Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Чому квіти мають запах

Чому квіти мають запах

Ти любиш квіти? Це навіть не питання, адже всі ми обожнюємо квіти. Але чому? Бездоганна краса та збудливий аромат – головні причини. І тут постає важливе питання, на яке ми всі шукаємо відповідь. Чому квіти пахнуть?

Не забираючи у вас багато часу, ми дамо вам відповідь, підкріплену науковими фактами.

Відповідь: для ваших очей і душі вони моторошні повзуни та надокучливі маленькі створіння, які вриваються у ваш сад. Для квітів це рятівний круг. Гарненьке цвітіння покладає надію на жуків, комах і навіть тварин, які поширюють свій пилок (розмножуються), спілкуються з іншими рослинами та залучають їжу. Це одна з ключових причин, чому квіти виділяють приємні аромати, щоб заманити комах і тварин.

 

Аромат квітки сигналізує запилювачам, що рослина готова до запліднення.

Ця відповідь знову породжує питання: чому різні ароматні квіти мають різний аромат? Що ж, наука й це охопила.

Відповідь: Кажуть, що «ми притягуємо те, що нам потрібно». Квіти клянуться цим правилом! Щоб залучити потрібного запилювача, квіти виробляють різні запахи. Кожен запилювач спокушається особливим запахом, тому для квітки стає обов’язковим випромінювання аромату, який привертає до них певну ціль.

  • Солодкі запахи приваблюють медоносних бджіл, тому вони часто гудять біля троянд.
  • Кажани та метелики запилюють блідий запах, який виробляють нікотинна, жасмин у сутінках або ввечері.
  • Не всі квіти виділяють приємні запахи, є кілька з неприємним запахом, їх запилюють жуки та мохи.

Переважно пелюстки запашної квітки видають солодкий запах. Однак кажуть, що вся справа в хімічних речовинах, тоді як королівські орхідеї мають спеціальний гострий орган лише для спокуси запилювачів.

Від верхньої ноти іланг-ілангу, винних нот троянди до лимонних відтінків магнолії, квіти створюють аромат, який зачаровує не тільки комах, але й людей. Пам’ятаєте, ми запитували вас про головну причину, чому ми цінуємо квіти? Його аромат був однією з причин.

Тепер, коли у вас є відповіді на всі ваші запитання, чому б не насолоджуватися славою найкращих пахучих квітів.

1. Енотера

Книга «Анатомія троянди» Шармана Апта Рассела розкриває внутрішнє життя вечірньої примули, що слідує за чотирма годинами. Це означає, що він відкривається на заході сонця, випромінюючи солодкі запахи для залучення джмелів, медоносних бджіл, колібрі та молі.

Енотера

 

2. Лілії

Квіти труби, що розквітають яскравими кольорами, мають досить сильний солодкий запах, щоб привабити запилювачів за милі. Завдяки привабливій формі та підбадьорливому аромату лілії рекламуються як найкращі квіти в Інтернеті, які п’янять людину солодкістю кохання.

Лілії

 

3. Воскова квітка

Ботанічна назва цієї квітки - хамелауциум. Маючи кремово-білі квіти з рожевою серединкою, цибулина виробляє чудовий аромат, якщо її подрібнити, який стає сильнішим вночі. Масляні залози відповідають за розповсюдження приємних ароматів, що приваблює комах до квітки.

Воскова квітка

 

4. Місячна квітка

Плетиста ліана, яка дає незаймані білі квіти. Квіти мають потужний аромат, який приємний і миттєво пожвавить усі шість почуттів. Крім того, квіти розмножуються у великій кількості, покриваючи решітку за лічені секунди.

Місячна квітка

 

5. Іланг-іланг

Запашні жовті квіти дерева Кананга. Запах цієї квітки насичений, глибокий з нотками каучуку і заварного крему; яскравий з відтінками жасмину та неролі.

Іланг-іланг

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...