Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Чи знаєте ви, що антуріуми є найпопулярнішими тропічними квітами?

Чи знаєте ви, що антуріуми є найпопулярнішими тропічними квітами?

Квіти завжди були чарівною природною істотою, яка приваблювала нас до них. Одним з таких квітів, який красується цілий рік, є квітка антуріум. З цією квіткою пов’язано ще багато таких фактів, і її можна знайти в букетному магазині неподалік від вас!

Будучи корінним жителем Америки, Північної Мексики та Північної Аргентини та частини Карибського басейну, антуріум є однією з найпопулярніших екзотичних рослин. Відомо, що ця рослина відноситься до роду близько 1000 видів квіткових рослин. Він відомий як найбільший рід родини Арумових, Araceae.

Історія імені

Якщо говорити про назви, то, як і будь-яка інша рослина, антуріум також має певну назву, яка включає хвостату квітку, квітку фламінго та мереживну листя. А чи знаєте ви, що назва «Антуріум» походить від грецького слова, що означає Хвостоцвіт. Назва квітки антуріум утворилася з двох грецьких слів, anthos і oura, що звичайною англійською мовою означає «Квітуча казка».

квіти антуріум онлайн

 

Символіка екзотичної краси

Ця квітка (лопата) має листя у формі серця, і ці довгі листя роблять антуріум символом екзотики. Ця рослина доступна в деяких дуже яскравих кольорах, таких як червоний антуріум, білий антуріум, рожевий антуріум, фіолетовий антуріум, чорний антуріум і, можливо, інші.

чорний антуріум

 

Антуріум – це квітка, яка відома своїм яскравим малиновим кольором. Ця квітка є раєм для очей, а також заспокійливим, будучи тропічною місцевою рослиною з понад 600 видів, двох найпопулярніших видів антуріума. Ці відомі види відомі як Anthurium andreanum і Anthurium scherzerianum (обидва називаються квіткою фламінго). Вони доступні як горщики та зрізані квіти, і їх можна впізнати за барвистим тропічним виглядом.

рожеві антуріуми

 

Отже, тепер, коли ви все про це знаєте, що було б, якби ви почали додавати цю квітку у свої подарунки? Звучить красиво, добре вийде, якщо ви виберете цей букет або відправите квіти онлайн в будь-яке місто країни. І знаєте що? Ці рослини є найкращою квіткою господині або бажаною квіткою через їх розкриту, серцеподібну форму та довговічність.

білі антуріуми

 

Як ви думаєте, що може бути кращим і екзотичнішим за ці чарівні квіти різноманітних кольорів?

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...