Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  10 найкращих квітів, які цвітуть цілий рік, даруючи 365 днів магії

10 найкращих квітів, які цвітуть цілий рік, даруючи 365 днів магії

Любов - це синонім квітів! Магія - це синонім квітів!

І цю чарівну любов до природи обожнюють усі, тому що квіти надто милі й красиві, щоб їх ігнорувати. Якщо ви хочете 365 днів чарівного кохання у своєму житті, то ви повинні знати про 10 найкращих квітів, які цвітуть цілий рік. Ви можете обійматися з ними влітку, ви можете грати з ними взимку, і ви можете любити їх навесні.

Квіти, які цвітуть цілий рік

 

 

Троянда

Першою в списку 10 квітів, які цвітуть цілий рік, є троянда, квітка, яка вважається найкращою для кохання, а також використовується як жертва Всевишньому. Рослина троянда налічує понад 300 видів і зустрічається в багатьох різних кольорах, таких як рожевий і білий. Ця чудова квітка здатна витримати будь-яку погоду і цвісти цілий рік.

Троянди цвітуть весь рік

 

Бугенвіль

Однією з найбільш шанованих і незаперечних особливостей буганвілії є її тонкі пелюстки, як папір. Одне, що дозволяє рослині бути частиною цілорічної групи квітучих рослин, це його стійкість до нападів худоби та птахів. Бугенвіллія — це вічнозелена рослина, а квіти вважаються декоративними через їхню привабливість.

Бугенвілія цвіте цілий рік

 

Іксора

Квінтесенція чарівного цвітіння, Іксора, є третьою в нашому списку квітів, які цвітуть цілий рік. Окрім того, що Іксора може цвісти протягом усього року, вона є улюбленою серед домашніх садів, оскільки за нею легко доглядати. І ця квітка доступна в більш ніж 500 видах по всьому світу. Ixora Coccinea - наукова назва рослини.

Іксора цвіте весь рік

 

Лантана

Квітка Лантана також відома як шавлія англійською мовою та Катуранг на гінді. Ця квітка має таку драматичну привабливість, яка також є результатом поєднання червоного, жовтого та оранжевого кольорів пелюсток. Але кольорів може бути більше. Ці квіти гарно виглядають і їх люблять за цілорічне цвітіння, але вони погано пахнуть.

Лантана цвіте цілий рік

 

Мілії

Якою б милою не була її назва, квітка Міллі займає середнє місце в нашому списку 10 найкращих квітів, які цвітуть цілий рік. Батьківщиною цієї квітки є Мадагаскар, і в усьому світі її називають Троном Христа або Рослиною Христа. Рослина не вимагає особливого догляду і може зробити ваш сад барвистим протягом усіх дванадцяти місяців.

Мілії цвітуть весь рік

 

Каланхое

Перш за все ми хочемо виділити назву цієї прекрасної квітучої рослини, каланхое. І як би яскраво та різноманітно не звучала назва, квіти також унікальні. Милі маленькі пелюстки разом із яскравими кольорами створюють ауру чарівного оточення. Каланхое переважно поширене на Мадагаскарі та в тропічній Африці, але його люблять усі, оскільки воно може цвісти цілий рік.

Каланхое цвіте весь рік

 

Жасмин

Ім’я Жасмин таке чарівне, і воно викликає величезне захоплення у людей у всьому світі. Ці білі квітучі красуні такі прості, але такі привабливі. Квітка жасмину складається з п'яти білих пелюсток, які загнуті на кінчику в одному напрямку. Окрім того, що квіти жасмину цвітуть цілий рік, вони також дарують душевну свіжість завдяки своєму аромату.

Жасмин цвіте цілий рік

 

Золота труба

Слово «труба» додано до назви через розкриття лицьової частини квітки, схоже на трубу. Золота труба – це квітка, яка може цвісти цілий рік. Крім прекрасного зовнішнього вигляду, ця квітуча цілорічна рослина використовується для знищення бактерій і зменшення набряків. Науково відомий як Allamanda cathartica і походить з Бразилії.

Золота труба цвіте цілий рік

 

Левиний зів

Здалеку ці квіти виглядають привабливо та декоративно, але коли ви підійдете ближче, ви зрозумієте, чому їх називають Левиний зів. Обличчя квітів нагадує обличчя драконів. Левиний зів також відомий як антирінум і квіти дракона. Ви також можете назвати їх груповими квітами, оскільки вони ростуть і цвітуть групою, що піднімається вгору на верхньому кінчику рослини.

Левиний зів цвіте цілий рік

 

Апараджіта

Апараджаїта, також відома як азіатська пегіоніла, а науково відома як Clitoria ternatea, належить до родини Бобових. Він також вважається священною квіткою, оскільки його пропонують Господу Шиві. Апараджіта належить до квітів, які цвітуть щороку, і, безсумнівно, привертає увагу завдяки своєму затемненому вигляду на пелюстках.

Апараджіта цвіте весь рік

 

Від різних квіткових композицій до прикрас і барвистості саду протягом усього року, 10 найкращих квітів, які цвітуть цілий рік, є тими, що варто вибрати.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...