Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Алоказія - як доглядати за цією дивовижною рослиною?

Алоказія - як доглядати за цією дивовижною рослиною?

Надзвичайно довге, інтенсивно зелене та візерунчасте листя зі злегка зазубленими краями є відмінною рисою алоказії. У селекції найбільш поширена алоказія амазонська, що має відносно невеликі розміри, але набирають популярності та інші види. Рослина викликає безліч асоціацій завдяки незвичайній формі листя, яке, на думку одних, нагадує слонове вухо, а іншим – скелети. Цікаво, що у природних умовах (тобто на Борнео) деякі екземпляри виростають до чотирьох метрів у висоту! Домашні сорти набагато дрібніші. Як зробити так, щоб вони були максимально ефектними та виконували свою декоративну функцію?

 

Температури, при яких алоказія почувається найкраще

Клімат, у якому зустрічається алоказія, природним чином визначає жорсткі умови, у яких має жити рослина в домашніх умовах. Влітку оптимальна температура для нього коливається в межах 22-28 градусів за Цельсієм. Взимку, коли рослина йде у сплячку, температура може бути дещо нижчою – алоказія витримує температуру до 18 градусів за Цельсієм, що є для неї нижньою межею. Такий стан речей збігається з кімнатними температурами, які ми підтримуємо в будинках, але варто пам'ятати, що не можна розміщувати рослину в прохолодних або кондиціонованих приміщеннях.

 

 

Вологість повітря як у джунглях Південної Азії

Через родоводу алоказії рослина потребує підвищеної вологості повітря. Це трохи більш клопітко, ніж підтримувати правильну температуру. З іншого боку, у сухих приміщеннях зволоження повітря також піде на користь здоров'ю людини. Тож давайте візьмемо спеціальний зволожувач і помістимо його поруч із рослиною – це має допомогти. Також добре іноді збризкувати листя рослини водою.

 

Інсоляція в міру та підходящий ґрунт

Як і будь-якій рослині, алоказії необхідний доступ сонячного світла. Однак варто пам'ятати, що не перестаратися - він не може залишатися постійно в місцях, схильних до сильного і тривалого впливу сонячних променів. На жаль, це призводить до засихання листя. У горщику варто створити оптимальні умови для розвитку рослини, підібравши ґрунт та добрива. Алоказія не любить посуху, але й надто вологий ґрунт теж. Найкраще він почувається у родючому і перегнійному ґрунті. На його стан добре впливає слабокислий рН. Горщик вимагає дренажу та постійного дренажу. Частоту поливу слід визначити при спостереженні за субстратом, але зазвичай досить раз на тиждень.

 

Регулярне пересадження алоказії

Яскраве зелене листя, за яке ми любимо виділення, дуже важке. Тому необхідно проводити доглядову процедуру, яка полягає у пересадці. Рослина слід пересаджувати не рідше одного разу на рік, бажано навесні.

 

 

Вирощування алоказії в горщику вимагає ретельного дотримання правил догляду за нею, але що тільки не робиться, щоб привести до будинку трохи екзотичної зелені та відчути себе у джунглях?

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...