Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  10 таємничих квітів з усього світу

10 таємничих квітів з усього світу

Квіти гарні. Квіти є синонімом естетики, витонченості, елегантності та всього, що нагадує про красу. Однак квіти теж загадкові! Тут ми пропонуємо вам містичні квіти по всьому світу. Маючи приблизно 40 000 різних квітів, знайдених на планеті, ми знайомимо вас із 10 загадковими квітами світу.

Таємничі квіти з усього світу

 

1. Трупна квітка

Один з найбільших і рідкісних квітів у світі, Трупна квітка. Цвіте раз на 30-40 років і може вирости до 20 футів у висоту. Його назвали трупом, тому що він виділяє запах, подібний до гнилого м’яса, коли цвіте.
● Наукова назва: Amorphophallus titanum

Трупна квітка

 

2. Полум'яна лілія

Вважається національною квіткою Зімбабве. Поводитися з ним потрібно обережно, оскільки його частини отруйні. Інші поширені назви - Лілія вогняна, Лілія слави.
● Наукова назва: Gloriosa superba

Полум'яна лілія

 

3. Смердюча лілія

Уродженка Індонезії, смердючий труп Лілі вважається найбільшим у світі. Він може виростати до 1 метр у діаметрі. Він також має запах, подібний до запаху трупної квітки, звідси й назва смердюча трупна лілія. Квітка не має видимих ні стебел, ні листя, ні коренів.
● Наукова назва: Rafflesia arnoldii

Смердюча лілія

 

4. Орхідея жіночий туфелька

Представник сімейства орхідних, жіноча туфелька орхідея захищена Законом про дику природу та сільську місцевість 1981 року у Великобританії. Він також зустрічається в Азії та деяких європейських країнах.
● Наукова назва: Cypripedium calceolus

Орхідея жіночий туфелька

 

5. Нефритова лоза

Загадково красиві квіти, нефритова лоза розквітає відтінками від синього до зеленого. Це клешнеподібні квіти, які знаходяться на межі зникнення, тому що їх природне середовище існування знищується. Вони обмежені тропічними лісами Філіппін.
● Наукова назва: Strongylodon macrobotrys

Нефритова лоза

 

6. Шоколадний Космос

Батьківщиною квітів є Мексика. Повідомляється, що він вимер у дикій природі протягом 100 років. Сьогодні клони цих квітів існують на заповідних територіях. Має темно-коричневий колір і виділяє шоколадний аромат; звідси й назва.
● Наукова назва: Cosmos atrosanguineus

Шоколадний Космос

 

7. Ютан Полуо

Цікавий вид квітки без наукової назви. Youtan Poluo — крихітні білі квіти діаметром не більше 1 міліметра. Ці квіти були описані в буддистських писаннях і кажуть, що вони цвітуть раз на 3000 років.
● Наукова назва: невідомо.

Ютан Полуо

 

8. Квітка Кадупул

Відомий у народі як «Королева ночі» та «Голландська сопілка», квітка кадупул рідко цвіте; коли це відбувається, то вночі і в’яне перед світанком. Він походить зі Шрі-Ланки, але також зустрічається в Китаї, Японії та Індії.
● Наукова назва: Epiphyllum oxypetalum

Квітка Кадупул

 

9. Цвіт гарбуза зміїного

Це не квітка, а овоч. Він схожий на рослину гіркої дині, і його продукт має кислий і гіркий смак. Він може називатися Зміїний гарбуз, але більше схожий на квітку у формі павука.
● Наукова назва: Trichosanthes cucumerina

Квітка гарбуза зміїного

 

10. Хризантема-павук

Хризантема-павук має вражаючий вигляд, що робить її дивовижно красивою та чудовою. Вони розквітають у запаморочливу різноманітність форм і кольорів.
● Наукова назва: Chrysanthemum morifolium

Хризантема-павук

 

Природа не перестає нас дивувати. Своїми таємничими квітами воно знову змусило широко розплющити очі та відкрити рот.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...