Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  5 найкращих трав для вирощування

5 найкращих трав для вирощування

Трави дуже прості та легкі у вирощуванні та не потребують багато місця. Ви можете вирощувати їх на бордюрах або в горщиках і контейнерах на підвіконні, в теплиці або на вулиці в саду.

Трави дуже корисно вирощувати, і ви можете отримати користь від аромату та зовнішнього вигляду у вашому саду, а також від додаткового смаку, додаючи до їжі. Або придбайте готові рослини у місцевому садовому центрі, або посійте трави з насіння .

Є кілька речей, про які слід пам’ятати, вирощуючи та збираючи трави, щоб вони виглядали якнайкраще.

 

Підгодівля трав’яних рослин

Підгодовуйте свої добривами "Чистий лист" для пряних трав протягом вегетаційного періоду, оскільки це допоможе перетворити рослини на сильніші та пишніші рослини. Це добриво наповнееі мікроелементами та мінералами, які допоможуть травам зберегти чудовий смак.

Перевіряйте рослини та регулярно поливайте їх, щоб переконатися, що рослини не висихають, особливо в розпал літа, коли погода тепліша.

 

Як збирати трави

Важливо переконатися, що ви збираєте трави регулярно протягом вегетаційного періоду та правильно збираєте їх. Після того, як вони з’являться, найкраще регулярно збирати трави, щоб зберегти свіжі молоді пагони та запобігти дерев’янінню рослин. Не збирайте стебла біля основи рослини, оскільки це спонукає рослину рости високою та довгою. Замість цього відріжте кінчики кожного стебла, приблизно один-два верхні дюйми над парою листків, однак це залежатиме від розміру рослини. З кожного стебла має вирости два нових пагони, створюючи більш здорову та повноцінну рослину.

 

Наші 5 найкращих трав для вирощування:

1. М'ята


М'ята - чудова багаторічна трав'яниста рослина, яку вирощують заради листя. Існує багато різних сортів м’яти, і кожен має свій запах. Майте на увазі, що не всі придатні для кулінарного використання, тому будьте обережні, які з них ви вирощуєте.

Використання:

 

2. Шніт-лук

 

Квіти на рослинах шніт-цибулі додають відтінок кольору трав’яному саду навесні. Шніт-цибулю дуже легко виростити, їй потрібно лише чотири-п’ять годин сонячного світла на день. Цибуля найкраще виживає у вологому ґрунті, тому стежте, щоб ґрунт не пересихав.

Використання:

 

3. Коріандр

 

Посадіть коріандр навесні, і він швидко зацвіте. Найкращий час для посіву коріандру - з серпня по вересень. Ви отримаєте листя протягом пізньої осені, і рослини переживуть більшість зим. Наступної весни листя знову відросте міцним і пишним.

Використання:

 

4. Шавлія

 

Шавлія любить і виживає в теплих, сонячних і захищених місцях. Його привабливе листя доповнює інші декоративні рослини, якщо вирощувати їх поруч.

Використання:

 

5. Петрушка

 

Існує два основних види петрушки: петрушка кучерява і петрушка плоска. Плоска петрушка має більш насичений смак, тоді як кучерява різновид широко використовується як гарнір для прикраси.

Вирощувати петрушку з насіння спочатку буде повільно: після того, як рослина з’явиться, вона залишатиме листя протягом майже двох років, перш ніж зацвіте та загине.

Використання:

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...