Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / Кімнатні рослини / Універсальне для кімнатних рослин

Універсальне для кімнатних рослин

Універсальне добриво для кімнатних квітів можна придбати у будь-якому спеціалізованому магазині. У кожного засобу докладний і чіткий опис. Багато власників квітів воліють використовувати відходи замість збалансованих складів.

Збагачення грунту поживними речовинами

Фахівці рекомендують підгодовувати грунт з середини весняного періоду до середини осіннього. Їм потрібна регулярна підгодівля, така як універсальна підгодівля для кімнатних рослин. Взимку багато рослин уповільнюють свій розвиток і можуть впадати в сплячку. Виходячи з цього, підгодівлі потрібно менше: приблизно раз на місяць.

У теплу пору року потрібно часте зволоження і збагачення грунту домашніх рослин. Кожен господар сам вибирає вид продукції і виробника добрива. Популярні позиції, які користуються попитом:

Важливо враховувати, що добриво для всіх кімнатних рослин підбирають для різних домашніх квітів. Але грунт краще купити, виходячи з типу рослини.

Особливості удобрення кімнатних квітів

Сухе або рідке добриво слід використовувати при хорошій зволоженості грунту. Якщо земля буде дуже сухою, можна обпалити коріння. Обов'язково слід дотримуватися дозування, зазначеного в інструкції. Дотримуючись принципу «більше підгодую - краще виросте», можна зіпсувати квітку. Надлишок мінеральних речовин може зупинити зростання, привести до загибелі. Багато хорошого добрива може призвести до поганих наслідків, всього потрібно в міру.

Періоди життя рослин, при яких необхіда підгодівля:

Кімнатна квітка втратила пружність, стебло стоншується, з'явився хворобливий вигляд - потрібно негайно купити універсальне добриво для домашніх квітів.

Міфи про добриві квітів домашніми засобами

Існують поради для удобрення квітів побутовими відходами. При їх використанні можна не тільки зіпсувати грунт, а й нашкодити рослині.

  1. Кавова гуща. Заварка від чаю, гуща від кави можуть призвести до закислення землі і стати причиною загибелі рослини, особливо при цвітінні.
  2. Шкаралупа яєць. Домашні квіти не вимагають кальцію. Яєчну шкаралупу краще застосувати у вигляді дренажу або розпушувача.

Використовуючи відходи від продуктів в якості підгодівлі, можна викликати загибель рослин, універсальна підкормка для квітів - відмінний варіант, створений професіоналами.

Додаткові рекомендації

Не важливо яке добриво використовується. При недостатньому освітленні, неправильному температурному режимі, що не відповідає вологості, рослина буде чахнути. Вирощуючи кімнатні квіти, у першу чергу, слід організувати їм комфортне середовище, виконувати щоденне зрошення. У зимовий період батарею слід накрити вологою тканиною, тоді повітря не буде занадто сухим. Обов'язково потрібно підібрати добриво для всіх видів квітів, тоді рослини будуть довго жити і радувати прекрасним зовнішнім виглядом.