Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  5 головних помилок при вирощуванні розсади помідорів

5 головних помилок при вирощуванні розсади помідорів

Зміст

Посадка насіння томатів на розсаду, своєчасна висадка у відкритий ґрунт, правильний догляд і обробка зелених рослин в період цвітіння і плодоношення дозволяють городнику отримати хороший урожай смачних і корисних помідорів. Як виростити здорову розсаду томатів, як правильно підготувати ґрунт, теплицю для пересадки саджанців, розповімо в нашому огляді. Ми допоможемо розібратися в основних помилках, які роблять початківці садівники, дамо необхідні підказки і рекомендації з культивування рослин.

Особливості вирощування томатів

Томати — однорічні трав'янисті рослини, які для повноцінного росту і розвитку плодів вимагають тепло, світло і вологу. У тепличних умовах вирощувати червоні плоди можна цілий рік. Рекомендується вибирати насіння для посадки з урахуванням подальшого зростання рослини. Це може бути теплиця, так і відкритий ґрунт. Важливу роль відіграють кліматичні умови, стійкість сорту до захворювань. Багатьох цікавить, як виростити розсаду помідорів у домашніх умовах. Добре ростуть представники роду Пасльонових в теплому середовищі з високою вологістю повітря. Посадка томатів на розсаду залежить від місцевості. У регіонах із більш холодним кліматом помідори садять у другій половині березня, на території з м'яким кліматом - у лютому. Правильна посадка насіння і догляд після висаджування в ґрунт впливає на плодоношення культури і на отримання майбутнього врожаю. Визначитися, коли сіяти помідори на розсаду, допомагають посівні календарі, спостереження за температурними показниками. Важливо точно розрахувати терміни витримування розсади в закритому ґрунті. До висадки рослини в теплицю або відкритий ґрунт має пройти від 45 до 60 днів. При порушенні термінів висаджування спостерігається зниження зростання кущів і втрата врожайності.Потрібно враховувати, що при температурі 25-30 С ° насіння може зійти через 3-5 днів, а при зниженні температури ґрунту схожість насіння спостерігається через 18 днів. При появі перших сходів температура в приміщенні повинна бути знижена до 10-12 С°. Розсада підіймається на добре освітленому місці, в іншому випадку використовується штучне світло. Помідори люблять вологість, обприскування рослин проводиться 1-2 рази на день або застосовуються зволожувачі повітря.

Як правильно садити розсаду помідорів?

Щоб отримати здорові та сильні рослини, необхідно дотримуватися умов посадки насіння. Вирощування розсади складається з декількох етапів:

На етапі сходів насіння необхідно забезпечити йому місце, де достатня кількість денного світла, або використовувати люмінесцентні лампи. Молоді сходи слід оберігати від протягів. Потрібно також знати, як правильно поливати розсаду помідорів. Молоді рослини поливають постійно для забезпечення високої вологості ґрунту. Не допускається створення умов високої вологості та холоду. Слід підтримувати нормальне співвідношення тепла і поливу, не допускати застою води в лотках. У теплі дні розсаду корисно залишати на свіжому повітрі.Типові помилки під час вирощування томатів удома:

У період росту рослин потрібно піклуватися про те, як підгодувати розсаду помідорів. Оптимальним варіантом вважається готове добриво для томатів. Також слід приділяти увагу профілактиці захворювань кущів. Тільки здорові рослини можуть забезпечити хороший урожай. До складу рослинних добрив входять натуральні компоненти, мінеральні добавки на основі гуано, біогумус або гумінові суміші. Великий попит має добриво «Чистий лист» для помідора. Виробник цієї продукції випускає універсальні добрива для підживлення, стимуляції росту і цвітіння рослин квітів, полуниці, огірків, помідорів. До складу продукту входять мінеральні добавки, які підвищують стійкість рослин до захворювань і несприятливих погодних умов.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...