Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Алоказия - як доглядати за цим дивовижним рослиною?

Алоказия - як доглядати за цим дивовижним рослиною?

Надзвичайно довгі, насичено-зелені та візерункові листя зі злегка зазубреними краями є відмінною рисою алоказії. У розведенні найбільш поширена амазонська алоказия, що має відносно невеликі розміри, але набирають популярність і інші види. Рослина викликає багато асоціацій завдяки незвичайній формі листя, яке, на думку одних, нагадує вухо слона, а інших – скелети. Цікаво, що в природних умовах (тобто на Борнео) деякі екземпляри виростають до чотирьох метрів у висоту! Домашні сорти набагато дрібніше. Як зробити так, щоб вони були максимально ефектними і виконували свою декоративну функцію?

Температури, при яких алоказія почувається найкраще

Природний клімат, в якому зустрічається алоказия, визначає суворі умови, в яких рослина повинна жити вдома. Влітку оптимальна температура для нього коливається між 22 і 28 градусами Цельсія. Взимку, коли рослина впадає в стан спокою, температура може бути трохи нижчою - алоказия витримує температуру до 18 градусів Цельсія, що є для неї нижньою межею. Такий стан речей збігається з кімнатною температурою, яку ми підтримуємо вдома, але варто пам’ятати, що рослина не варто розміщувати в прохолодних або сильно кондиціонованих приміщеннях.

 

Алоказія

Вологість повітря як у південноазіатських джунглях

Завдяки родоводу алоказии рослина потребує підвищеної вологості. Це трохи складніше, ніж підтримувати потрібну температуру. З іншого боку, в сухих приміщеннях зволоження повітря також піде на користь здоров’ю людини. Отже, придбаймо спеціальний зволожувач повітря та розмістимо його поруч із рослиною – це має впоратися. Також бажано час від часу збризкувати листя рослини водою.

 

Алоказія

Сонячне світло в помірних кількостях і відповідний ґрунт

Як будь-яка рослина, алоказия потребує доступу сонячного світла. Однак варто пам'ятати, що не перестарайтеся - він не може постійно залишатися в місцях, схильних до сильного і тривалого впливу сонячних променів. На жаль, це призводить до засихання листя. У горщику варто створити оптимальні умови для розвитку рослини шляхом підбору ґрунту і добрив. Алоказия не любить посуху, але і занадто вологий ґрунт. Найкраще він себе почуває в родючому і перегнійному ґрунті. Добре впливає на його стан слабокислий pH. Горщик вимагає дренажу і постійного дренажу. Частоту поливу слід визначити під час спостереження за субстратом, але зазвичай достатньо одного разу на тиждень.

 

Алоказія

Регулярно пересаджуйте алоказію

Вражаюче зелене листя, за яке ми любимо виділення, дуже важке. Це викликає необхідність пересадки сестринського лікування. Пересаджувати рослину слід не рідше одного разу на рік, бажано навесні. Не забувайте підживлювати рослину добривами "STIMUL NPK" для декоративно-листяних рослин 2-3 рази на місяць.

Вирощування алоказии в горщику вимагає ретельного дотримання правил догляду за нею, але чого не зробиш, щоб принести в будинок трохи екзотичної зелені і відчути себе в джунглях?

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...