Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  5 сортів перцю для вирощування в контейнерах

5 сортів перцю для вирощування в контейнерах

 

Є багато різних видів перцю, які ви можете вирощувати у своєму саду або навіть в контейнері. Можливості безмежні: перець - це широке сімейство з безлічі різних і особливих сортів. Залежно від ваших смаків і уподобань в садівництві ви можете вирощувати м'який, гострий, солодкий, гігантський або крихітний перець. Вибирайте між солодким перцем і гострим перцем хабанери. Вирощуйте у себе вдома перець дивної форми. Їжте всі види перців, коли захочете, адже ви зможете зібрати свіжий урожай прямо з вашого саду.

Цікаво відзначити, що садівники, як правило, відносяться до перцю або з любов'ю або ненавистю. Вони або люблять перець, або ненавидять його. Деякі люди люблять його і дуже захоплені його вирощуванням. Інші ненавидять і не хочуть возитися з перцем в своєму саду.

Однак виростити перець нескладно. Якщо вам подобається перець, то ви можете виростити його самостійно. Ось 5 сортів перцю, які ви можете легко вирощувати в контейнерах у себе вдома або на балконі.

Ці сорти перцю ідеальні для теплих і сонячних балконних садів. Вибирайте між соковитим болгарським перцем, перцем халапеньо, чилі де Арболит, кайенский перцем і супер-гострим перцем хабанери. Всі вони легко вирощуються в контейнерах, тому навіть новачки можуть вирощувати їх у себе вдома.

 

Солодкий перець

Болгарський перець, також відомий як солодкий перець, відомий своєю товстою шкіркою. Він не гострий, це означає, що він отримує нуль за шкалою Сковілла. Ці перці бувають абсолютно різних кольорів: помаранчевого, зеленого, жовтого, червоного та інших кольорів. Вони розрізняються за смаком, тому можна спробувати безліч різних сортів. Як правило, зелений перець більш гіркий, в той час як червоний перець містить більше вітамінів і поживних речовин (наприклад, лікопіну). Червоний перець містить більше каротину і приблизно в два рази більше вітаміну С, ніж зелений перець. Хороша новина в тому, що ці перці дуже легко вирощувати. Вони можуть добре розвиватися навіть в невеликих контейнерах, тому ви можете вирощувати їх на кухні. Крім того, якщо ви вирощуєте їх на балконі, вони додадуть кольору та яскравості.

 

Перець халапеньо

Ці перці дуже схожі на солодкі, але вони трохи гостріші. В середньому вони мають від 2500 до 10000 одиниць Сковілла. Перець халапеньо і болгарський перець - це одні і ті ж види контейнерних рослин - це всього лише два різних сорти, різновиди однієї і тієї ж рослини. Перець халапеньо дуже смачний і може використовуватися в багатьох різних стравах. Ці перці чудово виглядають в саду з їх маленькими білими квіточками і зеленими плодами. Ці перці прекрасно себе почувають в невеликих контейнерах для рослин. Якщо ви хочете виростити їх, обов'язково садіть їх 25 сантиметрові контейнери. При вирощуванні в горщику вони можуть досягати близько 90 сантиметрів у висоту.

 

Chiles de Arbol

По-іспанськи «Чилі де Арбол» означає «деревний перець чилі». Цей сорт перцю також відомий як «чилі з пташиним дзьобом» і «чилі з щурячим хвостом». Це маленькі перці, всього від 5 до 7,5 сантиметрів в довжину. Вони відомі своєю гостротою - ці перці мають від 15 000 до 30 000 одиниць Сковілла. Якщо вам не потрібен такий пряний смак, вам слід видалити насіння, перш ніж готувати їх до вживання. Їх найкраще вирощувати на відкритому сонці і збирати урожай, коли вони яскраво-червоні. Це дуже красива контейнерна рослина, яка зовні нагадує мініатюрне деревце. Він може вирости від 30 до 40 сантиметрів у висоту.

 

Каєнський перець

Це дуже гострий перець: його гострота становить від 30 000 до 50,00 одиниць Сковілла. Ці перці добре ростуть на сонячному балконі і відмінно підходять для контейнерних садів. Найкраще вирощувати їх в теплому місці. Якщо ви добре за ним доглядаєте, він може вирости від 60 до 120 сантиметрів у висоту. Буде корисно часте внесення добрив, але важливо використовувати тільки добрива з низьким вмістом азоту. Через азот листя перцю може розростися занадто сильно, але при цьому рослина не принесе багато плодів. Зрілі перці мають довжину від 10 до 15 сантиметрів, і вони легко розколюються. Коли вони дозріють, зріжте їх з стебел, щоб використовувати на кухні.

 

Хабанеро

Ці перці дуже гострі, їх гострота становить від 100000 до 350,000 одиниць Сковілла. Ці перці зазвичай червоного або оранжевого кольору, але можуть бути і багатьох інших квітів, таких як коричневий, білий або рожевий. Хабанеро добре росте при високих температурах і вимагає яскравого сонця. Найкраще тримати їх в слабокислому ґрунті з pH від 5 до 6. Ніколи не поливайте їх занадто сильно. Ті, хто живе в жарких районах, можуть легко виростити кущ хабанери, який буде давати перець круглий рік.

При вирощуванні не забувайте про внесення добрив для перцю.

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...