Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Чому погано ростуть кімнатні рослини і як це виправити?

Чому погано ростуть кімнатні рослини і як це виправити?

Кімнатні рослини прикрашають наші будинки, створюють затишок і допомагають підтримувати мікроклімат в житлових приміщеннях. Але не завжди їм підходять ті умови, в яких ми їх тримаємо. Іноді, незважаючи на хороший догляд, рослина погано росте, не цвіте і навіть гине. Чому так відбувається?

            На ріст і розвиток рослин впливають такі чинники: світло, повітря, тепло, вода і поживні речовини.

            Однією з причин поганого росту кімнатної рослини є недостатнє або, навпаки, надмірна кількість сонячного світла. Освітлення змінюється протягом дня і залежить від пори року. Рослини розставляють в приміщенні так, щоб протягом доби вони отримували необхідну кількість сонячних променів.

            Найсвітлішими вікнами вважаються ті, які розташовані на південній стороні приміщення. Такі квіти, як азалія, фуксія, камелія, жасмин, алое, ехінокактуси, хойя, хавортія і інші, будуть відчувати себе комфортно на південному вікні. Однак і ці світлолюбні рослини можуть загинути від яскравих променів сонця, тому їх необхідно захищати від надлишкового тепла, притенять або взагалі прибирати на деякий час в захищене від сонця місце.

            Вікна, розташовані на південно-східній і східній стороні будівлі, підходять для вирощування примхливих троянд, бегонії, фікусів з дрібним листям, фіалок, герані, драцени та інших рослин з строкатим листям або часто квітучих рослин.

            У приміщеннях, вікна яких розташовані на західному боці, сприятливі умови для зростання і розвитку евкаліпта, аспарагуса, пальми, Хамеропс, филлокактус, гастерія, а також інших, які не переносять потрапляння прямих сонячних променів.

            Кімнатні рослини хворіють і не ростуть не тільки через надмірне або недостатнє сонячного тепла. На нормальний розвиток впливає ще й полив рослин. Одні рослини вимагають рясного поливу, а інші, навпаки, люблять більше помірну вологість грунту. Однак в різні пори року вона не може бути однаковою.

            Наприклад, у весняно-літній період, при посиленому зростанні, всі рослини вимагають рясного поливу і обприскування. Восени зростання сповільнюється, деякі рослини переходять в стан спокою і тому вимагають помірного поливу. У зимову пору року багато кімнатні рослини повністю припиняють рости, тому їх поливають дуже рідко, стежачи за тим, щоб грунт завжди була злегка вологою.

            Велике значення для нормального розвитку рослин мають мінеральні добрива. На відміну від рослин, вирощених у відкритому грунті, кімнатні мають обмежений обсяг грунту, яка дуже швидко виснажується. В даний час продається поживна земляна суміш для різних кімнатних рослин. Але при цьому не треба забувати про підгодівлі, яку проводять в літню пору року, особливо в період росту і цвітіння. Кімнатні квіти і рослини прикрашають наше житло, радуючи нас різноманітністю кольорових гам. Але крім дотримання правил по догляду за рослинами, достатньо виконувати «маленьке» умова: кімнатні рослини потрібно любити.

 

Останні публікації

Збір, обробка та зберігання гарбузів
18.10.2021

Збір, обробка та зберігання гарбузів

Ось кілька порад по збору, обробці, заготівлі та зберіганню гарбузів, щоб ви могли правильно їх підготувати та ефетивно використовувати.

Детальніше...
Як садити восени
18.10.2021

Як садити восени

Осінь - прекрасна пора для посадки певних рослин. Важливо знати, що для багатьох рослин осінь краще, тому що погода прохолодніше, і ваші рослини не згорять. Однак, щоб отримати максимальну віддачу від посадки восени, вам необхідно зробити кілька важливих кроків.

Детальніше...
5 сортів перцю для вирощування в контейнерах
18.10.2021

5 сортів перцю для вирощування в контейнерах

Є багато різних видів перцю, які ви можете вирощувати у своєму саду або навіть в контейнері. Можливості безмежні: перець - це широке сімейство з безлічі різних і особливих сортів.

Детальніше...