Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Дерева, які не можна вирощувати в саду

Дерева, які не можна вирощувати в саду

 

 

Є багато людей, які хочуть вирощувати дерева в своєму саду або на задньому дворі. Це взагалі відмінна ідея, особливо для тих, у кого є великі сади. Однак не всі дерева підходять для садів і присадибних ділянок. Існує безліч проблем, які може принести дерево погано підібране для саду. Деякі дерева швидко ростуть, інші тендітні, а деякі привертають надто багато комах. Щоб захистити свій сад, важливо знати, які з популярних дерев не підходять для вашого саду.

Ось деякі загальні проблеми, з якими ви можете зіткнутися з деякими деревами:

 

Енергійне зростання

Деякі дерева сильні, красиві і дають відмінну тінь, але вони не кращий вибір для вашого саду через їх активний ріст. Дерева, які ростуть занадто швидко і можуть сильно розростатися, можуть миттєво захопити ваш сад, що може перешкодити зростанню інших рослин. Ось чому вам слід двічі подумати, перш ніж садити ці дерева в своєму саду.

 

Дерева, відомі своїм швидким ростом і інвазивністю, включають:

 

Евкаліпт

Евкаліпт - популярна рослина, тому що його екстракт використовується в багатьох різних мазях і продуктах. У цього дерева сильний, але привабливий запах, який подобається багатьом. Це може спонукати вас виростити евкаліпт в своєму саду.

Однак з евкаліптом є одна велика проблема: він відомий своїм швидким ростом. Фактично, це одна з найбільш швидкозростаючих рослин в світі. Подумайте про це, перш ніж ви вирішите вирощувати евкаліпт в своєму саду.

Ще одна проблема з евкаліптом полягає в тому, що він вимагає великого догляду, тому вам потрібно буде витратити багато часу і зусиль на догляд за цим деревом. З цих причин евкаліпт безумовно не краще дерево для вирощування у вашому саду.

 

Клен норвезький

Клен звичайний - красиве дерево, яке легко адаптується до різних умов. Норвезький клен відомий своєю чудовою тінню, тому багато людей хочуть вирощувати його в своїх садах.

Однак у клена звичайного є один великий недолік: він відомий тим, що знищує будь-які інші рослини, які ростуть навколо нього. Клен звичайний може легко знищити інші рослини, чагарники і навіть більш дрібні дерева. Його густа тінь не дозволяє іншим рослинам отримувати достатню кількість сонячного світла. Крім того, у клена звичайного є волокнисті корені, які забирають всі поживні речовини з грунту, тому інші рослини не можуть отримати ці поживні речовини.

 

Сальне дерево

Сальне дерево - красиве дерево, яке може додати краси вашому саду. Це дерево, також відоме як дерево попкорну через зовнішній вигляд квітів, воно може забезпечувати багато тіні.

Однак сальне дерево - не найкраще дерево для вирощування у вашому саду через його агресивність. Воно може легко досягати 12 метрів у висоту і 9 метрів в ширину. Воно має масивні корені і відоме своїм сильним зростанням. Це може не створювати проблеми з самого початку, але може викликати багато проблем в довгостроковій перспективі. Ось чому вам варто двічі подумати, вирощувати це дерево в своєму саду чи ні.

 

Гінко білоба

Гінко білоба століттями використовувався в традиційній китайській медицині. Це гарне дерево славиться численними лікувальними властивостями. З іншого боку, воно може бути не кращим деревом для вашого саду.

Одна проблема з деревами гінко білоба полягає в тому, що вони можуть вирости дуже високо - іноді до 24 метрів у висоту. Це означає, що більшість дворів - просто не найкраще місце для Гінкго білоба.

Ще одна проблема з цим деревом - його плоди. Фрукти мають тенденцію падати на землю і створювати багато безладу на під'їзних доріжках і терасах. Майте на увазі, що ця проблема виникає тільки з жіночим деревом Ginko Biloba, тому, якщо ви дійсно хочете виростити це дерево в своєму саду, обов'язково виберіть чоловіче дерево.

