Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Дерева з привабливою корою

Дерева з привабливою корою

Багато садових дерев мають особливу, визначальну характеристику, завдяки якій варто їх вирощувати. Це може бути рясне цвітіння навесні, яскраве листя восени або яскраві фрукти. Або, можливо, важливий їхній розмір – для будь-якого простору знайдеться дерево, у тому числі для невеликих садів.

Деякі породи дерев високо цінуються за свою дивовижний декоративну кору. Ці дерева особливо корисні взимку, коли інакше може не вистачати кольору та інтересу.

У багатьох дерев можна підняти крону, обрізавши найнижчі гілки, що робить основний стовбур більш видимим. Кору дерев, як-от берези та вишні, також можна протерти теплою водою та тканиною, щоб видалити будь-які водорості, що закривають барвисті стебла.

 

Снігова гумка

Eucalyptus pauciflora subsp.  ніфофіла

Камедь снігова, Eucalyptus pauciflora subsp. ніфофіла — привабливе вічнозелене дерево з красивою клаптиковою корою, що містить зелені, сірі, зелені та мідні тони. Ростуть на нейтральному або кислому ґрунті на сонці.

 

Клен змієкорий

Acer rufinerve 'Erythrocladum'

Зміїні клени мають неймовірні вертикальні смуги, що проходять по корі, створювані в міру розширення стовбура. Зазвичай кора має привабливий сріблясто-зелений колір, але ви також можете вирощувати такі сорти, як «Erythrocladum» і «Winter Gold», які мають більш теплий золотистий колір кори.

 

Берези

Береза корисна вар.  jacquemontii

Блискуча, як правило, біла кора березових дерев завжди викликає радість, особливо на барвистому фоні. Betula utilis вар. jacquemontii є популярним вибором через свою особливо білу кору, але є багато інших варіантів. Betula albosinensis var. septentrionalis має кору відтінків червоного дерева, рожевого та білого, тоді як Betula ermanii має кремово-золотистий відтінок. Betula dahurica має дуже вражаючу, інтенсивно лущиться кору.

 

Клен паперовий

Клен сірий
 

Як випливає з його загальної назви, клен паперовий має нескінченно лущиться кору насиченого відтінку каштанового кольору. Гілки мають чудовий, розлогий звичай, а восени листя стає яскраво-червоним відтінком до того, як листя опаде.

 

Вишня тибетська

Prunus serrula

Тибетська вишня, Prunus serrula, має блискучу червоно-коричневу кору, яка повільно відшаровується. Коли сонце світить на відкритий стовбур, воно висвітлює будь-які паперові фрагменти кори, які все ще прикріплені до дерева, створюючи прекрасний ефект.

 

Дерево головоломки

Araucaria araucana (дерево головоломки мавпи)

Мавпа-головоломка (Araucaria araucana) — дерево-довгожитель зі стовбуром, укритим дрібними листочками, розташованими зачаровуючою спіраллю. Коли стовбур старіє, а нижні гілки втрачаються, «очні» отвори залишаються там, звідки вони колись вийшли.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...