Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Боротьба з посухою в саду

Боротьба з посухою в саду

Тривалі періоди спекотної погоди без опадів нагадують нам, що вода є дорогоцінним товаром. Коли посушливі періоди перетворюються на посуху та вводяться заборони на використання шлангів, надзвичайно важливо зменшити використання води та розумно використовувати воду, яку ви використовуєте.

Є багато речей, які садівники можуть зробити, щоб підготуватися до періодів посухи, наприклад, зберегти дощову воду, мульчувати грядки та бордюри та вибрати посухостійкі рослини.

Але якщо ви ще не зробили цих кроків, який найкращий спосіб впоратися з посухою? Дотримуйтеся наших практичних порад, зокрема порад щодо поливу рослин, наведених нижче.


Нехай ваш газон стане коричневим

Сформований газон зі здоровою кореневою системою витримає періоди посухи. Коли трава стає коричневою, здається, що весь газон загинув, але він відновиться, коли повернеться дощ.

Якщо ваш газон все ще зелений і активно росте, коригування режиму косіння може допомогти. Збільште висоту зрізу та дайте обрізкам впасти (налаштуйте газонокосарку так, щоб зрізи були дрібними, якщо це можливо).

Осінь, коли висохлі газони знову починають зеленіти, це час для відновлення. Подаруйте своєму газону осінній заряд за допомогою нашого плану дій.


Керівництво по літньому поливу

полив рослин, що ростуть у горщику
Полив рослин, що ростуть у горщику

Здатність рослин протистояти посусі може сильно відрізнятися. Надавайте перевагу рослинам з меншою ситуацією та тим, які демонструють явні ознаки стресу. Крім того, варто знати, які рослини потребують регулярного поливу, а які можуть вижити без нього.

Наш посібник із поливу рослин у літніх списках:

 • Рослини поливати раз на день-два
 • Рослини поливати раз на тиждень
 • Рослини поливати раз на два тижні
 • Рослини слід уникати поливу під час посухи

Дотримуйтеся нашого посібника з поливу рослин під час посухи

Варто зауважити, що під час посухи квіти виробляють менше нектару, тому полив рослин допоможе уникнути страждань бджіл та інших запилювачів.


Ефективний полив рослин

Ефективно поливайте рослини

Для багатьох рослин під час посухи достатньо хорошого замочування кожні 10 днів. Загалом краще поливати рідше, але поливати ретельно.

 


Виривання проростка бур'яну

Не відставайте від прополки

Бур'ян - це просто будь-яка рослина на грядці, бордюрі або в горщику, яку ви не посадили навмисне і яку ви не хочете. Бур’яни конкурують із культурними рослинами за вологу, світло та поживні речовини, тому дотримання режиму прополки сприяє тому, що вода надходить туди, де вона найбільше потрібна.

Дотримуйтеся наших практичних порад щодо прополки:

 • Ідентифікатор сходів бур'янів
 • Прополка без хімії
 • 10 застосувань для кропиви

Захистіть свій сад від відпустки

Якщо вам пощастило мати святих сусідів, які люблять рослини, то вони, можливо, будуть раді поливати ваш сад, поки ви у відпустці. Якщо ні, ви можете повернутися до наших практичних планів догляду:

 
 • Підготуйте свій сад перед відпусткою
 • Захистіть ваші горщики на терасі
 • Святковий догляд за кімнатними рослинами
 • Як встановити систему автоматичного поливу

Eryngium giganteum 'Silver Ghost'

Підготуйте свій сад до майбутніх посух

Якщо цього року вас застала спека і ваші рослини постраждали, не впадайте у відчай. Зведіть до мінімуму шкоду, спричинену майбутніми посухами, вживаючи превентивних заходів:

 • Зберігайте дощову воду у своєму саду
 • Економте воду, мульчуючи органікою
 • Дізнайтеся, де застосовувати мульчу
 • Вибирайте для вирощування посухостійкі рослини

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...