Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / Добриво для кімнатних рослин / Добриво універсальне для кімнатних рослин

Добриво універсальне для кімнатних рослин

Добриво «Чарівна суміш» універсальне Добриво «Чарівна суміш» універсальне 500 млКристалічне добриво «Чистий лист» універсальне для кімнатних рослин Кристалічне добриво «Чистий лист» універсальне для кімнатних рослин 100 гSTIMUL NATURAL Універсальне для кімнатних та балконних рослин STIMUL NATURAL Універсальне для кімнатних та балконних рослин 310 млSTIMUL NATURAL Універсальне для кімнатних та балконних рослин STIMUL NATURAL Універсальне для кімнатних та балконних рослин 550 млКристалічне добриво «Чистий лист» універсальне для кімнатних рослин Кристалічне добриво «Чистий лист» універсальне для кімнатних рослин 300 гSTIMUL-NPK універсальне для кімнатних рослин STIMUL-NPK універсальне для кімнатних рослин 310 млSTIMUL-NPK універсальне для кімнатних рослин STIMUL-NPK універсальне для кімнатних рослин 550 млДобрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» універсальне Добрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» універсальне 30 штДобрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» універсальне Добрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» універсальне 60 штКристалічне добриво «Чистий лист» універсальне для кімнатних рослин Кристалічне добриво «Чистий лист» універсальне для кімнатних рослин 20 гУспіх універсальний «Чистий лист» Успіх універсальний «Чистий лист» 310 млПіджива листова «Чистий лист» універсальна Піджива листова «Чистий лист» універсальна 300 млПіджива листова «Чистий лист» універсальна (змінний блок) Піджива листова «Чистий лист» універсальна (змінний блок) 300 млПіджива листова «Чистий лист» універсальна Піджива листова «Чистий лист» універсальна 600 млПіджива листова «Чистий лист» універсальна (змінний блок) Піджива листова «Чистий лист» універсальна (змінний блок) 600 мл

Універсальне добриво для кімнатних квітів можна придбати у будь-якому спеціалізованому магазині. У кожного засобу докладний і чіткий опис. Багато власників квітів воліють використовувати відходи замість збалансованих складів.

Збагачення грунту поживними речовинами

Фахівці рекомендують підгодовувати грунт з середини весняного періоду до середини осіннього. Їм потрібна регулярна підгодівля, така як універсальна підгодівля для кімнатних рослин. Взимку багато рослин уповільнюють свій розвиток і можуть впадати в сплячку. Виходячи з цього, підгодівлі потрібно менше: приблизно раз на місяць.

У теплу пору року потрібно часте зволоження і збагачення грунту домашніх рослин. Кожен господар сам вибирає вид продукції і виробника добрива. Популярні позиції, які користуються попитом:

Важливо враховувати, що добриво для всіх кімнатних рослин підбирають для різних домашніх квітів. Але грунт краще купити, виходячи з типу рослини.

Особливості удобрення кімнатних квітів

Сухе або рідке добриво слід використовувати при хорошій зволоженості грунту. Якщо земля буде дуже сухою, можна обпалити коріння. Обов'язково слід дотримуватися дозування, зазначеного в інструкції. Дотримуючись принципу «більше підгодую - краще виросте», можна зіпсувати квітку. Надлишок мінеральних речовин може зупинити зростання, привести до загибелі. Багато хорошого добрива може призвести до поганих наслідків, всього потрібно в міру.

Періоди життя рослин, при яких необхіда підгодівля:

Кімнатна квітка втратила пружність, стебло стоншується, з'явився хворобливий вигляд - потрібно негайно купити універсальне добриво для домашніх квітів.

Міфи про добриві квітів домашніми засобами

Існують поради для удобрення квітів побутовими відходами. При їх використанні можна не тільки зіпсувати грунт, а й нашкодити рослині.

  1. Кавова гуща. Заварка від чаю, гуща від кави можуть призвести до закислення землі і стати причиною загибелі рослини, особливо при цвітінні.
  2. Шкаралупа яєць. Домашні квіти не вимагають кальцію. Яєчну шкаралупу краще застосувати у вигляді дренажу або розпушувача.

Використовуючи відходи від продуктів в якості підгодівлі, можна викликати загибель рослин, універсальна підкормка для квітів - відмінний варіант, створений професіоналами.

Додаткові рекомендації

Не важливо яке добриво використовується. При недостатньому освітленні, неправильному температурному режимі, що не відповідає вологості, рослина буде чахнути. Вирощуючи кімнатні квіти, у першу чергу, слід організувати їм комфортне середовище, виконувати щоденне зрошення. У зимовий період батарею слід накрити вологою тканиною, тоді повітря не буде занадто сухим. Обов'язково потрібно підібрати добриво для всіх видів квітів, тоді рослини будуть довго жити і радувати прекрасним зовнішнім виглядом.