Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  5 причин жовтого листя вашої рослини

5 причин жовтого листя вашої рослини

Жовте листя означає різні речі залежно від (1) сорту рослини та (2) інших симптомів, які виявляє рослина. Перезволоження, недостатнє зволоження, дефіцит мінералів, температурний стрес тощо можуть бути причинами. Нижче ми розбили це до простої симптоматичної математики з рішенням, щоб позбутися жовтіючого листя.

Жовте листя + скручування всередину + звисання або хрусткість =

Якщо жовте листя вашої рослини супроводжується скручуванням, хрусткістю та сухим ґрунтом, швидше за все, ваша рослина недостатньо полита. Ймовірно, ви також побачите, як опадає старе нижнє листя. Рішення = поливати рослину.

Жовте листя + згасання до зеленого + або яскраво-жовте =

Вищезазначене зазвичай супроводжується вологим ґрунтом або навіть грибковими мошками, якщо проблема не зникає деякий час. Підстави стебел можуть почорніти. Ці симптоми разом означають, що ваша рослина перезволожена. Зазвичай першими опадає нижнє листя, хоча може постраждати вся рослина. Рішення = пересадка (для видалення просоченого ґрунту) і менше поливу, або дайте ґрунту висохнути та поливайте менше.

Нерегулярне пожовтіння + іноді деформація листя =

Нерегулярне пожовтіння з можливими деформаціями листя зазвичай викликано шкідниками або дефіцитом мінералів. Якщо шкідників не видно, то, швидше за все, це викликано дефіцитом мінералів, як правило, кальцію або бору. Рішення = удобрюйте один раз на місяць або пересаджуйте рослину, щоб забезпечити свіжий ґрунт. Свіжий ґрунт містить нові поживні речовини.

Пожовтіння всієї рослини + може або не може опадати листя =

Швидше за все, проблема з температурою — або занадто холодно, або занадто жарко для вашої рослини, де вона розміщена. Зазвичай це більш блідо-жовтий або білувато-жовтий колір. Температура буде надто сильно змінюватися навколо рослини або буде помітною, як радіатор або протяг. Це також може бути проблема з добривами. Рішення = якщо очевидних температурних причин немає, а ґрунт здається нормальним, спробуйте трохи добрива.

Вся рослина напівжовтіє + не опадає листя =

«Загальне нездужання» рослини, що стає жовто-зеленим, означає, що воно або прикуте до горщика — коріння не мають місця для розширення — або ваша рослина перебуває на ранніх стадіях дефіциту добрив. Рішення: пересадити у більший горщик або спробувати трохи добрива.

Лише зріле листя жовтіє =

Коли рослини дозрівають і ростуть, старе листя може старіти, починати жовтіти і зрештою опадати з вашої рослини. Це природне опадання листя. Якщо ваша рослина в іншому випадку щаслива і здорова, а жовтіє й опадає лише старе, зріле листя, не варто хвилюватися!

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...