Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Чотири поради щодо догляду за літнім ставком

Чотири поради щодо догляду за літнім ставком

Як і будь-яка частина саду, ставок потребує регулярного догляду, щоб контролювати рослини, особливо тому, що ставкові рослини можуть активно рости.

Без помпи та системи фільтрації вам знадобиться правильний баланс рослин, щоб підтримувати воду чистою та чистою. Усі ставки трохи зеленіють, коли вода прогрівається, але не панікуйте – якщо баланс правильний, вона швидко знову очиститься. Видалення насіннєвих головок також допоможе зменшити прополювання та проріджування в майбутньому.

Уникайте проведення догляду навесні, коли ви можете ненавмисно видалити пуголовків та інших водяних личинок та яйця зі ставка. Також варто залишити будь-яку рослинність, яку ви видалили, біля водойми на кілька годин, щоб будь-які безхребетні, заховані серед неї, могли повернутися до води. Обов’язково перевіряйте листя на наявність яєць і повертайте їх у ставок.

 

 


Доливають воду

Доповнюйте воду, оскільки влітку вона випаровується, що спричиняє зниження рівня. В ідеалі використовуйте дощову воду з недопалка приблизно раз на тиждень або за потреби. Якщо у вас є лише водопровідна вода, залиште її на 24 години перед додаванням у ставок, щоб усі шкідливі хімікати, такі як хлор, випарувалися. 


Очистити гнилу рослинність

Очистить гнилу рослинність, у тому числі старе листя латаття, яке може підвищити рівень азоту, забарвлення води в зелений колір, водночас утворюючи шар осаду на дні, який може викликати запах ставка. Часто видаляйте мертве або відмирає листя.

 

Видалити водоймові водорості

 

Видаліть водорості у ставку, наприклад бур’ян, який швидко поширюється і може заглушити ставок. Зробіть це вручну або скористайтеся бамбуковою тростиною, покрутивши її навколо, а потім виймаючи менші шматочки сіткою. Ряска також може перерости в ставку, тому її слід видаляти вручну.

 

Зменшіть кількість оксигенаторів

Зменшуйте об'єм оксигенаторів, таких як роголистник, коли вони заповнюють більше третини ставка. Вони необхідні для ставків і підтримують воду чистою, але потрібно запобігати їх захопленню.

 

Бур'ян

Водяна незабудка

Прополюйте бур’яни між маргінальними рослинами, такими як водяна незабудка, як між бордюрними рослинами, обов’язково видаляючи непотрібну розсаду на ходу. Іноді простіше вийняти горщик, у якому вони ростуть, потім розділити та пересадити маргінал, перш ніж знову помістити його у воду.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...