Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Алоказія - як доглядати за цією дивовижною рослиною?

Алоказія - як доглядати за цією дивовижною рослиною?

Надзвичайно довге, інтенсивно зелене та візерунчасте листя зі злегка зазубленими краями є відмінною рисою алоказії. У селекції найбільш поширена алоказія амазонська, що має відносно невеликі розміри, але набирають популярності та інші види. Рослина викликає безліч асоціацій завдяки незвичайній формі листя, яке, на думку одних, нагадує слонове вухо, а іншим – скелети. Цікаво, що у природних умовах (тобто на Борнео) деякі екземпляри виростають до чотирьох метрів у висоту! Домашні сорти набагато дрібніші. Як зробити так, щоб вони були максимально ефектними та виконували свою декоративну функцію?

 

Температури, при яких алоказія почувається найкраще

Клімат, у якому зустрічається алоказія, природним чином визначає жорсткі умови, у яких має жити рослина в домашніх умовах. Влітку оптимальна температура для нього коливається в межах 22-28 градусів за Цельсієм. Взимку, коли рослина йде у сплячку, температура може бути дещо нижчою – алоказія витримує температуру до 18 градусів за Цельсієм, що є для неї нижньою межею. Такий стан речей збігається з кімнатними температурами, які ми підтримуємо в будинках, але варто пам'ятати, що не можна розміщувати рослину в прохолодних або кондиціонованих приміщеннях.

 

 

Вологість повітря як у джунглях Південної Азії

Через родоводу алоказії рослина потребує підвищеної вологості повітря. Це трохи більш клопітко, ніж підтримувати правильну температуру. З іншого боку, у сухих приміщеннях зволоження повітря також піде на користь здоров'ю людини. Тож давайте візьмемо спеціальний зволожувач і помістимо його поруч із рослиною – це має допомогти. Також добре іноді збризкувати листя рослини водою.

 

Інсоляція в міру та підходящий ґрунт

Як і будь-якій рослині, алоказії необхідний доступ сонячного світла. Однак варто пам'ятати, що не перестаратися - він не може залишатися постійно в місцях, схильних до сильного і тривалого впливу сонячних променів. На жаль, це призводить до засихання листя. У горщику варто створити оптимальні умови для розвитку рослини, підібравши ґрунт та добрива. Алоказія не любить посуху, але й надто вологий ґрунт теж. Найкраще він почувається у родючому і перегнійному ґрунті. На його стан добре впливає слабокислий рН. Горщик вимагає дренажу та постійного дренажу. Частоту поливу слід визначити при спостереженні за субстратом, але зазвичай досить раз на тиждень.

 

Регулярне пересадження алоказії

Яскраве зелене листя, за яке ми любимо виділення, дуже важке. Тому необхідно проводити доглядову процедуру, яка полягає у пересадці. Рослина слід пересаджувати не рідше одного разу на рік, бажано навесні.

 

 

Вирощування алоказії в горщику вимагає ретельного дотримання правил догляду за нею, але що тільки не робиться, щоб привести до будинку трохи екзотичної зелені та відчути себе у джунглях?

Останні публікації

Субстрат для орхідей
19.01.2022

Субстрат для орхідей

У природі вони ростуть у спекотних та вологих тропічних лісах. Здебільшого не в землі, а високо на деревах. Тому для вирощування в домашніх умовах орхідеям потрібний специфічний ґрунт.

Детальніше...
Пересадка орхідей
19.01.2022

Пересадка орхідей

Пересадка орхідей хвилює багатьох, і це зовсім не складне завдання. Достатньо кількох хитрощів, щоб ідеально впоратися з цією елегантною рослиною.

Детальніше...
Обрізка орхідей
18.01.2022

Обрізка орхідей

Обрізати чи не обрізати? - ось у чому питання! Щоб відповісти на них, потрібно точно знати вид орхідеї. Деякі сорти цієї рослини вимагають обрізки, інші ні.

Детальніше...