Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Чому пуансеттія є головною різдвяною квіткою?

Чому пуансеттія є головною різдвяною квіткою?

Пуансеттії – популярні кімнатні рослини, особливо в різдвяний сезон. Мексиканська пуансетія, відома як різдвяна квітка в Північній Америці, в основному використовується в різдвяних прикрасах завдяки своєму яскраво-червоному кольору. Рослина була названа першим послом США в Мексиці. Названа на честь Джоела Робертса Пікетта, який познайомив пуансетію з Америки в 1828 році після її відкриття в пустелі південної Мексики в 1828 році. Мексиканські пуансеттії зазвичай яскраво-червоні. Ці зіркоподібні приквітки символізують Віфлеємську зірку. Різдвяні квіти пуансетії стали символом Різдва і використовуються як святкові прикраси.

Пуансетія - головна різдвяна квітка

 

Отже, чому пуансеттії називають головною квіткою Різдва?

Батьківщиною пуансетії є Центральна Америка, особливо південна Мексика, і насправді це різнокольорове листя, а не квіти. Так чому ж ми все-таки вважаємо їх офіційними різдвяними квітами ? Зі святами ми асоціюємо пуанту, яка походить від старої мексиканської легенди. Молода дівчина на ім’я Пепіта сумувала, що не має жодного подарунка для немовляти Ісуса напередодні Різдва. Її двоюрідна сестра намагалася переконати її, що Ісус прийме від неї будь-який подарунок, навіть невеликий. У неї не було грошей, щоб купити великий або дорогий подарунок, з нею залишилося кілька баксів, тож вона купила букет бур’янів, і скромність її приношень була більш ніж будь-коли ображена та обіймана.

Вона відчула, як піднявся настрій, коли стала навколішки, щоб покласти букет біля підніжжя вертепу. Раптом букет бур'янів спалахнув блискучими червоними квітами, і всі помітили, що вони були певні, що побачили різдвяне диво просто на своїх очах.

З того дня яскраво- червоні квіти стали відомі як Flores de Noche Buena, або священні нічні квіти, тому що вони розквітали щороку під час різдвяного сезону, і таким чином народилася легенда про пуансетію.

Стародавні ацтеки вважали символом чистоти, а сьогоднішньою мовою червоний, білий або рожевий пойнтер, квітка народження грудня, є символом гарного настрою та успіху та, як кажуть, приносить удачу на свято.

Факти про пуансеттії

Квітка пуансеттія зблизька

 

Тепер ви знаєте історію різдвяних квітів. Цього сезону принесіть трохи тепла на стіл коханої людини, подарувавши букет біля її дверей.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...