Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Чому пуансеттія є головною різдвяною квіткою?

Чому пуансеттія є головною різдвяною квіткою?

Пуансеттії – популярні кімнатні рослини, особливо в різдвяний сезон. Мексиканська пуансетія, відома як різдвяна квітка в Північній Америці, в основному використовується в різдвяних прикрасах завдяки своєму яскраво-червоному кольору. Рослина була названа першим послом США в Мексиці. Названа на честь Джоела Робертса Пікетта, який познайомив пуансетію з Америки в 1828 році після її відкриття в пустелі південної Мексики в 1828 році. Мексиканські пуансеттії зазвичай яскраво-червоні. Ці зіркоподібні приквітки символізують Віфлеємську зірку. Різдвяні квіти пуансетії стали символом Різдва і використовуються як святкові прикраси.

Пуансетія - головна різдвяна квітка

 

Отже, чому пуансеттії називають головною квіткою Різдва?

Батьківщиною пуансетії є Центральна Америка, особливо південна Мексика, і насправді це різнокольорове листя, а не квіти. Так чому ж ми все-таки вважаємо їх офіційними різдвяними квітами ? Зі святами ми асоціюємо пуанту, яка походить від старої мексиканської легенди. Молода дівчина на ім’я Пепіта сумувала, що не має жодного подарунка для немовляти Ісуса напередодні Різдва. Її двоюрідна сестра намагалася переконати її, що Ісус прийме від неї будь-який подарунок, навіть невеликий. У неї не було грошей, щоб купити великий або дорогий подарунок, з нею залишилося кілька баксів, тож вона купила букет бур’янів, і скромність її приношень була більш ніж будь-коли ображена та обіймана.

Вона відчула, як піднявся настрій, коли стала навколішки, щоб покласти букет біля підніжжя вертепу. Раптом букет бур'янів спалахнув блискучими червоними квітами, і всі помітили, що вони були певні, що побачили різдвяне диво просто на своїх очах.

З того дня яскраво- червоні квіти стали відомі як Flores de Noche Buena, або священні нічні квіти, тому що вони розквітали щороку під час різдвяного сезону, і таким чином народилася легенда про пуансетію.

Стародавні ацтеки вважали символом чистоти, а сьогоднішньою мовою червоний, білий або рожевий пойнтер, квітка народження грудня, є символом гарного настрою та успіху та, як кажуть, приносить удачу на свято.

Факти про пуансеттії

Квітка пуансеттія зблизька

 

Тепер ви знаєте історію різдвяних квітів. Цього сезону принесіть трохи тепла на стіл коханої людини, подарувавши букет біля її дверей.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...