Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  6 кімнатних рослин, які найпростіше виростити в будь-якому місці

6 кімнатних рослин, які найпростіше виростити в будь-якому місці

Ви зацікавлені в тому, щоб розпочати роботу з кімнатними рослинами, але не знаєте, з чого почати? Існує так багато доступних кімнатних рослин, за якими легко доглядати, які кожен може успішно вирощувати. Читайте далі, щоб дізнатися про 7 рослин, які легко виростити в будь-якому місці.

Bloomscape: Догляд за кактусами в приміщенні 101

Кактус

Існує незліченна кількість кактусів , за якими будь-який батько рослини, від новачка до експерта, може успішно доглядати з мінімальними зусиллями. Це значною мірою пов’язано зі здатністю кактусів зберігати надлишок води, що неможливо для звичайної рослини. Кактуси розвинули цю здатність, щоб виживати в суворих умовах пустелі, до яких вони звикли. Їх посухостійкість означає, що вам не потрібно дотримуватися суворого графіка поливу.

Щоб ваш кактус був успішним, вибирайте горщик із принаймні одним дренажним отвором. Найпоширенішим недоліком кімнатних кактусів є поєднання недостатнього освітлення та надмірного поливу. Більшість кімнатних кактусів потрібно поливати лише раз на два тижні навесні та влітку. Взимку полив проводять 1 раз в 4-6 тижнів.

Сансевієрія

Сансевієрії, або зміїні рослини, вважаються багатьма батьками рослин одними з найкращих. Це кімнатні рослини, за якими легко доглядати, які дарують вам красу і майже нічого не вимагають натомість. Завдяки своїм напівсукулентним листям і кореневищам, що запасають воду, зміїні рослини не потребують частого поливу і пристосовуються до різноманітних умов існування. Крім того, вони вписуються в будь-який простір, не займаючи багато місця завдяки своїй вузькій, вертикальній звичці росту.

Якщо у вас є рослина змія, будьте особливо обережні, щоб не полити її. У звичайному приміщенні ці рослини можуть поливатися тижнями, тому вони ідеальні для забудькуватих доглядачів. Якщо влітку їх тримати під прямим сонцем або на відкритому повітрі, вони будуть вдячні за щотижневий полив.

Монстера

Прикрашаючи всюди стрічку Instagram, монстера стала культовою кімнатною рослиною в кожному списку бажань. На щастя, за ними надзвичайно легко доглядати! Монстери, як правило, процвітають у більшості кімнатних середовищ і можуть вирости дуже великими та красивими, перетворюючись на витвір мистецтва або центральний центр у домі.

Їх ґрунт може висихати приблизно на 75% шляху, і вони не зроблять драматичних заяв, якщо ви полийте на кілька днів із запізненням. Для найшвидшого росту та великих листків розташуйте монстеру на яскравому непрямому освітленні, наприклад біля вікна, що виходить на схід чи захід. Ми рекомендуємо пару рукавичок для прибирання пилу, щоб зберегти яскраве листя блискучим і чистим.

 

 

Нефритова рослина

Нефритова рослина не тільки символізує удачу та процвітання, але й надзвичайно проста у догляді. Рослина нефриту любить яскраве пряме сонячне світло, але може бути щасливою і при непрямому сонячному світлі. Ця адаптивність дозволяє легко тримати цю рослину щасливою майже в будь-якому місці вашого дому. Рослини нефриту, як відомо, дуже довго живуть, приймаючи мальовничі форми зростання, коли вони дозрівають, і їм не потрібно багато догляду, щоб досягти цієї точки.

Вони мають соковиті листя та стебла, які накопичують воду, що означає менш частий полив. Між поливами кімнатних нефритових рослин часто може пройти 2-3 тижні. Переконайтеся, що в горщику для рослини нефриту є дренажний отвір, щоб з нього могла стікати зайва вода.

Рослина павук

За рослиною-павуком легко доглядати, оскільки вона добре адаптується до домашніх умов. Рослини-павуки люблять яскраве непряме світло, але також можуть переносити середнє освітлення. Це легка кімнатна рослина, яка може адаптуватися до будь-яких типів місць у домі. Чим яскравіше сонячне світло і тепліше в кімнаті, тим частіше вони повинні отримувати напій.

Згодом рослини-павуки утворюють «павутинки» або дитинча павутинки з жорстких дугоподібних стебел. Ці павутинки додають додаткову химерність і характер і без того чарівній рослині. Їх можна видалити та виростити, щоб стати новими рослинами, або можна залишити на материнській рослині. Рослини-павуки нетоксичні, тому вони безпечні для дітей і домашніх тварин.

Потос

Коли ми думаємо про рослини-початківці, ми повинні згадати Pothos. Красива і витривала рослина, яку можна розмістити майже в будь-якому місці вашого будинку. Це дивовижно адаптована рослина, яка може терпіти багато зловживань і залишатися красивою. Він може зберігати свою форму та колір навіть у слабо освітленому кутку напрочуд довго. Щоб спонукати ваш pothos процвітати та рости, помістіть його в місце із середнім або яскравим непрямим освітленням. Чим більше світла отримує квітка, тим більше вона повинна отримувати води.

Стебла потосу також легко розмножуються. Просто відріжте частину 4-6 дюймів, помістіть зрізаний кінець у воду та дочекайтеся, поки з’являться корені! У нашому стартовому наборі для розмноження є все, що вам знадобиться.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...