Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  /  Кімнатні рослини  /  Квітучі рослини

Квітучі рослини

Квітучі кімнатні рослини відрізняються своєю різноманітністю, витонченістю, ніжністю. Вони ідеально впишуться у будь-який інтер'єр. Догляд за ними не особливо складний. Головне - вчасно поливати, ставити в освітлене місце і використовувати добриво для квітучих рослин. Часто замість зрізаного букета в подарунок отримують кімнатні квіти в горщиках. Фіттонія, петунії, хлорофітум, цикламен, хризантеми - ідеальний варіант. Важливо розуміти, що вони не будуть цвісти цілий рік, але підгодівля для квітучих рослин необхідна. Це дозволить якомога довше подовжити життя квіточок. Листочки помітно зміцніють, стануть більш зеленими, і рослина, в принципі, краще підготується до наступного цвітіння.

Чому важлива підгодівля?

Обов'язково потрібно використовувати добриво для бальзаміну. Без такої добавки він швидко зачахне. Все це через специфічні умови для зростання. Складно підібрати оптимальний варіант освітлення, поливу, але підгодівля дозволить виправити ситуацію. Найкраще підбирати в кімнату рослину, виходячи з освітлення, можливостей догляду, вільного простору в приміщенні. Тоді вдасться знайти кращий варіант, який буде радувати своїм цвітінням.

Дивитися на рослину необхідно цілком. Оцінюється не лише загальний зовнішній вигляд, але і розмір. Причому важливо передбачити, як в майбутньому виросте обрана квітка, чи необхідною буде листкова підгодівля кімнатних рослин, в якому горщику або ящику його краще розмістити. Якщо виявиться занадто мало місця, то цілком ймовірно, що квітка швидко помре, і тоді ніяке добриво для квітучих квітів не допоможе.

Повноцінний догляд

Важливо надати не тільки простір, але і воду, світлову енергію. Горщики повинні розміщуватися якнайдалі від батареї через те, що в опалювальний сезон обігрів може несприятливо позначитися на рослинах. Швидше за все, листя і квіти виявляться пересушеними, через що наступне цвітіння не настане. В осінньо-зимовий період важливо використовувати добрива для цикламена, щоб збалансувати мікрофлору.

Найкраще розміщувати квітучі рослини на сонячній стороні, якщо денного світла недостатньо, варто подбати про додаткове підсвічування. Для цього ідеально підійдуть спеціальні лампи. Щоб не утруднятися так сильно, рекомендується просто підібрати собі невибагливу рослину і поливати її вчасно, додавати добриво для петунії. Такий відхід не відніме багато часу.

Радять купувати нові рослини влітку або навесні, тоді вони краще приймаються, і їх транспортування набагато простіше, ніж в холодну пору року. Щоб насолоджуватися цвітінням, необхідна не тільки підгодівля для спатифиллума, але і відсутність температурних перепадів, протягів. Якщо квіточки почали в'янути, краще їх відразу ж прибрати, щоб дати можливість розвиватися новим. Велика частина кімнатних квітучих рослин любить вологу, не треба шкодувати води при поливі.

Щоб яскраві фарби радували практично увесь рік, рекомендується купувати фуксію, лілії, жоржини, азалії, гібіскуси.