетаріанців) напередодні Різдва, щоб він міг вільно вибирати, коли рослини потрібно поливати або доглядати, а не сидіти на місці. накази з Землі. Безсумнівно, його здатність приймати рішення окупилася, оскільки з першої рослини в космосі проросли цинії. Коли Скотт Келлі регулярно поливав рослину, вона показала вражаючі результати та зацвіла, що зробило її історією успіху, відкривши двері для нових плантацій у космосі.

Квітка цинії

 

Попри те, що це перша квітка в космосі, NASA проводить ще багато експериментів, і події будуть свідками напевно. Але чому вони зібрали квітку цинії? Що ж, ваша відповідь на це запитання нижче.

Цинії, мабуть, найменш вимогливі до розвитку квітки, оскільки вони швидко розвиваються та активно проростають. Цвітіння цинії можуть створити величезну різноманітність барвистих квітів у вашій дитячій кімнаті, що робить його ідеальним вибором для цієї мети!

Циннії також добре відомі як розплідницькі квіти, оскільки вони представлені в різноманітних відтінках і формах квітів, вони можуть витримувати високі літні температури, і їх важко виростити з насіння. Цінії є однорічними, тому вони розвиватимуться протягом одного сезону та дають насіння, однак перша рослина не повернеться наступного року. Вони мають блискучі самотні квіткові головки, схожі на ромашку, на одному, прямому стеблі, що робить їх надзвичайними для використання як квіти на зріз або як живлення для метеликів.

Отже, це все про першу квіткову рослину в космосі. Проводиться ще багато експериментів з вирощування рослин у космосі.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...