Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / Добриво для кімнатних рослин / Добриво для декоративно-листяних рослин

Добриво для декоративно-листяних рослин

Добриво «Чарівна суміш» для декоративно-листяних рослин Добриво «Чарівна суміш» для декоративно-листяних рослин 500 млКристалічне добриво «Чистий лист» для декоративно-листяних рослин Кристалічне добриво «Чистий лист» для декоративно-листяних рослин 100 гSTIMUL NATURAL для декоративно-листяних рослин STIMUL NATURAL для декоративно-листяних рослин 310 млSTIMUL NATURAL для декоративно-листяних рослин STIMUL NATURAL для декоративно-листяних рослин 550 млДобрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» MEGA MIX Добрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» MEGA MIX 60 штДобрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» MIX (для квітучих та декоративно-листяних рослин) Добрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» MIX (для квітучих та декоративно-листяних рослин) 30 штSTIMUL-NPK для декоративно листяних рослин STIMUL-NPK для декоративно листяних рослин 310 млSTIMUL-NPK для декоративно листяних рослин STIMUL-NPK для декоративно листяних рослин 550 млДобрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» для декоративно-листяних рослин Добрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» для декоративно-листяних рослин 30 штДобрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» для декоративно-листяних рослин Добрива тривалої дії в паличках «Чистий лист» для декоративно-листяних рослин 60 штКристалічне добриво «Чистий лист» для декоративно-листяних рослин Кристалічне добриво «Чистий лист» для декоративно-листяних рослин 20 гУспіх для декоративно-листяних рослин «Чистий лист» Успіх для декоративно-листяних рослин «Чистий лист» 310 млПіджива листова «Чистий лист» для декоративно-листяних Піджива листова «Чистий лист» для декоративно-листяних 300 млПіджива листова «Чистий лист» для декоративно-листяних (змінний блок) Піджива листова «Чистий лист» для декоративно-листяних (змінний блок) 300 млПіджива листова «Чистий лист» для декоративно-листяних Піджива листова «Чистий лист» для декоративно-листяних 600 млПіджива листова «Чистий лист» для декоративно-листяних (змінний блок) Піджива листова «Чистий лист» для декоративно-листяних (змінний блок) 600 мл

Посеред інших рослин, декоративно-листяні відрізняються саме своїми різноманітними листочками. Досить велика група, яка постійно поповнюється новими різновидами квітів. Селекціонери експериментують з сортами, застосовують добриво для декоративно листяних, змінюють форму і забарвлення, створюють незвичайні варіанти. Практика показує, що в більшості випадків цвітіння не особливо яскраве, проте існує велике різномаїття щодо видів листочків. Такі організми можуть стояти на підвіконні цілий рік і при цьому виглядати привабливо. Вони активно використовуються в фітодизайні через свою універсальність. Головне - купити добриво для бонсай, щоб продовжити їх життя.

Яку квітку краще придбати?

Безперечні фаворити серед любителів кімнатних рослин - це кордилина, плющ, фатсія, фіттонія, колеус, товстянка, бонсай, бегонія та багато інших. Оригінальна форма листя і незвичайне забарвлення приваблює. Підходять такі рослини для офісу, будинку. Головне - правильно за ними доглядати, підбирати ідеальне джерело світла, використовувати добриво для товстянки або іншого виду цієї групи. Без такого доповнення навряд чи вийде добитися ідеального зовнішнього вигляду. Після пересадки можна відразу використовувати добрива для позакореневого підживлення.

Природні особливості

Зовнішній вигляд декоративно-листяних рослин різноманітний. На особливу увагу заслуговує текстура і малюнок. Є неповторні варіанти, про які треба дбати удвічі більше. Знайдуться квіти з матовими, гладкими, колючими, оксамитовими або блискучими листочками. Кожен підбере те, що йому підходить. Вийде створити ідеальну зелену зону або, навпаки, яскраву. Тоді краще брати квіти з різнокольорового і строкатим листям.

Поради по догляду

Якщо хочеться виростити красивого гіганта, то необхідно надати для цього відповідні умови. Рясне світло і добриво для бегонії - необхідний мінімум. Рослина досить примхлива, при неправильному догляді може швидко загинути. Також рекомендується додатково купити добриво для кислого грунту, щоб збалансувати землю і не перевисити рівень кислотності.

Зараз є більш ніж 150 різних видів кімнатних рослин. Це дерева, пальми, хижаки, сукуленти і багато інших. Для активного росту і довголіття необхідна підгодівля для декоративно-листяних рослин. Тоді ідеальні зелені листочки точно не стануть червоними або чорними, чи не відпадуть. Для любителів квітів загибель улюбленця - серйозна втрата, добриво для листяних рослин допоможуть уникнути цієї ситуації. Листочки, навпаки, стануть більш яскравими, щільними і привабливими.

Звичайно, підгодівля - це не вихід із ситуації. Якщо, через незнання, горщик з квіткою занадто сильно залитий, поставлений під яскраве сонце або глибоко в тіні, а йому це протипоказано, то ніяка реанімація корисними мікроелементами не допоможе. Перед тим як купити собі бегонію, суккулент, варто вивчити особливості їх росту.