Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  6 дієвих кроків, як позбутися від комах в саду і на городі

6 дієвих кроків, як позбутися від комах в саду і на городі

 

Коли ви бачите комах на своїх рослинах, виникає спокуса «спочатку обприскати, а потім ставити питання». Але комахи можуть бути як ворогами так і друзями в саду, тому важливо спочатку з'ясувати, з ким ви маєте справу, а потім вже діяти. Чи дійсно комахи шкодять вашим рослинам? Якщо у вас в саду дійсно є «погані» жучки, від яких ви хочете позбутися, то кращий спосіб побороти їх, - це інтегрована боротьба з шкідниками. Інтегрована боротьба з шкідниками (ІБВ) складається з культурних, фізичних, біологічних і хімічних інструментів, використовуваних таким чином, щоб націлюватися на найменш токсичні варіанти, необхідні для виконання роботи. Ось як змусити цей підхід працювати на вас.

Як позбутися від жуків в саду?

Ви можете використовувати IБВ для знищення жуків на будь-яких ваших квітах, деревах, кущах та овочах. Просто виконайте наступні дії з кожним типом садового жука, з яким ви зіштовхнетеся, по порядку, поки не досягнете рівня контролю.

 

  1. Визначтеся з допустимими рівнями шкідників

Наприклад, який допустимий рівень попелиці? Деякі люди не можуть прийняти жодного жучка, в той час як інші терплять невелику кількість, тому що вони наносять невеликий загальний збиток. У той же час сильне зараження, яке явно викликає вмирання рослини, вимагає вжиття заходів.

 

  1. Практика профілактики

Сівозміна і залучення корисних комах або інших хижаків - це культурна стратегія боротьби, яка може допомогти звести до мінімуму проблеми зі шкідниками. Наприклад, якщо у вас навала капустяної вогнівки (маленьких зелених гусениць), ви можете відмовитися від вирощування таких рослин, як брокколі, капуста, цвітна капуста протягом сезону, щоб погубити популяцію вогнівки.

 

  1. Уважно стежте за шкідниками

Оглядайте свій сад хоча б раз на тиждень. На додаток до пошуку стандартних шкідників, які зазвичай з'являються в садах, таких як попелиця, зверніть увагу на більш спеціалізованих шкідників, наприклад, огіркових жуків  на вашому городі чи пильщика на ваших трояндах. Чим раніше ви уловите проблему, тим легше буде її побороти в зародку.

 

  1. Фізична розправа

Проблему дрібних шкідників з м'яким тілом, таких як попелиця, допоможе вирішити сильний потік води з садового шлангу. Якщо ви виявите більших шкідників, таких як японські жуки або колорадські жуки в помідорах, збийте їх з рослин в відро з мильною водою. (Якщо ви гидливі, надіньте рукавички). Для деяких шкідників, які створюють локалізовану проблему, наприклад павутинні черв`яки (гусениці, які будують великі гнізда, схожі на павутину на листі дерев і чагарників), ви можете вирішити проблему зрізавши заражені гілки.

 

  1. Ведіть біологічну війну

Біологічний контроль може приймати різні форми, але в цілому якщо ви знаєте, що існує жива істота, яке має смертельний вплив на шкідників, то її використання буде цілком чесним і обґрунтованим. Наприклад, пильщика можна лікувати спінозадом - природною хімічною речовиною, що виробляється грунтовими бактеріями, він токсичний для комах, але не для людей або домашніх тварин. Точно так само з личинками японського жука можна боротися за допомогою молочних спор, які являються природним грибом, що вражає личинок. Ви також можете використовувати хижих "хороших жуків" проти деяких комах, наприклад, сонечка і златоглазки поїдають тлю.

 

  1. Застосовуйте хімічний контроль

Коли здається, що все інше не працює, і ви хочете позбутися від комах на своїх рослинах, ви можете спробувати інсектицид. Існує великий вибір продуктів, деякі з яких є органічними (виготовлені з природної сировини, такі як ним), а деякі містять синтетичні хімічні речовини. Деякі з них мають широкий спектр дії, це означає, що вони вбивають практично будь-якого жука, а деякі є вибірковими і вбивають тільки певні види комах, наприклад гусениць. Незалежно від того, який вид ви оберете, перевірте етикетку, щоб переконатися, що інсектицид дійсно призначений для боротьби з комахами, які ви хочете прибрати, і звертайте особливу увагу на будь-які попередження, наприклад небезпеку для запилювачів, домашніх тварин і людей. Ще й не забувайте про засоби по догляду за рослинами.

 

Зазвичай найкращі результати дає поєднання заходів контролю. Наприклад, ви можете позбутися шкідників, збираючи комах вручну і при цьому саджаючи календули, соняшник, ромашку, аліссум або кріп, щоб залучити корисних комах-хижаків. Нарешті, пам'ятайте, що більшість комах, яких ви бачите в своєму саду, не заподіють великої шкоди, тому прийняття цього факту - ваш кращий вибір.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...