Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Дизайн осіннього саду: створіть затишний і привабливий осінній оазис

Дизайн осіннього саду: створіть затишний і привабливий осінній оазис

Осінь - найкраща пора для садівництва.

Восени дні прохолодніші, але сонце все ще зігріває. Земля тепла, в той час як в повітрі є невелика прохолода. Це ідеальний час, щоб вийти в сад і насолодитися новим сезоном.

Не важливо, що ви будете робити - оформляти контейнерний сад на веранді, засаджувати клумбу або переробляєти весь двір, дотримуючись наших порад ви зможете створити цю затишну осінню атмосферу.

 

Що робить пейзаж осіннім? Теплі, землисті тони, мінлива текстура, дерева що, скидають листя, м'яке світло сонця.

При плануванні дизайну саду вибір комбінацій рослин за кольором, формою, текстурою і освітленню допоможе створити затишну і гостинну атмосферу.

Колір

Які кольори у вас асоціюються з сезоном збору врожаю? Яскраво-оранжевий гарбузовий? Глибокий червоний? Веселий жовтий? Золотий, як сяюча пшениця під вечірнім світлом? Бронзовий і мідний, як листя, що спускається на землю з верхніх гілок дерев?

У цю пору року світ наповнений теплими відтінками і яскравими тонами. Знайти ці кольори ви зможете у всіх видів рослин, від однорічних квітів до довгоживучих дерев.

Якщо вам потрібні квіти теплих тонів, вибирайте хризантеми, гайларди або кореопсис. Якщо вам потрібне яскравіше осіннє листя, ви можете використовувати дівочий виноград, кущі чорниці або невеликі деревця японського клену. Хочете яскраво забарвлені ягоди? Горобина або калина обов'язково вас порадують.

І хоча природа, безумовно, дарує нам багато жовтих, оранжевих і червоних квітів в цю пору року, це також час, коли навколишнє середовище готується зробити перерву.

У міру того, як літні квіти в'януть, залишаються більш приглушені тони і землисті відтінки.

Ви можете натякнути на цей перехід, додавши в ваш сад палітру м'яких кольорів, включаючи коричневий, ліловий і лавандовий. Ви можете знайти ці кольори в хризантемах, вересі, очитках, ехінацеї пурпуровій та айстрах.

І не забудьте додати трохи зеленого для контрасту. Декоративна капуста - хороша однолітня рослина, яка відмінно підійде для цієї мети.

Якщо вам потрібні рослини з більш тривалим терміном служби, використовуйте хвойні дерева, наприклад, низькорослу сосу стланикову європейську. Або виберіть туї в якості фону для яскравих рослин.

Форма і текстура

Восени ми бачимо, як листяні дерева раптово вистрибують із суцільної зеленої маси, переходячи в осінні відтінки.

У цих нових кольорах чітко видно особливі форми і текстури дерев і чагарників.

Подумайте про форму і текстури рослин, які ви хочете використовувати в своєму саду. Ваші рослини утворюють круглі горбки або вони тонкі і туманні?

А як щодо листя? Воно широке і плоске, гладке або гостре?

На передньому плані розмістіть множинні низькі насадження, такі як хризантеми або очитки, з більш високими і тонкими рослинами позаду них, такими як однорічний верес або декоративна трава.

Контрастні текстури і форми викличуть інтерес. Горщики, контейнери і садові прикраси можуть допомогти створити настрій. Не забудьте ще й про осіннє унівесальне добриво для рослин.

Низькі, розлогі рослини для цього сезону включають хризантеми, очитки і декоративну капусту. Хороший вибір для цього сезону - верес і декоративні трави.

Посадіть їх серед основних кущів і дерев для отримання красивого багатошарового ефекту.

Світло

Сонце в цей час року опускається нижче, підкреслюючи ваші рослини теплим золотим сяйвом прекрасного осіннього сонячного світла, - якщо ви помістите їх в потрібне місце!

Коли настане золотий час, подумайте про те, як будуть виглядати ваші рослини, коли сонце сідаючи буде падати на них із заходу.

Подивіться, де ви плануєте посадити рослину, і запитайте себе, чи поліпшить сонце колір і текстуру цієї рослини чи ні?

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...