 

Лох вузьколистий

Лох - красиве дерево з дуже своєрідним зовнішнім виглядом. Можливо, ви захочете виростити його в своєму саду через його привабливий зовнішній вигляд.

Однак майте на увазі, що пшат - одне з найбільш агресивних дерев, які ви можете вирощувати. Він легко може витіснити навколишні рослини. Лох вкраде всю воду і поживні речовини у будь-яких рослин, які ростуть поблизу. Ось чому це дерево не найкращий вибір для саду.

 

Проблеми з комахами

Деякі дерева красиві і не будуть захаращувати ваш сад. Хтось може подумати, що ці дерева - прекрасні кандидати для вашого заднього двору, але подумайте двічі. Перш ніж вибрати дерево, переконайтеся, що воно не приваблює комах.

Деякі дерева залучають безліч комах, що може стати великою проблемою. Ці дерева можуть бути красивими, але їх краще уникати в вашому саду. Ось деякі з найбільш популярних дерев, що викликають проблеми з комахами:

 

Тутове дерево

Шовковиця - сильна, міцна рослина, яку багато хто хоче бачити в своєму саду. У неї сильна коренева система, яка робить це дерево надійним. Ці речі можуть зробити шовковицю ідеальною садовою рослиною, але є проблема. Ці дерева сумно відомі тим, що виробляють величезну кількість пилку. Цей пилок у великій кількості приваблює комах.

Найпоширеніший шкідник цього дерева - шовкопряд. Зазвичай шовкопряд з'являється просто тому, що у вашому саду росте шовковиця. Комахи часто можуть потрапляти в ваш будинок, тому від них складно позбутися.

Проблема тутового шовкопряда та інших комах - серйозна причина не садити тутового дерева в своєму саду. При цьому врахуйте, що це дерево дуже гарне і надійне. Воно може забезпечити відмінну тінь у спекотні літні місяці, тому, можливо, ви не помітите проблему з комахами.

 

Липа

Липа, також відома як Тіллі, - листяне дерево, яке може дуже красиво виглядати в будь-якому саду. Вона може досягати висоти близько 18 метрів, тому може домінувати над будь-яким заднім двором.

Проблема з липою в тому, що вона приваблює комах, особливо тлю. Це може привести до зараження шкідниками, від яких нелегко позбутися. Ще одна проблема з липою полягає в тому, що в ній багато липкого секретується соку, який легко може потрапити на всю під'їзну доріжку.

 

Ломбардійська тополя

Це дуже популярне дерево через характерний зовнішній вигляд. Тополя ломбардійська має стовбчату форму і швидко росте, не захаращуючи ваш сад. Однак це не означає, що це дерево можна садити на задньому дворі.

Одна з основних проблем з тополею Ломбардія полягає в тому, що вона приваблює безліч різних комах. Також тополя ломбардійська схильна до численних захворювань. Комахи і хвороби можуть швидко зруйнувати кореневу систему цього дерева і інших дерева. Ось чому тополя ломбардійська- не найкращий вибір для вашого саду.

 

Ясень

Ясень - популярне дерево, відоме своєю міцністю. Фактично, це одне з найміцніших дерев, яке ви можете отримати, тому багато людей вважають за краще вирощувати його в своєму саду. Однак ясен - не найкращий кандидат на присадибну ділянку, тому що він приваблює безліч комах.

Величезну проблему представляє конкретна комаха під назвою Смарагдовий ясеневий метелик. Ця комаха нападає на ясен і губить його. Це маленький жук, але він може завдати чимало клопоту. Щоб уникнути цієї проблеми краще не садити ясен в своєму саду.

 

Гледичія колюча

Гледичія колюча - листяне дерево, яке може виростати близько 21 метра у висоту. Воно також має відмінну структуру листя, що робить його дуже привабливим. Деякі люди можуть подумати, що це дерево - хороший вибір для великих садів, але у нього є проблема з комахами.

На це дерево часто нападають жуки-сарани. Зазвичай це відбувається пізньою весною. Ці комахи можуть зіпсувати гледичію. Ось чому краще не вирощувати це дерево в своєму саду.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...